Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy warto ryzykować?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 18 luty 2003 - 15:31

Odpowiedzialbym Ci gdyby dzialalo to forum:(
  • 0

#22 Andrzej67

Andrzej67

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 08 kwiecień 2003 - 22:39

Kochani : to o czym piszecie wcale nie musi być "ruletką" - obecnie istnieje poradnictwo genetyczne i można rozwiać wiele wątpliwości. Poszukajcie w necie pod chasłem "Genetyka Kliniczna" - Jest kilkanaście ośrodków w Polsce gdzie mozna uzyskać poradę. To właśnie Lekarz pediatra genetyk otworzył mi oczy na problem mojej Basi......
A co do adopcji - jakie to piękne uczucie jak można jakieś maleństwo "wyrwać" z beznadziei życiowej - sam tego niedawno doświadczyłem . I tak mamy z żoną jeszcze Pawełka ( jutro kończy 3 miesiące) - choć nie było większych przeszkód aby mieć jeszcze "własne" dzieci . Pawełek jest dzieckiem adoptowanym "przez Internet" - bo w ten sposób się o nim dowiedziałem . A reszta to drobiazg ( w 36godzin przejechaliśmy 1400km ,zaliczyliśmy testy i rozmowy w Ośrodku Adopcyjnym, i rozprawę niejawną w Sądzie Rodzinnym ). Aż jest to nieprawdopodobne - ale prawdziwe .... tylko jedna uwaga : Trzeba tego bardzo chcieć........ :D Pozdrawiam : Andrzej (B)
  • 0
"piekła" nie ma tam "po drugiej stronie życia" - jest tu i teraz - sami sobie je stwarzamy przez nasze myśli i uczynki....
"śpieszmy się kochać - bo ludzie tak szybko odchodzą...."
"każdego dnia jest coraz lepiej , lepiej i lepiej" (J. Silva)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych