Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Inni?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 09 grudzień 2005 - 21:52

Jacek, idź koniecznie !!! I koniecznie napisz jak było! Szczególnie czy te uśmiechy zawitały na twarzach "biednej, nieszczęśliwej, niepełnosprawnej młodzieży"? Bo dla tych co młodzieżą już nie są, to nawet nie warto nic organizować, po co się mają rozbijać. Ślisko się zrobiło, niech siedzą w domu i oszczędzają głodowe renty.
Jak to dobrze , że ktoś o nas myśli, bo sami to bysmy nie wpadli na pomysł urządzenia imprezy :D .

Ja tylko od czasu do czasu jestem taka zgryźliwa, ale czyż "inwalida" nie może być zgryźliwy? Owszem, może. Wszak mamy demokrację! :-D
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#22 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 10 grudzień 2005 - 12:09

Hi, hi :D Yen! Lubię Cię, wiesz? Najbardziej mi się podoba, że zadajesz pytanie - i natychmiast na nie sama odpowiadasz :lol: Przynajmniej nie ma wątpliwości, co może stetryczały i bezradny niepełnosprawny ;) - nawet, kiedy już przestał być młodzieżą...
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#23 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 10 grudzień 2005 - 12:28

nie poszedlem bo jestem strasznie zaprawiony to chyba grypa mam nadzieje ze nie ptasia !! :D 8)
  • 0

#24 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 10 grudzień 2005 - 20:36

Jacku, to na pewno nie jest ptasia grypa! :D Takie spektakularne choroby omijają kulawych.
Ale nie mogę odżałować, że nie będzie relacji z imprezy , o której wcześniej wspominałeś. A taką miałam nadzieję!
Oczywiście na te "usmiechy" :( , szczególnie na Twój :D !

Zrób sobie grzańca (nie będę podawała przepisu, bo jest ich tyle ile degustatorów - głównie chodzi o podanie alkocholu w stanie podgrzanym) , od ilości zależy czy poczujesz się "jak na imprezie" , czy "jak po imprezie"!
Miłego imprezowania i niech Ci to grypiszcze odpuści! :-D
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#25 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 10 grudzień 2005 - 21:22

wiesz tak sie sklada ze 99% tych "dzieci" to starsi 20 parolatkowie z uposledzeniem umyslowym takze oni nie zdaja sobie sprawy gdzie sa i co robia zawsze sa usmichnieci hehehe :D
  • 0

#26 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 11 grudzień 2005 - 16:08

J'm sorry! Nikogo nie chciałam urazić.
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#27 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 11 grudzień 2005 - 17:18

no co ty nie urazilas :D
  • 0

#28 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 11 grudzień 2005 - 17:26

To bardzo się cieszę. Jak tam Twoja grypa, leczyłeś sie grzańcem? :-D
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#29 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 11 grudzień 2005 - 17:59

leczylem sie pigułami i chemią 8)
  • 0

#30 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 11 grudzień 2005 - 22:50

Najważniejsze żeby poskutkowało, ale grzaniec smaczniejszy!!! :-D
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#31 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 grudzień 2005 - 14:24

Opowiem wam pewną historie, akurat ten temat społeczność a "inni" vel. "niepełnosprawni" miałem okazje słyszeć w swoim gronie. Czasami wpadam na piwo do pewnych kręgów, 90% nie wie że choruje więc moge wdawać sie w dyskusje i słuchać co ludzie naprawde myśla na owe tematy. Akurat było głosno o Jasiu Meli... i ktoś rzucił tekst po co on wogóle wchodził na tą góre?, domysły że pewnie TV go namówiła aby rozkręcić oglądalność, że "jakiś niepełnosprawny" wszedł se na góre i po co to komu?, że to było narażenie jego zdrowia, że niepełnosprawny nie powinien itp. itd. Nerwy mi troche pusciły jak to słyszałem... Sprawa tkwi w tym że niektórzy "pełnosprawni" nie widzą tego co powinni zobaczyć, odbierają to co chcą sami odbierać... Nie to że "NIEPEŁNOSPRAWNY" zdobył szczyt, ale to że chłopak MARZYŁ o tym... mimo jakiś tam losowych tragedii nie przestał MARZYĆ i SPEŁNIŁ swoje MARZENIA. Że miał siłe sie pozbierać, co ważne nie wstydził sie tego - to jest ogromny krok milowy. To ja 25 latek przy nim jestem miętki jak leszcz ;), bo jeszcze troche wstydze sie własnej choroby, ale pracuje nad tym... ;). Wiem że dla niektórych lepiej by było jakby powiedzmy teoretycznie "niepełnosprawnych" pozamykali w domach bo po co taki człowiek ma robić przedstawienie na ulicy... Tia dla ludzi to jest przedstawienie jak w teatrze - dramat/komedia ... nie widzą że owa osoba walczy, że ma siłe, jest silna, że mimo wszystko idzie... jedzie na wózku bo CHCE i ma ku temu jakiś cel. Ludzie myślą "biedactwo", a co tej osobie z tego "biedactwa" - ona chce iść dojść/przejechać do swojego celu, przejsc jak każdy na tej ziemi... a nie ciągle "kamery", smutek na twarzy albo o zgroza śmiech. Oczywiście nie twierdze że wszyscy "pełnosprawni" ludzie tak myślą... bo tak nie jest. Sporo osób same z siebie mają otwarte oczy, inni dopiero je otwierają po tragediach bliskich. Dlaczego też używam cudzysłowia w "niepełnosprawny" "pełnosprawny", bo to są jakieś tam określenia które ktoś wbił se do słownika aby móc oddzielać grupe "tych" a "tych". Każdy z nas na tym świecie ma problemy, to jakby to wziąć wszystko do jednego worka to każdy z nas na tej ziemi jest "niepełnosprawny"? - wynika na to że tak... A ludzie? hmm ludzie sie uczą... nigdy nie będzie 100% odzewu na integracje to nawet ja wiem, a jestem optymista życiowym ;) , ale myśle że ludzie dojrzeją do pewnych zachowań, przemyśleń... nie tylko po fakcie jak niedaj Boże sami staną twarzą w twarz z chorobą, wypadkiem itp. akcjami losu... Kwestia czasu.
  • 0

#32 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 13 grudzień 2005 - 03:23

Media przeginają coraz bardziej i to na każdym kroku. Denerwuje mnie jak tam pokazuje się ON. Denerwują mnie ludzie którzy idą tam i chwalą się że umieją prasować, zrobić sobie kanapkę, mają kolegów lub sprawnego partnera. Robią z siebie małpki, do tego pan redaktor nakręci odpowiednio temat i szoł gotowe. Mam zamiar pisać prace licencjacką o tym. Chce zbadać jak ludzie postrzegają ON na podstawie informacji podawanych w mediach.
A Pani Dymna? Hm nie oglądam już tych jej programów...chyba nie mam do tego cierpliwości. Zresztą to za każdym razem jest to samo przedstawienie, zmieniają się tylko aktorzy. Nigdy nie opowiedział bym przed kamerą intymnych szczegółów z mojego życia, chyba, że kiedyś w życiu osiągnę coś naprawdę znaczącego dla świata i będzie to dla kogoś naprawdę ważne, ale nie zrobię tego by ktoś stwierdził: taki bidny a taki dzielny.... (non)


Ps. Od pewnego czasu noszę się z zamiarem nakręcenia filmu-parodii o kulawych, jeśli macie jakieś pomysły na epizody to piszcie
:twisted:
  • 0

#33 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 13 grudzień 2005 - 16:15

Ciekawy pomysł z tym filmem. Postaram się coś wymyśleć :-D
  • 0

#34 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 grudzień 2005 - 09:21

Suuuuuuuper Maskotku !!!! myśl myśl myśl...hi hi hi :D
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#35 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2005 - 13:01

"Star Wars: Zemsta kulawych" komedio/dramat/horror :lol:
  • 0

#36 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2005 - 22:34

A może
"Star Ipon: Zemsta kulawych" komedio/dramat/horror :D
  • 0

#37 Enja

Enja

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 15 grudzień 2005 - 14:36



Przeczytałam z uwaga to co napisali Maskot i Anioł Ciemności. I podpisuje się pod tym dwiema rękami a nawet dwiema nogami plus jeszcze nosem...uważam tak samo jak Wy, nie będe sie więc powtarzać niepotrzebnie...Cieszę się,że JESTEŚCIE. Normalnie aż sie rozczuliłam ;)

Pozdrawiam serdecznie:)

P.S Film o kulawych, jaknajbardziej, ja moge zagrać główną rolę...prosze, ja naprawdę bardzo dobrze utykam...Profesjonalnie!
  • 0
Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?-Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek to :nie omijać żadnej sposobności,bo nie zdarzają się na co dzień...

#38 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 03:35

Heh Edyta musisz tylko przejść casting...ale myślę, ze masz duże szanse...musisz tylko wcześniej się do mnie zgłosić <ściemnia>:>
Co do filmu to mam już kilka epizodów, oto jeden z nich: kamera w pustym pokoju, nagle otwierają się drzwi. Wjeżdża bidny kulawy, w tle maxymalnie dołująca muzyka. Na twarzy smutek, rozpacz i inne tego typu miny. Widać, że życie nie raz przycisnęło go do ziemi:(...jedzie bardzo powoli, widać, że się męczy....podjeżdża do łóżka, ściąga plecak, wysypuje z niego 20 piw, bierze jedno i w mgnieniu oka wyskakuje z pokoju z uśmiechem na pysku:]

Film ma przedstawiać zwykły dzień zwykłego kulawego:]
  • 0

#39 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 grudzień 2005 - 08:36

w takim razie proponuję tytuł "NIEDOWIARY" i zatrudnij jeszcze tego Pana z muchą - on potrafi robić taki specyficzny nastrój.
  • 0

#40 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 08:48

podjeżdża do łóżka, ściąga plecak, wysypuje z niego 20 piw, bierze jedno i w mgnieniu oka wyskakuje z pokoju z uśmiechem na pysku:]

Film ma przedstawiać zwykły dzień zwykłego kulawego:]


I wyjdzie, ze wiekszosc z nas to alkoholicy :D a na powazie to znalem kogos takiego i takie sceny juz niejednokrotnie widzialem - od roku bohater nie zyje.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych