Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jeżeli posiadasz telefon stacjonarny...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Promek

Promek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 08:11

Właśnie,Aberade...Los zsyła mi rzeczy,które w mojej opinii troszeczkę mnie przerastają i momentami (czytaj:ciągle) już sobie z nimi nie radzę; to już ponad moje siły... Ale,fakt-jakoś funkcjonuję i radzę sobie.Tylko ta cena... i niemoc... :cry:
  • 0
Spalić wszystkie pieniądze Świata.
Nierób.

#42 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 08:57

gdyby eutanazja byla legalna i tak bys nie mogl z niej skorzystac ...
zapisz sie na jakas terapie albo chodz do psychologa - mi to pomaga jak mam dola a wierz mi ze MOJE ZYCIE NIE JEST USLANE RÓŻAMI ...
  • 0

#43 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 09:09

gdyby eutanazja byla legalna i tak bys nie mogl z niej skorzystac ...
zapisz sie na jakas terapie albo chodz do psychologa - mi to pomaga jak mam dola a wierz mi ze MOJE ZYCIE NIE JEST USLANE RÓŻAMI ...


Ania ma rację.
A tu można znaleźć adresy terapeutów licencjonowanych przez PTP:
http://www.ptp.org.pl/
  • 0
Daga

#44 mircea

mircea

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 13:54

Raz jeszcze powrócę do meritum wątku, ucinając tym samym na moment wszelkie psychologiczne dywagacje: na stonach Orange znalazłam taką informację o doładowywaniu konta:

korzyści z usługi Doładuj Mix

doładowanie konta bezpośrednio z telefonu, w każdej chwili i sytuacji, nawet jeśli nie masz pieniędzy na doładowanie
oszczędność czasu, bo nie musisz wychodzić z domu, by zasilić swoje konto
pełna kontrola kosztów - sam decydujesz o ile chcesz doładować konto
swoboda w wyborze sposobu i wartości doładowania
jeszcze dłuższe okresy na wykorzystanie kwoty, którą doładowałeś swoje konto


kwoty doładowania

Doładuj Mix oferuje Ci trzy atrakcyjne nominały doładowania. Kwota 5 zł to najmniejsze dostępne doładowanie, które możesz wykorzystać przez 10 dni. Doładowanie nominałami 10 zł i 25 zł oferują dłuższe niż standardowe karty zdrapki okresy ważności, odpowiedni 30 i 60 dni.

proste sposoby na doładowania konta

przez SMS - wpisz w treść SMS-a wybraną kwotę doładowania, np. 10dol, jeśli chcesz doładować konto kwotą 10 zł i wyślij go pod numer 1199

jak włączyć Doładuj Mix?

w punkcie sprzedaży Orange przy zakupie oferty Twój Mix
dzwoniąc do Orange Biura Obsługi Klienta pod numer *100 (całkowity koszt połączenia 1 zł) - po pozytywnej weryfikacji Kodu Abonenckiego
na www.orange.pl/on-line
- po pozytywnej weryfikacji Kodu Abonenckiego.
Włączenie i wyłączenie usługi jest bezpłatne. Usługa działa od momentu włączenia i możesz z niej korzystać również za granicą w roamingu. Warunkiem skorzystania z usługi jest opłacenie pierwszej faktury po włączeniu Doładuj Mix i brak zaległości na koncie.

Po włączeniu usługi zamiast poleceń przelewu będziesz otrzymywać co miesiąc fakturę z kwotą Twojego miesięcznego zobowiązania oraz kwotą doładowań dokonanych w ramach Doładuj Mix.

Pamiętaj: konto możesz doładowywać korzystając również z innych form doładowania, takich jak: karta zdrapka, bankomat, terminal płatniczy, Internet i inne.


wszystkie dodatkowe informacje są tutaj : http://www.orange.pl...148&SECTION=MIX

To chyba prostsze niż doładowywanie od kogoś z telefonu, prawda? 8)
  • 0
podpis się robi ;)

#45 Promek

Promek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 07:26

Tak,Mirceo-wszystko "cacy",ale by skorzystać z opcji "Doładuj Mix" trzeba być w planie taryfowym "TwójMix",zaś moja dziewczyna jest jeszcze w starym "IdeaMix",gdyż przejście do nowego planu kosztowałoby ją 30 złotych- jest to w regulaminie na podanej przez Ciebie stronce. A zatem nic nie jest "ucięte"... ;)
...i moja prośba(aczkolwiek uwarunkowana) -nadal aktualna... :)
Daga:dziękuję,że się w ogóle odezwałaś.Sądziłem,że po jednym z moich nieszczęsnych wpisów już całkiem zraziłem Cię do mnie...Widocznie dziś jest dzień pobłażliwości dla takich,jak ja... :) Dziękuję Ci za adresik,ale prawdą jest,iż uczęszczam na terapię.Może nie do licencjonowanego psychologa,ale też sobie chwalę. Dzięki jeszcze raz i...PRZEPRASZAM Cię;zdaję sobie sprawę,że często nie potrafię się rozluźnić i nabrać dystansu. Jeszcze częściej trudno mi jest zmobilizować się do pracy nad sobą.Wiem,że nie jest ze mną źle(a przynajmniej-nie najgorzej) i spoczywam na (zadowalam się)tym,co jest... To źle,ale popracuję jeszcze kiedyś... :-D
  • 0
Spalić wszystkie pieniądze Świata.
Nierób.

#46 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 20:31

nie zauwazylam ze to cale sie wkleilo sorryyy :(
  • 0

#47 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 21:07

Doriss, możesz modyfikować własne posty ;) Poćwicz i będzie OK :D
  • 1

Jacek "Verselle"



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych