Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Brak i pustka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 18:21

To, ze jestem z Piotrem nie znaczy, ze pełnosprawni męzczy�ni nie wykazywali zainteresowania mojš osobš.


I Piotrem tez sie interesowaly inne babki :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#42 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2005 - 18:30

I Piotrem tez sie interesowaly inne babki :D


Czyżby ???????????
  • 0

#43 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 18:32

Czyżby ???????????


No dobra, chcialby :D ale milo pomarzyc :D :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#44 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2005 - 18:36

a jedna ci nie wystarczy ?
  • 0

#45 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 18:59

wzgledy praktyczne tez sa wazne no bo np. :D zakochalem sie kocham i ona tez mnie kocha i chcemy byc razem na zawsze ale...........

1.nie mam mieszkania swojego i

nie wiadomo gdzie bedziemy mieszkac razem

2.nie mam pracy ( pieniedzy)

3. mam mala rente.

4. Nie jestem w stanie sie utrzymac sam za marna rente ktora ledwo mi starcza na utrzymanie siebie i zaplacenie rachunkow.

Uwazam ze tu najwiekszy problem jest z kasa :) I nie mowicie ze wystarczy sie tylko kochac - to tak ale tez trzeba jakos zyc w miare godnie zeby sie kochac bo dlugo sie samym kochaniem nie pociagnie :D

Pieniadze jednak daja szczescie :)
  • 0

#46 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2005 - 19:25

wzgledy praktyczne tez sa wazne no bo np. :D zakochalem sie kocham i ona tez mnie kocha i chcemy byc razem na zawsze ale...........

1.nie mam mieszkania swojego i

nie wiadomo gdzie bedziemy mieszkac razem

2.nie mam pracy ( pieniedzy)

3. mam mala rente.

4. Nie jestem w stanie sie utrzymac sam za marna rente ktora ledwo mi starcza na utrzymanie siebie i zaplacenie rachunkow.

Uwazam ze tu najwiekszy problem jest z kasa :) I nie mowicie ze wystarczy sie tylko kochac - to tak ale tez trzeba jakos zyc w miare godnie zeby sie kochac bo dlugo sie samym kochaniem nie pociagnie :D

Pieniadze jednak daja szczescie :)



Jeœli kiedyœ pokochasz Jacku, to zrobisz wszystko, żeby te wszystkie problemy, przeszkody nie do pokonania pokonać. I jeœli nie dasz za wygranš za wczeœnie, to ci sie uda. No chyba że własna wygoda okaże się dla ciebie ważniejsza od miłoœci.
  • 0

#47 Grażyna

Grażyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 19:34

o ile wiem sš różni tetrusi. poza tym miłoœć wcale nie musi być prosta, nie musi być taka jak wszystkich. Grażko a co byœ pomyslała o młodej zdrowej bardzo ładnej dziewczynie, która wišże się z tetrusem takim bardzo dołamanym, który nie jest w stanie samodzielnie nic zrobić. Jedyny samodzielny ruch jaki może wykonać to ruszanie głowš. Wymaga pomocy we wszystkim. Uwierzyła bys w taka miłoœć, czy doszukiwała się innych motywów, np finansowych ?



Nikomu tego nie życzę,tzn takiej "niby miłości', ja mniejwięcej jestem takim tetrusem,mam "niby męża","niby kochającego","niby troszczącego"
tylko ja "na prawdę jestem nieszczęśliwa z nim,bo rani mnie nie na niby"


Grażka

Added after 9 minutes:


JACKU NIE MASZ RACJI,JA MAM TO O CZYM PISZESZ ,A CO Z TEGO JAK MNIE NIKT NIE KOCHA I MARNE MAM SZANSE NA TO,ABY TO SIĘ ZMIENIŁO, JA TO TEN BARDZIEJ ZŁAMANY TETRUS... :( :cry: :(

GRAŻKA
  • 0
Pamiętaj mnie,bo nie będzie Nas drugi raz.....

#48 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2005 - 19:43

przykro mi, że tak się toczy twoje życie.

ale chodziło mi o cos innego. Para o której pisałam jest w innej sytuacji, nie wyglšdaja na nieszczeœliwych, nie sš ze sobš z poczucia obowišzku, ponieważ dziewczyna zwiazała sie z nim już po jego wypadku.
Bardziej dziwi mnie to, że ludziom się to w głowach nie mieœci, że można tak kochać. To, że ludzie zamiast uwierzyć w tę miłoœć wolš sobie dorabiać teorie w stylu "ona pewnie jest z nim dla jego pieniędzy" lub wymyslaja inne rozmaite teorie. To była odpowiedz na twoje pytanie. Nie tylko potrafię sobie wyobrazic parę dwóch tetra, ale mozna powiedzieć, że znam parę ludzi, którzy może nie sš oboje tetra ale sš w równie ciężkiej sytuacji. Dziewczyna nie jest w stanie sama pomóc swojemu partnerowi. Jej opieka nie jest wystarczajšca, potrzebujš wiecej osób i to im widać nie przeszkodziło kochać się. Wczeœniej pomagali mu rodzice teraz jest poprostu o jednš parę ršk wiecej do pomocy. Taka miłoœć napewno nie jest prosta ale zdarza się.
  • 0

#49 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 19:50

No chyba że własna wygoda okaże się dla ciebie ważniejsza od miłoœci.



chyba masz racje juz tyle lat siedze na wozku ze z wiekiem stalem sie bardzo leniwy..
  • 0

#50 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 20:31

Uwazam ze tu najwiekszy problem jest z kasa :) I nie mowicie ze wystarczy sie tylko kochac - to tak ale tez trzeba jakos zyc w miare godnie zeby sie kochac bo dlugo sie samym kochaniem nie pociagnie :D

Pieniadze jednak daja szczescie :)


Pomagaja, ale nie koniecznie daja szczescie, chyba ze byc szczesliwym to miec cos materialnmego. Milosci i kochania nie kupisz, pieniadze pomagaja w szczesciu materialnym.

Added after 2 minutes:

chyba masz racje juz tyle lat siedze na wozku ze z wiekiem stalem sie bardzo leniwy..


To sie nazywa starokawalerstwo :D :D :D :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych