Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dziwna to prośba .... ale z całego serca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#21 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 17:10

Aniu :) ja dobrze pamiętam w jakim byłaś stanie ,dobrze pamiętam też jakiej wymagałaś pomocy, w wywiezieniu cię choćby na papierosa :) I jeżeli potrzebwałaś tej pomocy żądałaś jej buntując się i krzycząc. I My też będziemy krzyczeć . :!: byłam tak ostatnio { na 28 czerwca} i że zupełnie nie potrzebowałam pomocy , :D byłam całkiem z tyłu w pokoju pod balkonem.Moim zdaniem o pomoc trzeba prosić ,nawet się wstydząc bo to nic zlego .Mam przepraszać że żyję ?? jeszcze cudem?? albo mój chłopak?? :D To twoim zdaniem on po Dpm cały spastyczny jak ma wsiąsć do autobusu?? z wózka?? a jak ma zrobić prawo jazdy mając zaburzenia równowagi?? Łatwo się każdemu wypowiadać nie będąc w naszej sytuacji :evil: Nie będę wam ,opisywac historii naszych chorób, bo to nie szpital. Ale sama Aniu wiesz ,jaka byłam chora i mimo, że chodze zaburzenia równowagi pozostały .Niewiesz jakie są one niemiłe dopóki sama ich nie masz. jak potrzebujesz pomocy na ulicy, bo każdy przejeżdający samochód tak wytraca z równowagi jakbyś się mialła przwrócić, Ale nie dla mnie była ta pomoc ,dla Ozma on jej potrzebuje bardziej odemnie ,ale dzięki za odpowiedzi dzięki nim mam przegląd podejścia społeczeństwa. :D :D :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#22 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 17:19

Ale nie dla mnie była ta pomoc ,dla Ozma on jej potrzebuje bardziej odemnie ,ale dzięki za odpowiedzi dzięki nim mam przegląd podejścia społeczeństwa. :D :D :D


O wy paskudne cale spoleczenstwo, jak mozecie tak sie znecac, a fuj fuj :twisted:
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#23 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 18:26

Noo Pedro paskudne hahaha :lol: :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#24 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 19:02

hmmmm
nie to mialam na mysli mowiac o ... hmmm ... wlasciwie o czym?
ta rozmowa jest niepotrzebna
zdania nie zmienie
pozdrawiam

Added after 10 minutes:

Aniu :) ja dobrze pamiętam w jakim byłaś stanie ,dobrze pamiętam też jakiej wymagałaś pomocy, w wywiezieniu cię choćby na papierosa :) I jeżeli potrzebwałaś tej pomocy żądałaś jej buntując się i krzycząc.

pamietam jakiej wymagalam pomocy ... i pamietam tez ze mimo "stanu" w ktorym bylam i tak bylam samodzielna ... nie moglam siedziec na wozku w zwiazku ze stanem miednicy ... czy ty chcesz mi cos udowodnic? jesli tak to co?
z tego co pamietam to O POMOC PROSILAM JESLI BYLA MI POTRZEBNA, NIE KRZYCZALAM JAK PISZESZ
bunt byl - fakt ALE NIE PRZECIWKO BRAKU POMOCY ... bylam po bardzo powaznym wypadku i urazie wielonarzadowym - buntowalam sie przeciwko sytuacji w ktorej bylam - to chyba naturalne ...
ale juz od lat sie nie buntuje i papierosow tez nie pale ...
...masz wybiorcza pamiec...
jesli tak traktujecie (ty i ozmo) ludzi z waszego otoczenia to nic dziwnego ze nikt wam nie chce pomagac ... bo po co ... pewno i tak bylibyscie niezadowoleni z formy pomocy ...
pozdrawiam
  • 0

#25 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 19:41

Bylibyśmy zadowoleni ,z każdej formy pomocy ,my tez się buntujemy przeciw stanowi zdrowia jaki mamy ,A udowodnić Ci niczego nie chcę . Po prostu denerwował Cię stan zdrowia i to ,że potrzebowałaś pomocy.No nie dziwię się wcale.Mnie też denerwuje strasznie ,że potrzebujemy pomocy i musimy się o nią prosić .Ale cóż takie nasze życie ,ciesz się że tej pomocy nie potrzebujesz już,Bo to naprawdę duży wstyd, prosić się ludzi znajomych ,którzy mają swoje życie i Nas olewają :? :? :?
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#26 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 20:00

tórzy mają swoje życie i Nas olewają :? :? :?


Pretensje do innych, że żyją z własnymi problemami i kłopotami??!! przesada. Nie miej pretensji do ludzi za swoją niemoc, niepełnosprawność, ograniczenia, może czas zacząć myśleć o czymś więcej niż co mi się należy. Społeczeństwo nie jest Ci nic winne, może co najwyżej okazać Ci dobrą wolę pomagając, a za to trzeba dziękować a nie wymagać coraz więcej i więcej, bo to mi się należy.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#27 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 20:25

Dobra przyznaje się :D cała ta dyskusja była podpuchą :D wiem co mi sie należy a co nie . :D A wolontariusza i tak szukamy chodzi o szkołę Ozmo i dojazdy do niej hihih,ale dzieki za przemiłe wypowiedzi :-D

Added after 1 minutes:

A i jeszcze " co człowiek to zdanie" pozdrawiam. :-D :-D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#28 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2005 - 20:30

Mam przepraszać że żyję ?? jeszcze cudem?? albo mój chłopak?? :D To twoim zdaniem on po Dpm cały spastyczny jak ma wsiąsć do autobusu?? z wózka?? a jak ma zrobić prawo jazdy mając zaburzenia równowagi?? Łatwo się każdemu wypowiadać nie będąc w naszej sytuacji :evil:


Nikt nie powiedział, że ON nie maja prawa do życia.
Nikt nikomu nie odbierał prawa do szczęœcia, znalezienia partnera, potrzeby bycia z kimœ etc. Ale jeœli nie znalazły się osoby, które mogły pomóc, a to od poczštku było wielce prawdopodobne (przynajmniej z mojego punktu widzenia i dotychczasowego doswiadczenia życiowego), to zamiast obrażac się na cały œwiat i pretensji o brak zrozumienia chocišzby przeze mnie waszych potrzeb czy problemów zdrowotnych, szukała bym innego wyjœcia.
Moze warto jednak komuœ zapłacić za to, żebyœcie mogli spedzić chwile ze sobš. Wiem, że koszty mogš być spore, ale czego się nie robi dla chwil spedzonych ze sobš. Jeœli również takie rozwišzanie nie wchodzi w grę, jest jeszcze telefon. Ja z Piotrem możemy gadać 24 g/dobę za 15 zł miesięcznie. To coprawda nie to samo, co móc kogoœ przytulić, ale jesli nie można miec tego, co się chce, to tez jest jedno z rozwišzań. Można rozważać różne rzeczy - przeprowadzkę na stałe, dodatkowš pracę po to, żeby zarobic na bilet, albo niestety uzbroić się w dużo cierpliwoœci i wierzyć, że jeœli nie dziœ to juz niedługo bedzie to w końcu mozliwe, bo znajdzie się dodatkowe zajecie pozwalajšce wynajšć powiedzmy jakiegoœ studenta, żeby cię ewentualnie gdzieœ zawiózł, bo bedzie możliwoœć zmiany miejsca zamieszkania itp. Przede wszystkim trzeba jednak liczyć na siebie a nie na innych i nie jest to z mojej strony żadna złoœliwoœć.
  • 0

#29 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 20:48

Dobra przyznaje się :D cała ta dyskusja była podpuchą


hmm......... pyt. po co? znam inne sposoby na nude lub rozmowe
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#30 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 20:59

Pedro ,ja też znam inne sposoby na nudę :D ale właśnie na odległość to niewykonalne . :-D A co do Pineski -to mamy kompy ,internet obydwoje ,maile, gg , i skype ,możemy się slyszeć 24 /ha w cenie abonamentu . Ale właśnie słusznie stwierdziłaś ze przytulenie to jest to co tygryski lubią najbardziej. :D :D :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#31 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 21:00

hmmm...zachcialo sie matrix'u?
chyba nikt nie lubi jak ktos sie bawi jego kosztem
narazie
  • 0

#32 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 21:05

Aniu :-D ja się niczyim kosztem nie bawiłam ,jeżeli Cię to urazilo ,przepraszam .
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#33 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2005 - 21:33

A wolontariusza i tak szukamy chodzi o szkołę Ozmo i dojazdy do niej hihih,

:D :D :D
nie żartuj sobie...już nikt się nie nabierze ,już znamy Twoje poczucie humoru ankh
  • 0

#34 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 21:37

Aniu :-D ja się niczyim kosztem nie bawiłam ,jeżeli Cię to urazilo ,przepraszam .

:cry: narazie
  • 0

#35 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 20 lipiec 2005 - 09:08

O boże o co wam chodzi?? chciałam coś zrobić a wy się wypowiadacie na temat na który akurat nie macie pojęcia,bo dotyczy on nas i naszego stanu zdrowia :D powiedziałam, że żartowałam, żeby uciąc tą dyskusję i już!!! :D :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#36 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 20 lipiec 2005 - 09:52

No to co? Kończymy dyskusję??? :P
  • 0

#37 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 20 lipiec 2005 - 10:20

:D :D NO raczej :D :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#38 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 20 lipiec 2005 - 10:40

na koniec chciałbym dodac że nie stać nas na opiekuna za pieniądze ponieważ Ania musi utrzymywać Córeczkę Ingusię . Więc z Kapelusza nam się to nie wzieło

dosfidania
kaniec

Added after 3 minutes:

sory nie mam Rosijskiego alfabetu

da sfidania
sory za błedy charosz ludzie malcziki charosze i dziewuszki
  • 0

#39 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 lipiec 2005 - 16:46

[quote name='"ankh"]Pedro ' date='ja też znam inne sposoby na nudę :D ale właśnie na odległość to niewykonalne . :-D A co do Pineski -to mamy kompy ,internet obydwoje ,maile, gg , i skype ,możemy się slyszeć 24 /ha w cenie abonamentu . Ale właśnie słusznie stwierdziłaś ze przytulenie to jest to co tygryski lubią najbardziej. :D :D :D[/quote']


no a do tego proponuje kupno kamerek internetowych ( 2X 50 PLN ) i zainstalowanie tlen'a. Oprocz slyszenia sie będziecie mieli jeszcze wspaniała możliwosć kontaktu wzrokowego Smile
  • 0

#40 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 20 lipiec 2005 - 19:48

Drogi Jacku ,tlena już mamy, zapomnialam dodać :D :D :D A kamerki może na jesieni ,wiesz wieczory długie.... ;) ;) ;)

Added after 2 hours 57 minutes:

Tylko , że żadne udogodnienia cywilizacyjne nie zastąpią dotyku :!:
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych