Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dziwna to prośba .... ale z całego serca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 20 lipiec 2005 - 20:20

żartów sobie nie rubcie powiem wam szczerze ja tek kocham Ankh że poprostu mi by kamerki by nie wystarczały ja potrzebuje bezposredniej choćby obecnosci fakt trudniej mają ci którzy mieszkają dalej niż my tego nie neguję my jednak wszystko zrobimy zeby byc razem nie tylko na gg i skype pomimo ograniczen dlatego ta proźba o pomoc
  • 0

#42 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 lipiec 2005 - 20:33

ankh: ja mam pytanko do Ciebie. Czy ten spam na grupach dyskusyjnych forach i innych miejscach dal ci cos ? Tzn zglosil sie ktos z pomocą?
  • 0

#43 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 20 lipiec 2005 - 21:14

ankh: ja mam pytanko do Ciebie. Czy ten spam na grupach dyskusyjnych forach i innych miejscach dal ci cos ? Tzn zglosil sie ktos z pomocą?


To nie spam czy reklama ale proźba o pomoc ludze czy nie możecie tego zrozumieć

Każdy znas ma jakieś problemy i chce sobie ułatwić jakoś to życie , które nas tu będących w różny sposób doświadczyło . Mam nadzeję że wyjaśniłem o co nam chodzi jak i wiekszości obacnym na tym forum chcemy żyć normalnie jako para jako ludze którzy mają prawo do szczęścia

Kocham Cię Ankh Moja perełko
  • 0

#44 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 08:29

'Spam to elektroniczne wiadomości masowo rozsyłane do osób, które ich nie oczekują. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby wiadomości o jednakowej treści do nieznanych sobie osób'
PO pierwsze: ja do żadnych prywatnych osób tego niewysyłałam.Po drugie:dawałam ogłoszenia właśnie naforach ,różnych portali dla niepełnosprawnych i,miejscach przeznaczonych do tego typu ogloszeń.{ a może znacie jakieś adresy? portali gdzie nie bylam?? czy forów jak Gazeta.pl? podobnych?]Mimo to nigdzie- się ani nie wywiązała dyskusja jak tu :!: {bardzo lubicie oceniać} ani nikt się nie zgłosił z pomocą , każdy tylko woli krytykować czy negować nas i nasze sprawy.Jakby to kogoś i coś obchodziło :!: :!: :!:

Added after 3 minutes:

Aha i nie byly one jednakowe w każdym miejscu są troszkę innej treści :!: :P :!: :P :twisted: :twisted: (E) :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#45 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 09:04

hmmmm
jakos nie do konca piszesz prawde
conajmniej jedna osoba zaproponowala pomoc -> ja
zaproponowalam ze moge zawiezc twojego chlopaka do ciebie
w prywatnej wiadomosci napisalas ze to odpada bo nie bede mogla go wniesc na 4 pietro na ktorym mieszkasz a zaden jego kolega nie bedzie mial czasu pomoc
potem zaproponowalam ze moge cie przywiezc do poznania razem z twoja corka, ze bedziecie mogly u mnie pare dni pomieszkac i bedziesz mogla do woli widywac sie ze swoim chlopakiem ... nie skorzystalas

czego wy q...wa oczekujecie? ze pojawi sie zmotoryzowany herkules ktory w dogodnym wam terminie bedzie jezdzil 40km w jedna strone???
trzeba sie troche dogiac ... i ZROZUMIEC ZE NIKOMU ŁASKI NIE ROBICIE

zachowujecie się egoistycznie i rządaniowo - co innego jest prosic o pomoc a co innego rządać ...

narazie
  • 0

#46 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 12:17

najleepiej bedzie kogos wynajac i po sprawie - oczywiscie za jakas kase.
  • 0

#47 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 13:08

po pierwsze Aniu nie musisz kląc -rozumiem dobrze.Po drugie- nie mogę przyjechać do Ciebie z Ingusią, bo niechce żeby moje dziecko miało jakikolwiek kontakt z narkotykami ,których działanie opisujesz na różnych forach, jakby niewiem jakie ćpanie było poniecające. {np forum FAR} a Jacku potarzam to co pisał wcześniej Ozmo. Sama wychowuję córkę i nie stać mnie na wynajmowanie kogoś za kasę. A wogóle czemu ja wam sie tlumaczę - kim jesteście?? że bedziecie mnie oceniac?? np ty Aberade?? :P

Added after 9 minutes:

Tak właściwe ja zaczęłam ta dyskusję i ja ją zakończę :!: Bo nie mam zamiaru prywatnych spraw omawiać przed wami czy się tłumaczyć jakbym niewiem jak była winna . :evil: :P
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#48 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 14:06

nie biorę narkotyków ankh i mysle ze dobrze o tym wiesz ... a jesli nie to powinnas o tym wiedziec
pisalam na forum far o wplywie narkotykow na spastycznosc (informacje z literatury i publikacji w internecie - poszukaj, znajdziesz). z kontekstu powinnas wywnioskowac ze nie opisywalam narkotukow jako leku czy czegos podniecajacego jak piszesz - uwazam ze w dzisiejszych czesach narkotyki sa tak powszechne ze osoby na wozku powinny wiedziec jak na nich zadzialaja np w kontekscie spastycznosci

odbijasz pileczke nie chcac wyjsc na osobe ktora sama nie wie czego chce i ktora oczekuje bog wie czego od "spoleczenstwa"

to nie ja jestem nie w porzadku piszac ci jak widze twoja postawe - to ty jestes nie w porzadku przeinaczajac fakty i mieszajac w nich

nie chcesz pisac o swoim zyciu prywatnym? to nie zaczynaj tematow dotyczacych go

Added after 46 minutes:

jaki paradoks ...
wyzywasz na ludzi ze sa zli i nie proponuja pomocy a sama doprowadzasz do tego ze pojawia sie kolejny czlowiek ktory bedzie taki "zly"
wierz mi ankh - po tych doswiadczeniach zanim zaproponuje komus pomoc zastanowie sie 10 razy ...
nawet nie wiesz jakie przykre dla mnie jest ze robisz ze mnie jakas narkomanke
zastanow sie co piszesz
  • 0

#49 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 14:17

Tak jestem osobą która niewie czego chce- miej tą swiadomośc. :D żegnam koniec rozmowy... " niechce mi się z wami gadać"...

Added after 2 minutes:

AHA a z ciężkiego, czterokończynowego udaru mózgu ,też wyszłam przypadkiem ,bo " niewiedziałam czego chciałam" :D :D :D :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#50 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 14:50

nawzajem
  • 0

#51 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 18:12

Jako rrybka :D :-D :D tupię płetwą - cosik ta wymiana myśli zaczyna mi się nie podobać.

A zatem - zostawcie mnie te prośby, a rozwiązanie na pewno się znajdzie :D :-D :D
Do czarów uzyję specjalnych mikstur... :D

Pozdrawiam
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#52 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 21 lipiec 2005 - 18:42

Masz rację rrybko. Mnie też się ta wymiana myśli nie podoba ,prosiłam o pomoc a nie o ocenianie nas. :!:
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#53 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 22 lipiec 2005 - 12:37

Masz rację rrybko. Mnie też się ta wymiana myśli nie podoba ,prosiłam o pomoc a nie o ocenianie nas. :!:



Sama juz na poczatku ocenilas i zgeneralizowalas spoleczenstwo.
Ponadto o ile widze to sama nie wiesz czego chcesz i wlasciwie o co prosisz, czy raczej robisz sobie zarty z innych, a nawet ich obrazajac.
Jak traktowac Cie powaznie skoro obrazasz tych, ktorzy chca Ci pomoc. Jak dla mnie to nalezysz do osob, ktore tylko wymaga, a nic nie daje. Do osob, ktore tylko rzada bo jest skrzywdzona przez los, z taka postawa nie znajdziesz przyjaciol, a tylko laske.
Oceniam Cie bo mi sie tak podoba :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#54 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 22 lipiec 2005 - 13:26

mysle ze jak aberade proponowala ci zebys u niej pomieszkala to wydaje mi sie ze jest duzo. Nie kazdy mialby ochote zeby ktos obcy platal mu sie po domu. Trzeba bylo skorzystac z tej uprzejmości i problem by sie rozwiazal 8)
  • 0

#55 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 22 lipiec 2005 - 23:35

Ponadto Ankh musisz postarać się o zamianę mieszkania na parter. Przy swojej chorobie mieszkasz na 4 piętrze? Dziwi mnie to, bo ja też mam kłopoty z równowagą i zawroty głowy i robiłabym wszystko, aby zamieszkać na niższym piętrze. Tylko nie pisz, że nie masz pieniędzy, bo można to załatwić za darmo, przez jakiegoś uczynnego radnego, który chce się przypodobać społeczeństwu przed wyborami (za porozumieniem z odpowiednią placówką ADM).
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#56 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 23 lipiec 2005 - 10:38

Droga Kiciu ,niestety mieszkam na 4 piętrze ,nawet nie mogę wyjrzeć przez okno czy wyjśc na balkon bo tak mi się kręci w głowie ,że szok.A co do zamiany spróbuję jeszcze raz,bo raz próbowałam ,ale w naszej społdzielni cos zalatawic to masakra :evil:
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#57 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 25 lipiec 2005 - 20:29

Rrybeńko ależ Ty masz cierpliwość... ja chyba bym walnęła ostro tą płetwą w stól i przy takim podejściu do sprawy i przy tak aroganckiej postawie względem innych ludzi, życzenia bym celowo nie spełniła.
Macie szczęście żem nie rybka!

Heh, normalnie jestem zszokowana. Przyjść z pretensjami na Ipon, gdzie większość ludzi to kulawi, którzy zwyczajnie pomóc nie mogą... Chyba mnie nie dziwi czemu nie ma wokół was bezinteresownych przyjaciół. Na to trzeba sobie zasłużyć. Uśmiech rodzi uśmiech, serdeczność serdeczność , bezczelność odpycha, a postawa " bo mi się należy i już" zraża skutecznie wszystkich wokół.
Więcej pokory kochani i subtelności, a przede wszystkim cierpliwości, bo nie daliście nam szansy najmniejszej bulwersując się dwa dni po napisaniu postu. Nawet nie przyszło Wam na myśl, że zwyczajnie większość jeszcze nie zdążyła przeczytać.
A na koniec tekst, że żartowałaś dosłownie mnie powalił...
Gdyby nie info, że masz córke pomyślałabym, że masz z 12 lat.
I nie pisz na Iponie, że nie wiemy o co chodzi, że nie rozumiemy, bo większość z nas ma poważne problemy ze zdrowiem i wcale nie jest łatwiej niż Tobie.
Doświadczyłam nieraz bezinteresownej pomocy ludzi i sama staram się pomagać,więc nie szufladkuj, bo jaką miarką dajesz, taką miarką odbierasz.

Ayla!
  • 0

#58 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 26 lipiec 2005 - 12:34

Witam chciałbym napisać że my nie mamy do Iponu pretensji , aroganckości wobec ludzi nie mamy

Pasymizm Mojej perełki bierze się z dawnych przeżyć - nie warto o nich wspominać nie rozwijajmy tego tematu

pozdrawiam
  • 0

#59 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 26 lipiec 2005 - 14:11

na iponie raczej wam nikt nie pomoze bo wiekszosc sama potrzebuje pomocy.
  • 0

#60 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 27 lipiec 2005 - 08:53

Nie masz racji Jacku na iponie bardzo sobie pomagamy w miare swoich możliwości ale nie mamy takiej roszczeniowej postawy jak ankh. Ayla ma racje usmiech za uśmiech a nie bo mi się należy i obsługujcie mnie i to migiem. Jak czytałam te posty to czasami miałam wrażenie, że to zapasy w kisielu, tylko kisielu brakowało. Miłego dnia wszystkim.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych