Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ayla pisze do Iponków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 22 marzec 2005 - 07:51

W moim ogrodzie zakwitły przebiśniegi. Śliczne białe dzwoneczki i dzielę się z Wami tym pięknym, słonecznym porankiem. Tyle dziś we mnie uśmiechu i nadziei. Czasem potrzebny jest wstrząs, by zacząć doceniać uroki codzienności, gdy jest zwyczajna, bo zwyczajność znaczy, że nic złego się nie stało. A ja PATRZĘ i zachwycam się światem.
Dziekuję za wszystkie maile, teraz pełne uśmiechu.
Kocham Was...

Ayla
  • 0

#42 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 22 marzec 2005 - 10:14

Jolu moje namiary zachowaj, może Ci się przydadzą kiedyś, nawet w przekazaniu nie tylko złych wiadomości ale i tych dobrych. Całuje Cię mocno. Baba (cmok) (cmok) (ok)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#43 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 22 marzec 2005 - 12:41

Wczoraj nie byłam na naszym forum ale jak tylko Robo przeczytał Joluś Twój post od razu do mnie zadzwonił z dobrymi wiadomościami od Ciebie :D
Tyle radości sprawił mi ten telefon i odetchnełam z ulgą, że Twoje najgorsze obawy nie sprawdziły sie.
Dbaj Kochana o zdrówko i nie przemeczaj sie. Nie siedź do późna nad książkami z anatomii. Jak potrzebujesz obiekt do badań, chetnie Ci sie oddam ;)
Bedzie brakowało Ciebie na majówce, Twojego uśmiechu, radości tak pełnej, którą zawsze wszystkim rozdajesz-ale jeszcze wiele zlotów przed nami :D
A jak bedzie blisko z Krakowa do Gliwic... :P Już czuje tą atmosfere, kiedy świetujemy pomyślnie zdane egazminy.
Baaardzo sie ciesze, zasyłam ciepłe uściski i tulaski ode mnie jak również od Mareczka.
Buziaczki Joluś (cmok)
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych