Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ayla pisze do Iponków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 19 marzec 2005 - 07:37

JOLU JESTEM Z TOBĄ I W RAZIE CZEGO SŁUŻE CI WSZELKĄ POMOCĄ JEŚLI BĘDZIESZ TAKOWEJ POTRZEBOWAĆ
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#22 yola41

yola41

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 19 marzec 2005 - 09:11

KOFANA JOLU (cmok) (cmok) (cmok)

CHOC JAK WIERSZ SAMA POTRZEBUJE POMOCY[I TY MI JA SLUZYLASA W TAMTYM ROKU W RTEPTACH] TO JESLI NIE FIZYCZNIE TO TYLKO PSYCHICZNIER MOGE CIE WSPIERAC-----------MASAZ MOJE PRAWIE CALE SERCE[PRAWIE BO KAWALECZEK ZOSTAWIE SOBIE BY ZYC] WIESZ ZE CIE KOCHAMY I NA ILE TO MOZLIWE BEDZEMY Z TOBA I CIE WSPIERAC--LATWO TO POWIEDZEC----------ALE TRZYMAJ SIE (cmok) (cmok) (cmok) (H) (H) (H)

YOLLA
  • 0

#23 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 19 marzec 2005 - 09:55

Czego bym nie napisała, nie odda w pełni tego, co czuję po przeczytaniu Twojego listu... :?
Jolu, życzę Ci żebyś jeszcze dużo wiosen zobaczyła i mogła cieszyć się podziwiając ich piękno. Jesteśmy z Tobą (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#24 na czacie nick:anulka1982

na czacie nick:anulka1982

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 19 marzec 2005 - 13:51

Jestem myślami przy Tobie choć osobiście Cię nie znam (nie byłam na żadnym zlociku). Nie będe mówić co czuje po przeczytaniu Twojego postu.
Na forum piszesz pięknie.

Życze, abyś nietylko dwie wiosny zobaczyła ale wszytkie które będą w Twoim życiu i Twoje plany się spełniły.
Trzymam kciuki!!

  • 0
Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi.

#25 kkm

kkm

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2005 - 16:04

Uważaj na siebie Ayla mam nadzieje że ktoś Ci prawdziwie pomoże ... Pozdrawiam . Niech Dobry Bóg Cię nie opuszcza
  • 0
mam 21 lat mieszkam w Rzeszowie mój numer gg 1228088

#26 dadi:)

dadi:)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 19 marzec 2005 - 16:16

JOLUS !!
KOCHANA TY MOJA WIESZ ZE NA MNIE ZAWSZE MOZESZ LICZYC I JEZELI TYLKO BEDE POTRAFILA POMOGE CI W KAZDEJ SYTUACJI.



Pamietasz rozmawialysmy na temat "co by bylo gdyby..." wiesz co Ci odpowiedzialam na ten temat wiec...

JESTEM Z TOBA JOLUS
PAMIETAJ O TYM
KOCHAM CIE !!
DO SZYBKIEGO ZOBACZENIA
BUZIAKI


  • 0
Kazdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu...

#27 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 19 marzec 2005 - 17:31

Nie potrafię dobrać słów, żeby opisać swoje uczucia.
Pamiętaj, że całe Iponkowo Cię kocha.
Weź Joluś tyle "wolnego" ile potrzebujesz ale tak jak pisze Basia-Olimpia nie myśl, że Cię zostawimy w spokoju. Jak za długo Cię nie będzie to musisz liczyć się z tym, że zlot zrobimy w Twoim akademiku :-D

Kochana jeśli czegoś potrzebujesz dzwoń.
Ściskamy Cię gorąco całym naszym serduchem (H)
Jesteśmy z Tobą.

Śliska klameczka i Zwilżacz dam.
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#28 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2005 - 18:15

Jolu, wiara czyni cuda :) Wierzę, że będziesz widziała :!: Choć się nie znamy osobiście przesyłam Ci wiele ciepłych słow, otulam swoim (H) i intencją modlitwy (cmok)
  • 0

#29 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 19 marzec 2005 - 18:26

Jolu,wszyscy trzymaja za ciebie kciuki,przeciez bez ciebie te zloty nie będa juz takimi zlotami,i kto nam bedzie je ta pięknie opisywał.
bedszie dobrze.Uwierz
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#30 Lukrecja_

Lukrecja_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 19 marzec 2005 - 19:45

Tak wiele już zostało tu wypowiedziane. Jolu wiem, że wiara czyni cuda, jestesmy z Tobą i myślę, że ta świadomość przemienia nasze złe myśli, watpliwości. Będzie dobrze Jolu(cmok)

Agnieszka i Limerton

  • 0
Postępuj tak wobec innych, jakbyś chciał, by inni postępowali wobec ciebie.

#31 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 20 marzec 2005 - 10:56

Ktoś kiedyś powiedział: "człowiek jest WIELKI, nie przez to co ma , nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi "
Jesteś wielka !!!...bo dajesz to co masz najceniejszego SERDUCHO , bardzo pojemne ..., pełne ciepła i życzliwości.


Tyle pięknych słów padło, te zacytowane wyrażają wszystko co chciałabym powiedzieć.

Wspaniałe jest również to, że wśród Iponków jest tylu cudownych ludzi (cmok) Buziaczki dla wszystkich (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#32 Lara

Lara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 20 marzec 2005 - 12:01

Aylo :!: przesyłam fale ciepła........ (cmok)
  • 0

#33 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2005 - 12:38

....choć mało rozumiem
a dzwony fałszywe
coś mówi mi że JESZCZE WSZYSTKO BĘDZIE MOŻLIWE...

(H) (H) (H) (H) (H)

pozdrawiam Ayla ciepło.trzymaj się.

ps zTwoich postów wynika że masz wyobraźnię rozwiniętą ponad normę -więc spoko- ślepa nigdy nie będziesz. :lol:
  • 0

#34 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 20 marzec 2005 - 22:17

Jolu... (cmok) Bardzo mi przykro. Trzymaj się i nie trać nadziei...

Uściski
Kochająca Liwia :-D
  • 0

#35 Muszka

Muszka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 00:24

Pozdrawiam Ciebie cieplutko Ayluniu :-D (H)
i trzymaj się jak najmocniej...

"...nie tylko w naszych snach nadzieja trwa...'


buźka od Muszki :-D
  • 0
Nawet, jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...

#36 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 09:06

Joluś powiem tak...może fizycznie nie jestem w stanie Ci pomóc ale psychicznie ciepłym słowem czymkolwiek czym będę w stanie... Masz ode mnie wszystkie cieplutkie myśli,mocna z Ciebie kobieta dasz radę.
Jestem z Tobą (H)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#37 filet

filet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 09:20

Jolu, pamiętaj, nie jesteś sama i jeszcze w życiu zobaczysz bardzo wiele fajnych rzeczy i ludzi. Bardzo ciepło o Tobie myślę, dasz sobie radę z tym "problemem" - pokonasz go. Trzymaj się. (cmok)
  • 0
Walczyć zawsze do końca, do ostatniej kropli krwi......

Jesteśmy zawsze tam, gdzie......
Duma Pomorza
Wiara Która Przetrwała

#38 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 12:45

Jolu nie jesteś na IPONie jedyną osobą, która ma problemy zw wzrokiem. Ja wprawdzie cierpię na inne schorzenie ale też mi grozi utrata wzroku.
Myślę, że nie powinnaś zakładać najgorszego scenariusza. Optymizm bardzo pomaga. Pamiętam jak w wieku 12 lat usłyszałam od lekarza, że za dwa miesiące mogę stracić wzrok. Od tego czasu straciłam chęć do życia, myślałam o samobójstwie. Dopiero 2 lata temu uwierzyłam, że skoro minęło już kilkanaście lat a ja jeszcze widzę to może nie będzie aż tak źle. Medycyna czyni ogromne postępy, poza tym warto postarać się o leczenie zagraniczne i poszukać fundacji, która mogłaby to sfinansować. Na zachodzie naprawdę są super specjaliści. Ja byłam wprawdzie kiedyś tylko na konsultacji ale to mi bardzo pomogło. Po zmianie leków mój stan się od razu poprawił. Na operację jednak się nie zdecyduję bo się boję ryzyka.
Trzymam za Ciebie kciuki. Napewno wszystko będzie ok. (cmok)
  • 0

#39 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 15:00

Słonko pięknie napisała ......
Jeśli gdzieś jest szczęście,które na mnie czeka, to oddaje je Tobie.
nie wiem co napisać ...
wiem co to szczęście, wiem co to ból ...
niech to drugie omija Cię jak najdalej
(cmok) (cmok) (cmok) (cmok)
  • 0
Olik

#40 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 21 marzec 2005 - 15:03

Iponki, Skarby moje... (H)

Jeśli Bóg na chwilę się zdrzemnął, to obudziły go wasze ciepłe myśli i tak zbiorowe wołanie. Ocknął się widać i wyrok został odroczony. Spędziłam dziś pół dnia w szpitalu. Po różnych badaniach okazało się, że miałam wylew krwi do oka. W ciałku szklistym jest krew i te śmieci, które widzę to są "męty" [ patologiczne oko? :) ]. Jest szansa, że to się z czasem wchłonie i będę widziała jak do tej pory. Objawy odwarstwienia siatkówki są bardzo podobne dlatego tak bardzo się bałam. Ogólny stan oka jest zły i na dobrą sprawę co tydzień powinien mnie badać okulista, bo odwarstwienie grozi w każdej chwili. Wiem już jednak, że to jeszcze nie teraz, a więc realniejsze stają się moje plany odnośnie Krakowa.
Przestraszyłam się i postanowiłam żyć ostrożniej, bo wiecie jak dynamiczną osobą jestem. Muszę sfolgować. Ale rozpiera mnie dziś radość i wiara, że te zakłócenia w polu widzenia znikną.
Czytałam wasze posty, razem z córką. Wzruszone byłyśmy, a ja wtedy mówiłam do niej: widzisz? Ja nie mogę się poddać. Dla Ciebie i tych wszystkich kochanych ludzi muszę być silna i żeby nie wiem jak ciężko było - dam radę. Tylu Was napisało... to wspaniałe i dobre. Czuję się jedną z Was i jestem z tego dumna.
Dziękuję każdemu z osobna, czytając posty widziałam w wyobraźni twarze tych, których poznałam osobiście, każdego z Was uśmiech zobaczyłam. Dziękuję też tym, których nie znam, ale mam nadzieję, że poznam. Cieszę się, że lubicie czasem mnie poczytać. Dziękuję również za smsy i maile. Dziękuję za oferowaną pomoc.

Claire trzymam kciuki by i u Ciebie wyrok został odroczony na wiele lat. (cmok) Ja już szukałam pomocy za granicą. Przyjrzał się mojemu przypadkowi doktor z USA, noblista w dziedzinie siatkówek. Byłam we Frankfurcie n. Menem u wybitnego okulisty. Próbowali pomóc ruscy i nasi profesorowie. Nie da rady. Nie przeszczepia się jeszcze siatkówek i nie wymienia się ciałka szklistego. Próbowano u mnie zastąpić je olejem silikonowym ale nic to nie pomogło. Dlatego tak drżę, gdy coś się złego dzieje. Mam jednak nadzieję Kasiu, że jeszcze na niejednym zlocie pośmiejemy się razem. :)

Moje serce należy do Was i nie są to puste słowa. (H)
Do Rept nie pojadę tym razem, bo muszę porobić szereg płatnych badań, które są warunkiem przyjęcia do szkoły ale znów wierzę, że jeszcze sie spotkamy nieraz. :) Trzymajcie kciuki bym zdała egzamin z anatomii człowieka, bo jeśli zdam to od września będę krakowianką. :D

Ayla

Ps. a potem wymasuję każdego! Dowolną techniką :D[/b]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych