Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tatuaż


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#21 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 08 czerwiec 2005 - 12:59

hmmmmmmmm wiele dziar widziałam, ale takiej jak ja NIKT NIE MA....HAHHAAH I TO JT PIĘKNE...
  • 0

#22 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2005 - 13:33

A ja tam w tatuażach i ich robieniu nie widzę nic zabawnego a tym bardziej ładnego. Uważam, że jest wiele innych sympatyczniejszych i lepszych metod upiększania ciała jak już ktoś bardzo tego chce ;) Osobiście tatułowanie się widzę jako jeden ze sposobów chęci zwrócenia na siebie uwagi i nic poza tym, a umieszczanie obrazków na miejscach intymnych :oops: postrzegam jako zwyczajną głupotę :twisted:
  • 0

#23 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 08 czerwiec 2005 - 13:45

niektórzy nie potrafią nic poza krytykowaniem...przecież wszystko jest dla ludzi boooszzzz...
  • 0

#24 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2005 - 14:47

Pewnie, że dla ludzi i naprawdę nie mam nic do wytatułowanych osób :D każdy robi ze swoim ciałem co chce i to jego prywatna sprawa, po prostu wyrazilam swą opinię w omawianej sprawie -> cel tego forum ;)
  • 0

#25 Tija

Tija

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 12 listopad 2005 - 16:17

Tak sobie dzis czytałam o tatuażach i całkowicie zgadzam się z moją ziomalką czyt. Monia F. Ja tez mam tatuaż (chyba juz ponad 6 lat) i jestem z niego zadowolona, a czasem dumna bo jest sliczniusi. Stwierdzam fakt, że nadal tatuaż wywołuje delikatne zaciekawienie bynajmniej u mnie i myslę, że nie tylko u mnie. Hmm a pamietam jak tato dal mi pumeks i kazał go sobie zmyć hihihih... :D ale się nie dało - nawet nie próbowałam, a on pogadał sobie jakis czas pogadał i przestał. Zastanawiałam się nad jeszcze jednym ale po długich namysłach stwierdziłam ze wystarczy mi ten, który mam (sliczniusi motylek na... : :lol: )
  • 0
czesc [you] miło ze wpadłes poczytac :))

#26 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 13 listopad 2005 - 19:48

jeśli chodzi o tatuaże to mam spore doświadczenie ... niestety ...
mam 3 duże tatuaże - każdy jest efektem zakrywania "buraków" które powstały na moim ciele z ... 10 lat temu :shock:
potem były liczne i kosztowne próby zamaskowania tworów ...
na nodze w pełni sie odało - z 3 tygodnie temu została naniesiona ostatnia poprawka i mam teraz fajny, oryginalny i niepowtarzalny ;) tatuaz na stopie i łydce (piszczel) -> jest bardzo duży ... ale inaczej sie nie dało :twisted:
mam też tatuaż na brzuchu ... kiedyś zaczęłam na nim robić komiskowego stworka ... potem doszłam do wniosku że "wiocha na maksa" ... i mam bardzo fajnego tribalka ... nie widać że coś było zmieniane ... jest fajny i pomaga odciągnąć uwagę od mojej skoliozy ;) dzieki asymetrii którą wprowadza ...
najgorszy jest tatuaż na mojej ręce ... :( ... jest bardzo duży bo burak którego przykrywa był niestety duży ... -> pod koniec podstawówki zrobiłam sobie u jakiegoś piwnicznego rzemieślnika smoka na ramieniu ... smok był poprawiany jakieś 15 razy - potem został pokryty tribalem, tribal był poprawiany kolejnych 10 razy ....
teraz mam tatuaz który sięga od połowy przedramienia, przez ramie i bark - jest duży i dzieki temu nie widać że jego centralna część (na środku ramienia ) to jedna wielka blizna
...
ogólnie: polecam tatuaże masochistom i desperatom którzy chcą coś ukryć albo zamaskować ... ale pod warunkiem ŻE SĄ TO DOROŚLI LUDZIE KTÓRZY WIEDZĄ CO ROBIĄ I MAJĄ TO PRZEMYŚLANE ... !!!
ja nie zaluje swoich decyzji odnośnie tatuaży bo lubie być tatuowana ... lubię też swoje tatuaże któe są moimi "wymysłami" a nie kopiami czyiś wzorów ...
na moim ciele jest chaos ... w mojej głowie jest chaos ... jest równowaa :twisted:

zanim zrobicie tatuaż zastanówcie się minimum 15 razy ...
  • 0

#27 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 14 listopad 2005 - 09:21

Baba nie ma takich tatuaży żeby były przez rok.


a biotatulaz? one schodza po jakims czasie :?

Added after 6 minutes:

http://www.centrumko...ijaz_trwaly.htm
  • 0

#28 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 14 listopad 2005 - 17:09

nie ma czegos takiego jak biotatuaz .... zawsze cos zostaje a potem gabinety chirurgii plastycznej zarabiają na usuwaniu pozostałości po biotatuażach ... :?
nie dajcie sie nabrać na biotatuaz ...
  • 0

#29 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 14 listopad 2005 - 18:31

A tatuaze pernamentne?? bo coś takiego chyba istnieje i z czasem znika.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#30 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 14 listopad 2005 - 20:33

nie zawsze znika ... wszystko zalezy od umiejetnosci tatuazysty i od uzywanych pigmentów...
znam osoby ktore maja od lat tatuaze ktore mialy zejsc po roku ... teraz mają w tych miejscach plamy nieokreślonego kształtu ...

jeśli ktoś nie jest zdecydowany to proponuję naklejki (jak w gumach i chipsach ...) bo to na bank sie zmywa ...
  • 0

#31 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 14 listopad 2005 - 21:59

Aberade właśnie widziałem gwa dni temu taki tatuaż na ręku dziecka który jest już ok.12 dni. :)

Sam się zastanawiałem czy sobie nie zrobić takiego :D
  • 0

#32 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 14 listopad 2005 - 22:08

jeśli nie bedziesz sie moczył zbytnio w wannie to utrzyma ci sie pare tygodni ;) wiem bo mój syn ma ambę tatuażową ;) wszystkie chipsy i gumy kupujemy ...
  • 0

#33 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 19 listopad 2005 - 22:35

O rany! Nawet nie zauważyłam, ze ten temat się tak rozwinął. Na tatuaż jak do tej pory się nie zdecydowałam. Właściwie już zupełnie o tym przestałam myśleć. Tak czytając i podsumowując wszystkie posty to wniosek jest jeden nawet jak się kiedykolwiek zdecyduje to przemyśle sprawę sumiennie, poproszę o zrobienie wzoru na indywidualne życzenie oraz może wcześniej zrobie sobie próbkę np. tatuaż z henny. Ten schodzi po 2 tyg i na 100% jest w całości zmywalny:)
Teraz mam korbe na punkcie uszu i zastanawiam się nad dotatkowymi przekłuciami :lol:
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#34 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 listopad 2005 - 23:19

polecam ;) ja mam z 20 dodatkowych dziurek w ciele :twisted:
  • 0

#35 100krotka

100krotka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 19 grudzień 2005 - 17:27

skasowany
  • 0

#36 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 20 grudzień 2005 - 16:28

Witaj
Tatuaż jest świetna sprawą, sama chciałam go kiedyś mieć. w sumie też sie zastanawiam nad nim ale nie wiem co powie na to mój chłopak ;)
Tatuaż jest dla mnie tylko miłym dodatkiem do ciała, jednak trzeba pamiętać co ciekawego sobie wybrac, a przede wszystkim aby taki tatuaż nie zrobił byle kto no i co oraz za ile. bo tatuaże nie sa tanie ;) zawsze można pożyczyc jak zabraknie
:-D
Ja na twym miejscu przemyślałabym za i przeciw i wtedy podjeła decyzję.
jesli sie zdecydujesz to napisz jaką podjełaś decyzję :)

Pozdrawiam
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#37 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 21 grudzień 2005 - 00:57

Ja też się z tego nie wyleczylem i od okolo 10 lat o tym myslę, czasem przysypialo to moje "slodkie marzenie", ale z każdym nowym dniem znów to rośnie i niebawem wyrośnie...Dokladnie! Jest to indywidualna sprawa i każdy to traktuje w różny sposób. Dla innych jest to poprostu 'dziara' kojarząca się ze szpanem itp. - dla mnie jest (będzie) to coś subiektywnego i intymnego, jest (będzie) jak talizman którego nikt mi nie zabierze.

Pozdr
  • 0

#38 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 13:18

no a ja już mam dwa tatuaże. to wciąga...
Drugi jest większy i sama zaprojektowałam, bo zgadza się, że wszystko jest oklepane.
Poza tym nie ma czegoś tkaiego jak tatuaż na rok, albo zmywalny po 5-iu latach. To perfidna bzdura, więc jak ktoś się zdecyduje....to juz na zawsze.
  • 0

#39 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2007 - 20:39

Ja też zastanawiam sie od paru ładnych lat nad tatuażem.......... ale jestem zadania że jakiś mały pitu pitu to jak by gołąb mnie obsrał....... idę na całość zasypuje cale plecy:) mam już nawet wzór,a co do kosztów nie będą wysoki, robie klasyczny w perełce, mam paru kumpli recydywistów to sie dogadam :)
  • 0

#40 puntodivista

puntodivista

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 30 czerwiec 2007 - 01:01

Dereniową polecam a nie recydywę :)
  • 0

Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych