Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tatuaż


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 08 maj 2004 - 21:15

Własnie dziś odwiedziła mnie koleżanka i już na wstępie zaprezentowała mi swój, piękny nowy tatuaz na lędźwiach :-D To jej pierwszy i jak stwierdziła ostatni tatuaż. Sama zaczeła gorąco namawiać mnie, żebym też sobie coś takiego zrobiła. Jeszcze chwila i naprawde by mnie do tego namówiła, w sumie to cały czas się nad tym zastanawiam (E) Powstrzymuje mnie tylko jeden dylemat.
W zasadzie kobiety, mężczyźni pewnie też decydują się na tatuaż po to, aby się wyróżnić, stać orginalnym, innym, wybić z tłumu. Kiedyś może rzeczywiście tatuaż wzbudzał duże zaciekawienie, zdziwienie czy nawet w niektórych kręgach zgorszenie ;) Jednak teraz?? Gdziekolwiek by nie spojrzeć, na jakąkolwiek część ciała dziewczyny czy mężczyzny to wszędzie możemy znaleźć właśnie tatuaż. Na kostce, łopatce, lędźwiach, ramieniu itd. I większość z nich to oklepane wzory :( Zresztą sama zastanawiałam się albo nad delfinkiem, motylkiem, albo nad małą różyczką :-D , czyli standard 8) O miejscu może nic nie powiem :oops:
A co wy o tym myślicie? Czy tatuaż to nadal coś orginalnego?? Czy wręcz przeciwnie, kolejny pęd owiec :?:
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#2 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 08 maj 2004 - 21:36

Wedlug mojego zdania tatuaz w obecnym czasie bardzo sie zmienil, czlowiek z T nie jest juz postrzegany jako kryminalista , jest to po prostu kolejna ozdoba naszego ciala , jak np kolczyki itp.
Poza tym T dodaje troche tajemniczosci i tym samym pobudza do wiekszego zainteresowania dana kobieta :D
Jezeli jestes naprawde zdecydowana i juz wiesz co chcialabys miec !!!!!
pomysl 25 razy i pozniej jeszcze raz jaki motyw sobie wybierzesz , bo to zostaje wiadomo na cale zycie , zebys pozniej nie zalowala i mowila a moglam miec np żabkę zamiast słonika , T zrob tylko w studiu i to profesjonalnym z jakims doswiadczeniem (sporo bylo chalupniczych salonow po nich zostaly pozwy do sadu o zarazenie WZW typ B)
:!:
3maj sie i dobrze pomysl nad motywem :P
  • 0

#3 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 09 maj 2004 - 15:02

Decyzje o tatuazu trzeba dobrze przemyslec.Mam kolezanke ktorą kiedys zrobiła sobie tatuaz w okolicy pępka.Po kilku latach usuneła ten tatuaz poniewaz była z pewnym facetem ktoremu ten tatuaz sie nie podobał.Na pytanie to czemu ten tatuaz sobie zrobiła skoro po kilku latach go usuneła .odpowiedziala byłam młoda i głupia..
Trzeba sobie tez zdac sprawe jak ten tatuaz bedzie wyglodał za lat np.30...skora sie przeciez starzeje.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#4 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 12 maj 2004 - 04:43

Tomaszek tatuaz to nasze drobne szalenstwo, nie podchodz do sprawy tak z takim rozmyslem. Moze na starosc kiedys skora sie zestarzeje moze bedzie Ami cos przypominal niczym fotografia ? Ami jak juz Ci na czacie mowilem zrob sobie swoj wzor jedyny niepowtarzalny, albo popros kogos. Naprawde ciekawy tatuaz intryguje.

Ps. Mi szkoda czasu i pieniedzy, jakos malo romantyczny jestem :( albo wole inne szalenstwa.
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#5 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 12 maj 2004 - 05:45

Ami zrób Sobie tatuaż, taki na rok po roku on się zmywa i zobaczysz przez ten rok, czy to tak naprawde fajnie wygląda. Pinky ma racje to musi być coś niepowtarzalnego a nie oklepany delfinek. Powodzenia. (cmok)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#6 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 13 maj 2004 - 13:03

Baba nie ma takich tatuaży żeby były przez rok. Wiem, że można sobie zrobić tatuaż za pomocą henny ale on schodzi po dwóch tygodniach i szybko sie rozmywa. Poza tym, to miała być spontaniczna decyzja. Im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej nabieram przekonania, że nie warto. Zbyt dużo ludzi już je nosi, na starość będę wyglądać jak babcia recydywistka :D, a usunięcie też dużo koszuje.
Pinky z tymi wspomnieniami to masz rację, na pewno byłby źródłem miłych wspomnień na starość. Tylko jeśli chodzi o oryginalny wzór to leże, nie mam zdolności plastycznych. Może ty coś wykreujesz i mi zaproponujesz :-D
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#7 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 13 maj 2004 - 13:15

Ami jesteś ładną kobietą i nie musisz się "upiększać". Akurat jeśli chodzi o tatuaże to jestem przeciw i mówcie, co chcecie. Wg. mnie nie dodaje on urody. Jeśli szukasz opinii innych to chyba najlepszy dowód na to, że nie jesteś, co do swej decyzji przekonana. Skoro tak to daj sobie spokój. Zamiast malować tatuaż kup sobie wystrzałowy ciuch :D. Jeżeli Ci się znudzi zawsze możesz go ściągnąć :D ;)
  • 0

#8 Monika Frąk

Monika Frąk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 14 maj 2004 - 13:45

czesc ! poruszyłas temat nad który, niedawno mnie bardzo interesowal... zrobiłam sobie nadawno tatuaż i jestem bardzo dumna że go mam ... już minęły czasy kiedy tatuaż oznaczał że masz mętną przeszłość.. ja zrobiłam sobie tatuaż na ramieniu ... robił mi go mój kolega... mam na plycie jakieś 3000 wzorów tatuaży i jak coś to moge sie podzielic ... natomiast to że teraz wszyscy robią sobie tatuaż to mnie najmniej opchodzi ... ja zrobiłam sobie go dla siebie ... jeżdze na wózku nie mam nóg ... czasmi żle sie z tym czuję a tatuaż poniósł mnie na duchu teraz czasami bardziej się sobie podobam i jeszcze raz jestem z tego dumna....
  • 0
smutki i tragedie przychodza i odchodza; są jednak zawsze powodem dla męstwa .

#9 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 14 maj 2004 - 13:52

Hej Moniko! Jeśli byłaby jakaś możliwość przesłania mi tych wzorów to byłabym bardzo wdzięczna. Nie chce sie decydować na łapu capu i na byle jaki wzór. W końcu mam tą ozdobę nosić przez całe życie :-D
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#10 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 14 maj 2004 - 14:57

Wiedziałem Amulka że Cię w końcu coś przekona :-P Potrzebowałaś jedynie bodźca :) Mi się osobiście bardzo podobają tatuaże u kobiet, małe, zmyślne i mówiące coś o charakterze właścicielki tatuaża.

P.S. Ami, jak będzie w miejscu mało dostępnym - dasz wnikliwie ocenić :?: :twisted:
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#11 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 14 maj 2004 - 16:44

Rafi, to trzeba by ocenić komisyjnie... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#12 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 14 maj 2004 - 18:39

Drogi kolego Marderze, przepraszam, że ma wypowiedź miała wydźwięk czysto egoistyczny i nie pomyślałem o tym. Mam nadzieje, iż dzisiaj na chacie odpowiednie Grono zostanie powołane do życia 8)

No Ami - szykuj się :-D :-D :-D
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#13 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 16 maj 2004 - 21:46

mardi jestem tego samego zdania co ty : trzeba to ocenic komisyjnie :D
bo inaczej to nie da rady hehheeehehhe
  • 0

#14 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 10 czerwiec 2004 - 15:22

Ja mam dwa tatuaże na obu ramieniach i jestem z nich bardzo zadowolony! :D Na lewej ręce mam kotwicę, a na prawej orła! :D
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#15 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 07 wrzesień 2004 - 08:20

Wiecie co? Obiecałam sobie, że jak zdam jeden ciężki egzamin to tatuaż zrobie. Jednak sprawe przemyslałam i tatuaża nie będzie. Po pierwsze może on się mi szybko znudzić i wtedy zamiast cieszyć będzie męczył. Po wtóre koszt zrobienia tatuażu jest dosć wysoki, a o kosztach usunięcia już nie wspomne :!: Po trzecie przez cały okres letni napatrzyłam się dość na co drugą dziewczynę z prawie identycznym tatuażem :!: Pewnie każda chciała być oryginalna jak ja a stało się wręcz przeciwnie :P
No i po czwarte i najważniejsze, ktoś mnie poprosił zeby tego tatuaża nie robić a ja licze się z jego zdaniem :oops:

***********************************
"Kobieta to koktail zalet i wad"
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#16 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 08 grudzień 2004 - 13:46

Amelko nie rób tego!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda,że tak późno przeczytałem Twój post, ale NIE RÓB TEGO. Przyjdzie taki moment, że pożałujesz tego. Mówię to z własnego doświadczenia. Jako młodzienic były "orginalne", "ładne" itd. Teraz tak nie jest. Obciach będąc nad rzeką z dzieckiem rozebrać się bo koledzy i koleżanki dziecka pytają o to. I co mam odpowiadać? Staram się nie rozbierać przy dzieciach. I nikt mi nie wmówi, że tatuaż jest atrakcyjny czy coś w tym stylu. NIe wspomnę już o kwestii zdrowotnej, zakażenie itd. itd. Dla mnie mającego tatuaże nie ma w tym żadnej atrakcyjności. Przekonują się o tym ludzie starsi. Nie chodzi mi, że skóra się starzeje. Ale pomyśl, kiedyś będziesz 80 letnią babcią i co powiesz wnukowi? Zastanów się nad tym. Mnie nie jest stać aby "wybawić" swoje tatuaże (za dużo ich i w różnych miejscach), ale Ty jeszcze możesz powiedzieć nie, żadnych tatuaży.

Pozdrowionka
Jerzuś[/b]
  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass

#17 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 25 maj 2005 - 10:11

Mam dziarę i to w nietypowym miejscu :P jest pięęęęękna i kocham ją :|
  • 0

#18 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2005 - 10:31

Amelko nie rób tego!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda,że tak późno przeczytałem Twój post, ale NIE RÓB TEGO. Przyjdzie taki moment, że pożałujesz tego. Mówię to z własnego doświadczenia.


Rowniez mam takie zdanie i niestety doswiadczenie
Przemysl to dobrze bo to ze bedziesz tego zalowac to PEWNE !!
  • 0

#19 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 25 maj 2005 - 10:56

ja mam dziarkę, małą ale kosztowała 100zł zrobiona hmmmm jakieś 4 lata temu i jest boska w boskim miejscu i ją baaardzo kocham....jakby nie brak forsy miałabym kolejną..RÓBCIE DZIARY BO SA PIĘĘĘEKNE!!!!!!!!!!!!! :!: :!:

Added after 2 minutes:

JAK MOŻNA ZAŁOWAĆ?CHYBA, ŻE KTOS ZROBIŁ TO DRUTEM I TO W PIWNICY ZA 20 ZŁ...ALE PRZECIEŻ PROFESJONALNE STUDIA TATUAŻU SĄ PO TO BY DZIARY WYGLĄDAŁY TAK, JAK SOBIE WYMARZYMY. CZEGO TU ŻAŁOWAĆ???JEDYNIE CO MOGĘ ODRADZIĆ KOBIETOM NA BRZUCHU, BO JAKO STARE BABCIE TO OBCIACH....TAKI DELFINEK ZROBI SIE WIELORYBEM..HEH :evil:
  • 0

#20 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 08 czerwiec 2005 - 11:30

Piękny, artystyczny tatuaż zawsze takim pozostanie. Nie widzę nic złego w tym choć sama nie czuję potrzeby by go mieć.
Podobają mi się jednak u innych. Tatuaż , ale taki oryginalny, subtelny w atrakcyjnym miejscu na ciałku ma w sobie coś zmysłowego.
Intryguje, kusi, ciekawi... A jak się będzie babcią to czyż nie fajnie powiedzieć wnusiom: oj babcia nie zawsze dziergała skarpetki... :)
Przecież dzisiejsze babcie zupełnie są inne niż nasze babcie, a i z nas będą zupełnie inne. Takie fajne bigbitówki :) bo wszystko się zmienia. Nie wiem Korner jaki Ty masz tatuaż, że się wstydzisz przed dziećmi. Może jest ordynarny, po prostu brzydki.
Myślę, że gdybym miała piękny tatuaż to jako babcia szczególnie byłabym z niego dumna mimo, że może upływ czasu by go zmienił. Moja koleżanka ma studio tatuażu i widziałam prawdziwe dzieła sztuki. To kunszt wymagający nie tylko umiejętności tatuowania ale przede wszystkim ktoś taki musi mieć zmysł artystyczny. Faktem jest, że wiekszość tatuaży jest oklepana, nijaka nie budząca żadnych emocji ale ja cały czas mówię o czymś naprawdę pieknym.
Na koniec tylko dodam, że decyzja o zrobieniu sobie tatuażu jest indywidualną decyzją człowieka i nikt, ale to nikt nie powinien w to ingerować. Przecież to kwestia naszego gustu i woli, podobnie jak z rodzajem fryzury czy kolorem włosów tyle, że długoterminowa, dlatego musi być dogłębnie przemyślana.
Ami już podjęłaś decyzje, z pewnością słuszną ale tym, co się na tatuaż zdecydują proponuję poprosić jakiegoś grafika artystę by wyrysował wzór tylko dla was. Jak wybierzecie spośród tysięcy wzorów w studio to musicie się liczyć z tym, że ktoś taki już napewno ma.

Pozdrawiam :)

Ayla
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych