Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

erotyka osób niepełnosprawnych fizycznie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
173 odpowiedzi w tym temacie

#81 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 lipiec 2006 - 23:35

pamiętaj że zasada forum jest taka że jak się coś kopiuje to się zamieszcza link do źródła ;)
  • 0

#82 Karolina

Karolina

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 02:21

Witajcie!
W zwiazku z tematem (wlasciwym ;) ) mam takie spostrzezenie, ze ludzie zdrowi czesto traktuja erotyke ON zbyt serio. Sama kilkakrotnie uslyszalam od faceta wprost lub "poczta pantoflowa" ze ze mna to mozna tylko tak na powaznie, ze nie wolno mi "zlamac serca" etc. A przeciez nie z kazdym od razu mam ochote isc do ołtarza ;) ))))
Nie chcialabym byc zle zrozumiana, ale mysle, ze wiecie o czym mowie.
Mnie osObiscie bardzo to wkurza! O! :)
  • 0

#83 Sea

Sea

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 06:34

dobra, dobra laski a co z miom kibelkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?:angry:
  • 0

#84 Odys

Odys

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 07:46

Głupich nie sieją, sami się rodzą. :(:(:(
  • 0
Niejeden sądzi, że posiada dobre serce, a ma tylko słabe nerwy.

#85 Sea

Sea

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 08:53

Głupich nie sieją' date=' sami się rodzą. :(:( :(

mnie urodziła mama (uf............), a ciebie odys ktos urodził czy tak może sam.............? :cool::cool: :cool::cool: :cool::cool: :cool::cool:
  • 0

#86 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 09:02

mnie urodziła mama (uf

Kto Ci takich bajek nawciskał, prezecież każdy wie, że bocian przynosi i zostawia w kapuście:D:D:D:cool: Dlatego, przypowiastka Odysa z sianiem ma tu pewną logiczną podstawę:D:cool::cool::cool:
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#87 Gosc

Gosc

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 09:16

Popieram pedro, ale niecałkiem
To oczywiste, że dzieci przynosi bocian, ale w kapuście zostawia tylko te, z których mają wyrosnąć głąby, a np. małe Murzyniątka wrzuca przez komin. :evil:
  • 0

#88 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 10:03

ale w kapuście zostawia tylko te z których mają wyrosnąć głąby,

Glabieja tylko te, ktore zbyt dlugo leza nie znajdywane na polu kapusty:D

A wracajac do tematu, to jak jakiemus przyszlemu mgr moge pomoc swa tetrusowska osoba w jakis ankietach czy cus, to zapraszam na priv.


  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#89 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 15:01

pamiętaj że zasada forum jest taka że jak się coś kopiuje to się zamieszcza link do źródła ;)

a ciezko sie domyslic ze skopiowane?
  • 0

#90 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 15:30

A wracajac do tematu to jak jakiemus przyszlemu mgr moge pomoc swa tetrusowska osoba w jakis ankietach czy cus, to zapraszam na priv.

podpisuję się pod tym swoimi para-łapkami :P

a jak jest z tą erotyką osób niepełnosprawnych fizycznie? :P
bo moja erotyka ostatnio kulawa prawie tak jak ja ... stres robi swoje :(
a jak wygląda erotyka osób sprawnych? czym się różni od ?
hmmm
mniej kompleksów (ale czy zawsze?), ograniczeń ruchowych (poza otyłymi ... ale to też jakaś tam niepełnosprawność ruchowa...), mniejszy bagaz doświadczeń a co za tym idzie mniejsza wrażliwość (Ale też nie zawsze ...) i rzadsze psychiczne (ale też zazwyczaj są jazdy ...)
to jest chyba tak że ludzie nawet jak niby nie mają problemów to zawsze coś wymyślą żeby sobie życie utrudnić ...
ale nie ma nic gorszego w erotyce i pożyciu niż brak czucia lub zaburzenie czucia :(
nie dam sobie powiedziec ... bo jak czuć w pełni satysfakcjonująco jak czucia brak?
oczywiście jest jeszcze mózg .... ale nie wszystko można sobie wyobrazić ...
tak więc mamy czyściec na ziemi i wkurzamy się na swoje ciała która poza tym że nieposłuszne i zdeformowane to jeszcze nie czują tego co widzimy że gdyby czucie było normalne dawałoby rozkosz ... a tak tylko wizualizacja pozostaje :P
ale cóż ... życie
nikt nie mówił że będzie lekkie :P
  • 0

#91 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 16:14

a jak ktos jest sparalizowany od pasa w dol to ma dodatkowo przerabane :/
  • 0

#92 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 16:43

pociesz się jacek tym że ja np jestem sparaliżowana od linii piersi - oczywiście w dół ;) i ... żyję :D mam się dobrze :D i czasem praktykuję :P
  • 0

#93 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 17:32

podpisuję się pod tym swoimi para-łapkami :P
a jak jest z tą erotyką osób niepełnosprawnych fizycznie? :P
bo moja erotyka ostatnio kulawa prawie tak jak ja ... stres robi swoje :(
a jak wygląda erotyka osób sprawnych? czym się różni od ?
(...)...

zycie i zycie sexualne ON jest trudne o czym kazdy z nas wie niesetety nie kazdy potrafi sie do tego przyznac, wiele osob trzyma to w sobie nie chce lub nie potrafi o tym mowic gdyz jest to dla niego/niej zbyt bolesne, nawet stara sie o tym poprostu nie myslec, ale co sie dzieje z takim czlowiekiem gdy zlapie potocznie mowiac "dola"? placz, zalamanie ...bo? ... nie czuje, nie chodze, wszystko mnie boli nic nie sprawia mi fizynej przyjenosci! nie odczuwa zadnej przyjemnosci cielesnej z przyjemnosci chodzenia, korzystania z urokow zycia tak jak osoby chodzace, czucia pod stopa pisaku na plazy, odczuwania przyjemnosci z kapieli w morzu i oczywiscie jak w temacie fizyczne odczuwanie przyjemnosci z SEXU ... pewnie ze mozna to sobe wyobrazic ale ... to nie jest to ... ty aberade dobrze o tym wiesz, znasz roznice ... jednak sa osoby ktore nie zdazyly zaznac tej przyjemnosci bedac 'zdrowym' wiec w chwili obecnej nawet nie wiedza co staracili (znam kilka takich osob) ... mozna by bylo ksiazke napisac :P no coz samo zycie! szkoda tylko ze w naszym tudnym , kulawym zyciu nawet nie mozemy poczuc chociaz przez chwile taj rozkoszy ( tej prawdziej nie wyobrazanej) jaka jest SEX.


czysciec hhmmm chyba to cos wiecej niz czysciec
  • 0

#94 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 17:45

Dokładnie alchemia masz racje a pozatym Ty aberade jesteś kobieta wiec w przeciwieństwie do mężczyzn nie polujesz na kobiety trochę to głupie, co pisze, ale faceci już tacy są ze zawsze musza postawić na swoim i pokazać ze umieją i ze mogą :D a tu lipa nie da się ;) jeszcze jest taki okres letni gdzie się widzi usmichniete pary wesołych ludzi i wtedy człowiek zaczyna się dolodowac jak to wszystko widzi.
  • 0

#95 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 17:46

można można poczuc ... ale to w polsce nielegalne :P więc nie bede o tym pisać ;)

są różne techniki kompesacyjne jeśli chodzi o seks ...
są tacy co wmawiają sobie że nie ważne co się czuje narządami - ważne co jest w głowie
są tacy którzy nauczyli się czerpać przyjemność z dawania przyjemności partnerowi
inni porzucają seks bo nie widzą w nim sensu, nie potrafią się odnaleźć w roli niezaspokojonego seksualnie
jeszcze inni przechodzą te wszystkoie etapy ...
ja należę do tych ostatnich
może ktoś mnie oświeci co jest potem? bo jak na razie to się motam
...
chyba trzeba dokonać wyboru ... ale wybór jest prosty: albo ma się niewiele albo nie ma sie nic .... szkoda że nie ma opcji
ale to właśnie jest życie :P
  • 0

#96 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 17:52

kazdy z nas przechodzi te fazy....od fascynacji i zauroczenia po calkowita depreche :)
  • 0

#97 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 17:54

Ty aberade jesteś kobieta wiec w przeciwieństwie do mężczyzn nie polujesz

skąd ta pewność?
fakt teraz nie poluję ... bo już mam swojego zwierza i nie muszę praktyk łowieckich uskuteczniać ;)
ale swojego czasu się polowało ... ;)
a poważnie: i kobiety i mężczyźni bez czucia czy z zaburzonym czuciem są w równy sposob pokrzywdzeni - bo nie czują
i co z tego że w kobiete niezależnie od jej stanu można wsadzić członka ... tak samo: każdemu facetowi można sprzęt postawić (farmakologicznie lub wczepiając implant np)
ale co w sytuacji jeśli mimo penetracji (nie ważne czy jest się osobą penetrującą czy penetrowaną) nie czuje się tego co chciałoby się czuć???
można jeszcze ćpać, pić, nafaszerować się prozakiem .... ale co jeśli się tego nie chce? co jeśli wkurza czlowieka brak reakcji swojego ciała i zmysłow na pieszczoty partnera?
co kiedy czlowiek ma wrazenie że krzywdzi partnera swoją ... oziębłością ...
oczywiście piszę o sobie bo o kim innym
nie znam uczuć innej osoby :P
życie ... lubie je na maksa mimo że mnie często wkur@#$a :D
  • 0

#98 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 18:00

i wlasnie dlatego wiekszosc facetow na wozku inw jest sama bo sobie nie wyobraza jak moze zaspokoic partnerke bez dzialajaego sprzetu :D:cool: a dziewczyny sprawne szukaja mocnych wrazen :D i tu sie kolo zamyka hehe
  • 0

#99 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 18:42

można można poczuc ... ale to w polsce nielegalne :P więc nie bede o tym pisać ;)

jakie techniki pisz mi tu szybko :P jak zaczelas watek to go zakoncz ... i gdzie legalne?
  • 0

#100 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 lipiec 2006 - 18:47

akurat jacku z zaspokojeniem sprawnego partnera to zazwyczaj kulawi nie mają problemu (niezaleznie od płci ...)
chodziło mi O ZASPOKOJENIE SIEBIE

Dodano czw 20 lip 2006 19:53:12 CEST :
doris: kokaina, heroina, amfetamina, LSD, elektrowstrząsy (podobno to tak boli że aż przyjemne)
poczytaj w literaturze ... jazdy przy stymulacji układu nerwowego są ponoć zbliżone do orgazmu
zastanów się ... czy jak sobie trochę wypijesz nie jest ci lepiej w łóżku?
to dziala tak samo tyle że silniej i na większej ilości płaszczyzn

Dodano czw 20 lip 2006 19:56:14 CEST :
ale jest szansa!
pracują nad stymulatorami rdzenia i mózgu wywołującymi orgazm :D
za jakies 20 lat naciśniesz guziczek na pilocie i będziesz w niebie :D

Dodano czw 20 lip 2006 19:59:14 CEST :
aha - i co do środków stymulujących odczuwanie przyjemności to są też legalne: antydepresanty - te które podnoszą poziom serotoniny - człowiek jest szczęśliwszy i wszystko sprawia mu większą przyjemność :)

jak wprowadzą na rynek takie których nie trzeba brac ciągle żeby działały tylko wystraczy jedna dawka - wchodze w to!
a jak na razie to pozostaje ryzykantom tak średnio ... tyle że dużo skutków ubocznych ...
eee
szkoda gadac
:P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych