Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Książka kłuje - (nie)czytelnictwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 22:00

Kuba, nie karm tego czegoś. Jeśli ta osoba nie potrafi zrozumieć nawet tak prostego faktu że na tym forum nie zwracamy  do siebie per "pan" to nie bardzo widzę sensu dyskusji z kimś takim.

Splonkuj, bo na tu jest taka opcja albo zbanuj, ale nie karm.

 

Aż się p.s.i. przypomniało :coffee:


Użytkownik thraikill edytował ten post 24 marzec 2016 - 22:03

  • 1

#42 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2016 - 22:22

Po pierwsze.
Wadą/zaletą tego forum jest to, że zwracamy się między sobą po imieniu, nickiem czy per Ty. I jeśli chce Pani oficjalnie, to proszę bardzo. W takim razie przepraszam za "tknięcie". 
 
Po drugie.
Jak się trochę dłużej pobędzie wśród różnych ON, to zapewne Pani dojrzy, że specyfiką czatów, różnych for jest to, że takie osoby mają problem z biegłym pisaniem, popełniają wiele różnych literowych jak i interpunkcyjnych błędów. Tekst staje się po prostu nieczytelny. I czy się nam podoba jako tzw. moderatorom podoba czy nie, takie posty poprawiamy, żeby czytający nie miał problemu z przeczytaniem i zrozumieniem tekstu. Poza tym jest coś takiego jak netykieta, z której mało który użytkownik zdaje sobie sprawę. 
Poza tym, na tyle mamy zaufania do swoich użytkowników, że mają ten przywilej edycji swoich postów. Z czego tylko sporadycznie korzystali. Po Pani działalności poważnie się zastanowimy, czy taką możliwość zostawimy użytkownikom. 
 
Po trzecie.
Rzeczony post nr 19. Powstał o godzinie 11:28, o godz. 18:22. został wyedytowany przez Panią. I proszę mi nie ściemniać, że Pani nie zmieniała swojego postu, bo został zmieniony. Widziałem post zaraz po opublikowaniu i zamierzałem odpowiedzieć na Pani interesujące pytanie. Ale po południu post wyglądał zgoła inaczej. Oczywiście ma Pani prawo zmieniać posty, ale co sobie pomyślą użytkownicy o Pani, to już jest ich. 
Nie ma grafiki? Dokładnie ta technika, nazywa się rysunkiem ASCII Art. Na niebiesko napis i jakiś dziwny stworek z kropek, nawiasów i innych znaków dostępnych na klawiaturze. Tego Pani nie robiła? 
   
Po czwarte. 
Idą święta, nie mam zamiaru się i ludzi odwiedzających to miejsce denerwować. Zamykam ten wątek na okres przynajmniej świąteczny.   

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych