Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki IPON

walentynki zlot Hucisko

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
102 odpowiedzi w tym temacie

#81 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 07 luty 2015 - 11:02

arek1 niestety w okolicy jak makiem zasiał głusza. Czasami tylko przemyka jakieś zwierze spłoszone przez kulawego.Najlepiej kup sobie wszystko wcześniej. Niby jest barek w Hotelu lecz bardzo skromny bym powiedział.W tamtym roku mieli tylko jeden produkt i to wysoce reglamentowany.

BEATAPIETKA ma rację nie "jojcz" będzie dobrze hehe


Użytkownik sucherro edytował ten post 07 luty 2015 - 11:06

  • 2

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#82 emila32

emila32

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 07 luty 2015 - 19:10

sucherro z tą głuszą to Ty tak na serio ? :lol:


  • 0

#83 DjBK

DjBK

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 07 luty 2015 - 20:12

sucherro z tą głuszą to Ty tak na serio ? :lol:

tak Emilko :) do tego osrodka wjezdza sie przez dosc dziwna lesna droge kreta w srodku :) :D jak pierwszy raz jechalem tez sie dziwilem:) wiec alkohol skoro tez jezdziesz samochodem pakuj w bagaznik juz po drodze :D


  • 1

#84 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 08 luty 2015 - 16:31

niestety w okolicy jak makiem zasiał głusza

 

Powiem więcej, ja nawet zasięgu na telefonie nie miałem rok temu :D Ale po zlocie byłem bardzo zrelaksowany duchowo i cieleśnie :))


  • 3

#85 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 08 luty 2015 - 17:53

Tommy ciekaw jestem co cię tak zrelaksowało duchowo i cieleśnie :hehe:
Zaraz będzie,że Ipon to sekta jakaś a prezesa przemianujemy na guru :hehe:


  • 2

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#86 Anulka:)

Anulka:)

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 luty 2015 - 00:22

Amoże i mnie weżniecie? Od 1/5 roku moje serce jest wolne i czeka i jest całe dla nowej kobiety .

Hej hej gdzie i kto i jaka Kobieta wezmię cię na to "zadupie" Przyjedz to ja Ci pokarzę "zadupie" :hehe: :devil:


Chciałam  zapytać czy jedzie ktoś na zlot przez Kutno albo gdzieś w pobliżu?

Oo Iwa :) Z Kutna masz rzut kamieniem wsiadaj w pociag i przyjeżdzaj!! Oj podobno lista zamknieta!!! UPS... :dodgy: :)


Emilia32 sorki.. z mojej strony nie widać co jest po drodze.. nie jestem kierowcą i fakt.. nie sprawdziłam czy to po drodze.. po prostu wydawało mi się.. sorki :)


I tym sposobem.. wciąż jesteśmy do wzięcia z Katowic.. gdyby ktoś jechał i miał niedobór pasażerów polecamy się  :D

Hej BAR32 przecież z Katowic do Zawiercia masz KŚ co godz.a z Zawiercia to rzut kamieniem :)


  • 2
:heart:

#87 lola13

lola13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 09 luty 2015 - 12:48

Widac 'nowicjuszow' troszke bedzie.......maly stresik sie zaczyna :D

 


  • 0

#88 Gość_Simi22_*

Gość_Simi22_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2015 - 14:21

Witam Was serdecznie. Bardzo żałuje, że nie będę z Wami na tym zlocie z powodów osobistych (praca, córka itd.). Koleżanka Emila32(nowicjusz :)) już mnie namawia na następny zlot :) więc mam nadzieję, że będę miał okazję poznać Was osobiście. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.


  • 0

#89 emila32

emila32

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 10 luty 2015 - 19:16

Drogi mój Simi22 -  ja Cię nie namawiam na następny zlot , ja tylko stwierdzam fakty. Ty przyjacielu na następnym zlocie masz BYĆ!

i żadne wymówki nie wchodzą w grę :hehe: Masz szczęście że tym razem Ci odpuściłam  , (bo już nie ma wolnych pokoi) , ale obiecuje na kolejny zlot osobiście wpisze Cię na listę . Tak więc nie będziesz miał wyboru :devil: :D


  • 4

#90 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 13 luty 2015 - 09:30

Trzynasty i piątek hmmm Zatem szerokości przyczepności zlotowicze i do zobaczyska w komplecie ....


  • 4

#91 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 15 luty 2015 - 13:33

Ja już w domku. Jak zwykle było świetnie. Dziękuję cudowną atmosferę, za rozmowy.. za to że.. jesteście :) Mam nadzieję.. do zobaczenia przy następnej okazji :) Pozdrowionka wszystkim :)


  • 2
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#92 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 15 luty 2015 - 15:20

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i towarzystwo. Lokatorom pokoju 115 za dostęp do źródełka kofeinowego ;) Już czekamy na kolejną okazję do spotkania Pozdrawiamy Gosia i Artur 


  • 5

#93 Gość_marco99_*

Gość_marco99_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2015 - 21:29

Kolejny zlot przeszedł już do hitorii,dziękuje za towarzystwo i do zobaczenia w krótce mam nadzieję.

Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów.


  • 2

#94 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 16 luty 2015 - 12:14

Dziękujemy za udany zlot i Wasze wspaniałe towarzystwo. Za bilarda i wariacje przy kuleczkach, co to jeden kij robi z ludźmi :P Bezapelacyjnie za przyjazne i serdeczne buzie oraz owocne rozmowy. Ewuniu (Malinko) za to, że dojechaliście i uraczyliście Nas swoim towarzystwem i obecnością. Miło było poznać Istvana :) Wspomnienia pozostaną z Nami i tylko dla Nas. Pozwolą przetrwać może do następnego razu, jeśli czas i plany będą Nam ku temu sprzyjały. Serdecznie pozdrawiamy Wszystkich i tych, których udało Nam się osobiście pożegnać i tych, których z jakiś powodów nie udało się pożegnać. Wszystkiego dobrego i trzymajcie się :)

Milena&Piotr

 

 


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#95 arek1

arek1

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów
  • Skąd:Warszawa/Raszyn

Napisano 16 luty 2015 - 13:20

Wszyscy dziękują to i ja nie będę gorszy xD 

Dziękuję zlot był bardzo fajny no to teraz chyba czas na kolejnym zawitać ;)


  • 2

#96 Gość_cuba_*

Gość_cuba_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2015 - 16:20

Dzięki za miłe spotkanie po raz kolejny .Pogoda też nam sprzyjała,  pozwolę sobie też podziękować  gospodarzą pokoju 115 za udostępnienie miejscówki do opalania.  Pozdrawiam wszystkich do następnego zlotu  :gaah: 


  • 3

#97 lola13

lola13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 16 luty 2015 - 18:03

No to teraz moja kolej :D

Dziekuje wszystkim za udany zlot, za miłe towarzystwo, za super zabawe, za to ze mnie mile przyjeliscie......poprostu dziekuje za naprawde udany weekend.....mam nadzieje, ze spotkamy sie szybciej niz mysle i znowu w tak wspanialy towarzystwie :)

Pozdrowionka dla wszystkich

Aneta z rodzicami


  • 6

#98 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 16 luty 2015 - 18:16

Uwaga teraz My,teraz My.... :D

Zlot jak zawsze bogaty w wrażenia wszelkiej maści. Począwszy od sielanki i śmiechu do łez.

Skończywszy na wkurwieniu :mistrz:

Dobrze,że tego pierwszego było znacznie więcej  :hehe:   Nie sposób wszystkiego tutaj opisać więc w telegraficznym skrócie. Fajnie było poznać nowe osoby i spotkać się z dobrze już znanymi Iponkami.
Osobiście dziękuję "Orkiestrze" która tak skrzętnie operowała "instrumentami" z walizeczki w piątkową i sobotnią noc.
 

Zarząd jak zawsze trzymał fason i wszystko pięknie ogarnął za to wielkie "bóg zapłać" się należy :D

PS. Czekamy na majówkę i  pozdrawiamy  Walenty & Walentynka z pokoju 115 :devil:

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI

 

1465854-yoda1.jpg


Użytkownik sucherro edytował ten post 16 luty 2015 - 18:30

  • 4

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#99 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 16 luty 2015 - 19:26

Cukiereczku, mam nadzieję, że to nie Paskudy dwie były powodem "wkurwienia" :D. No, już tak było, jest i będzie, że na melinie najlepiej :D.

Zlot, jak zawsze jedyny, niepowtarzalny... Nie będę tutaj przynudzać... Podziękuję Marjaskowi za transport w obie strony: bez Twojej pomocy trudno byłoby nam tam dotrzeć.

Opalanie w środku zimy? Tylko z Iponkami :D.

Jak zawsze czuję niedosyt obecności, rozmów i zabawy.....


  • 5

#100 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 16 luty 2015 - 19:27

Chyba jako ostatni wróciłem do domu. Dziękuję wszystkim za przybycie i za wspaniałą zabawę :) Zwłaszcza dziękuję ekipie z pokoju 115 oraz karciarzom :hehe:

 

P.S. Wrzuciłem już nieco fotek do Galerii, można je już oglądać :)


  • 3

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: walentynki, zlot, Hucisko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych