Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Miss Polski na wózku

MISS POLSKI NA WÓZKU

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#81 beamac92

beamac92

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2015 - 16:28

Mam na imię Beata, mam 23 lata. Obecnie studiuję dziennikarstwo. Interesuję się muzyką, psychologią. Śpiewam w chórze. W wolnych chwilach lubię spędzać czas ze znajomymi. W tym roku biorę udział wyborach Miss Polski na wózku - w konkursie, który pewnie wszystkim jest dobrze znany. Biorąc udział chce pokazać, że wózek nie przeszkadza w realizacji marzeń. Kobieta niepełnosprawna jest tak samo wartościowa i piękna, jak ta pełnosprawna. :) Jeżeli macie ochotę zagłosować na mnie to zostawiam link :D

 

 

Usunąłem nieaktywny link i przeniosłem post do odpowiedniego działu i wątku. Moderator.


Użytkownik kuba edytował ten post 14 listopad 2016 - 12:06
poprawiono błędy ortograficzne i dopisano treść.

  • 0

#82 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 23 maj 2015 - 19:25

beamac a zadalaś sobie odrobinę trudu i przyczytałaś ten wątek?


  • 0

#83 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 24 maj 2015 - 10:45

Dziewczyny - zwracam się teraz do wszystkich kandydatek na Miss Polski na wózku, jeśli umieszczacie post to postarajcie się o poprawną polszczyznę i pisownię. Świadczy to o Was samych i o tym jak podchodzicie do swoich odbiorców, których przecież gorąco prosicie o głosy. Niechlujstwu mówię stanowcze - NIE!!! Nie zrozumcie mnie źle, ale ma to naprawdę ogromne znaczenie. Samą urodą nie ugra się wszystkiego. 


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#84 madzixutp

madzixutp

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów
  • Skąd:Bydgoszcz-okolice

Napisano 24 maj 2015 - 16:54

Posta edytowałam bo nie zauważyłam, że wkleiłam go dwa razy, aczkolwiek treść nie była taka sama jak w poprzednim, ponieważ coniekórzy bardzo zwrócili na to uwagę. Rozumiem Was, że czasami takie zarzucanie ludzi wiadomościami o głosowaniu jest męczące, bo ja kiedy jeszcze nie startowałam również czyściłam skrzynki z wiadomości. Nie weszlam tu, aby jednokrotnie wstawić post, zareklamować się i sobie pójść po wyborach.

Jestem tu od 2013 roku bo wielu z Was pomogło mi przy pracy licencjackiej, do magisterki nie będę robiła ankiet aczkolwiek postanowiłam zostać. Zapytano mnie o warsztaty. Mam zamysł stworzenia z fundacją albo wraz ze sponsorami cykli warsztatów dla młodych kobiet, które jednak gdzieś wstydzą się swojego wózka. Spotkania połączone z przeglądem mody, doborem kolorów ubrań, fasonów, kosmetyków do cery oraz rozmowy z dermatologami i innymi lekarzami. Wszystko po to, żeby już młode dziewczyny znały swoją wartość i nie musiały się utwierdzać w tym poprzez wybory Miss. Nawet myślałam o tym, żeby diademy im zrobić. Tak jak pisaliście, każda powinna znać swoją wartość ale też nie uciekać przed lustrem. Nie uważam się za 100% ideał bo pracuję nad tym, żeby tu i ówdzie zrzucić parę kg i mam nadzieję, że mi się uda. Sama idea smsów również jest dla mnie trochę naciąganiem ludzi na kasę, ale każda z nas musiała podpisać regulamin przystępując do konkursu. Zarzucaniem ludzi na fejsie postami jest bez sensu .Zakup głosów na allegro nie jest neetyczny a również miał miejsce taki incydent w zeszłym roku. Ja postawiłam na gazetę, telewizję, radio i moją uczelnię. Przepraszam raz jeszcze, że przez pomyłkę wstawiłam ten sam post, pani "the" proszę się nie gryźć, szkoda ciała ;)

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 26 maj 2015 - 08:42
poprawka.

  • 0

:)__MADZIX__ :)


#85 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 24 maj 2015 - 21:23

Jakiego rodzaju by to były szkolenia i warsztaty?


  • 0

#86 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 25 maj 2015 - 07:54

Witaj Lilitch

Może ty sprubujesz wystartować w takim konkursie na wyspach zapewniam cie że bedziesz miała spore szanse na wygranie takiego konkursu :D

 
  • 0
karol

#87 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 25 maj 2015 - 10:12

jeśli pani Kruszewska jeszcze raz napisze post w sprawie swojej reklamy, to się pogryzę...

 

kuba, nie ma sensu organizować konkursu, o którym wspomina Aniołek - nagrodę od razu można wysłać mnie :P


  • 0
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#88 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2015 - 14:48

Uważasz że wygrała byś z tą kandydatka?  :D

Usunięto nieaktywny link

Moderator

 

Kwakwarakwa ... poświeciłem swój cenny czas i przejrzałem wszystkie kandydatki.

 

Uważam że niektórzy ludzie, a właściwie kandydatki nie mają w ogóle samokrytycyzmu.
Albo należy się z tego śmiać albo ich podziwiać sam już nie wiem.

 

To tak jak ja bym wystartował w konkursie na najbardziej czarne włosy (jestem siwy), albo na najbardziej szczupłego  :devil:


  • 4

#89 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 25 maj 2015 - 18:25

Kar27 mnie nie jarają takie konkursy :). Nie czuję potrzeby startowania w wyborach miss. 

Waldek  :devil: hahaha weź tam jest napisane, że jest motylem, który jeszcze nie rozwinął skrzydeł- poczwarki nigdy piękne nie są ;)


  • 0

#90 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2015 - 18:25

Albo należy się z tego śmiać albo ich podziwiać sam już nie wiem.


To się nazywa mieć mieszane uczucia ;) :)


  • 2

#91 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 25 maj 2015 - 19:25

To się nazywa mieć mieszane uczucia ;) :)

 

Zawsze myślałam, że to domena kobiet. Wieczne niepewne z mieszanymi uczuciami. A to proszę mężczyźni też potrafią :P Tyle kobiet w tym konkursie, że można zgłupieć :) ... (bez urazy to żart).

 

jeśli pani Kruszewska jeszcze raz napisze post w sprawie swojej reklamy, to się pogryzę...

 

Nie gryź, jeszcze nie teraz, przeto dopiero początek, a tu już takie deklaracje :P :) Kandydatki na pewno nie dadzą o sobie zapomnieć. Do 16 czerwca bite trzy tygodnie.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#92 ryszardg

ryszardg

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 maj 2015 - 19:28

Głosujcie na mnie wyślij SMS na numer 72068 o treści:TC.JEDYNA.69


  • 0

#93 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2015 - 20:02

Zawsze myślałam, że to domena kobiet. Wieczne niepewne z mieszanymi uczuciami. A to proszę mężczyźni też potrafią :P Tyle kobiet w tym konkursie, że można zgłupieć :) ... (bez urazy to żart).

 

To nie wiesz, że od nadmiaru głowa zawsze boli? ;) A propos, a czy prawdziwa kobieta otwierając pełną szafę ubrań nie ma problemu w co ma się ubrać? :P
 

Kandydatki na pewno nie dadzą o sobie zapomnieć. Do 16 czerwca bite trzy tygodnie.

 
Czyżbyś wieszczyła jakiś kataklizm? ;) :)


  • 0

#94 madzixutp

madzixutp

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów
  • Skąd:Bydgoszcz-okolice

Napisano 26 maj 2015 - 07:34

Posta edytowałam bo nie zauważyłam, że wkleiłam go dwa razy

 

Napisałam sprostowanie, nie zauważyłam, że jest dodany drugi raz, przeoczenie, przepraszam, moja wina. :)


  • 0

:)__MADZIX__ :)


#95 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 10 czerwiec 2015 - 12:06

Dopadają człowieka wszędzie, istne szaleństwo. Im bliżej końca tym większy napór. Smutne to naprawdę, mi już ręce opadają ...

Niech to się wreszcie skończy, bo mam dość!!! 


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#96 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 10 czerwiec 2015 - 12:48

Pociesz się - jeszcze tylko tydzień ;)


  • 0

#97 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 10 czerwiec 2015 - 12:58

A za rok - "Powtórka z rozrywki" :D :facepalm:


  • 0

#98 Marcella13

Marcella13

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 14:59

...kto kogo dopada..?


  • 0

#99 sanoc1978

sanoc1978

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 maj 2016 - 11:01

Dzień dobry. W tym roku jak i w roku ubiegłym, biorę udział w konkursie Miss polski na wózkach inwalidzkich, jeżeli jest to możliwe, bardzo proszę państwa o wsparcie, czyli o oddawanie głosów. Głosować można do końca bieżącego miesiąca.
Głosowanie jest banalnie proste, odbywa się ono w dwojaki sposób: pierwszym z nich, jest oddanie głosu za pomocą SMS. Drugi sposób, to oddanie głosu za pomocą, głosowania po przez e mail.

To bardzo proste:
1. wchodzisz na link: 

2. Następnie klikasz w opcję - kliknij tu głosuj.

3. Wpisujesz swój adres e-mail.

4. Następnie przechodzisz na swoją skrzynkę e mail, klikasz link aktywacyjny, który w pełni pozwoli Ci oddać głos na mnie. Zdarza się tak, że link do głosowania, umieszcza się w zakładce SPAM. Nadmieniam, że druga forma glosowania, zupełnie nic Ciebie nie kosztuje.

Zachęcam do oddawania głosu, dziękuję już dziś za każdy oddany głos, w obojętnie w jakiej formie. DZIĘKUJEMY  

 

Usunięto nieaktywne linki
Moderator


Użytkownik kuba edytował ten post 14 listopad 2016 - 12:09
Połączenie postu z wątkiem już istniejącym, poprawa stylu wypowiedzi

  • 0

#100 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 12 maj 2016 - 11:43

Jako, że istnieje już wątek z prośbami o głosy w konkursie Miss na wózku, połączyłem posty w jeden wątek.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych