Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
102 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 19 styczeń 2014 - 10:52

: Panie i Panowie zapisywać się na jedyną z niewielu imprez organizowanych przez nasz Portal. Hasło przewodnie brzmi: NIE MA LIPY !!!!

 

Mało tego. Proponuję, żeby to hasło było hasłem przewodnim zlotów w tym roku!!!!


  • 5

#42 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 19 styczeń 2014 - 12:23

Ja właśnie próbuje się dogadać tylko nie bardzo mam z kim


Piotr79 to może trzeba się bardziej postarać ;) Najważniejsze, że próbujesz. My (kobity) też obmyślamy plan dojazdu i wymyśliłyśmy, że jedziemy ze Szczecina do Warszawy i z Warszawy do Zawiercia, a na końcu taksówką do Huciska. Okazało się, że jest to krótka trasa, więc jak najbardziej Nam to pasuje. Nie pójdziemy z torbami ;) Przemyśl sobie wszystko, a na pewno też znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Grunt to chcieć, powodzenia!!!

 

Mnie tym razem niestety nie będzie :( a Wam życzę wielu miłych wrażeń, bawcie się grzecznie :) :P


No to się narobiło :( Nie cieszy mnie to wcale, a wcale. Jednak rozumiem i jestem z Tobą Marysiu. Pamiętaj, że następnym razem Ci nie odpuszczę ;) I strój zakonny też Cię nie ominie :P Już ja się przypomnę o swoje, hihi ;) Najlepszego Kochana ...!
 

PS: Panie i Panowie zapisywać się na jedyną z niewielu imprez organizowanych przez nasz Portal.
Hasło przewodnie brzmi: NIE MA LIPY !!!!

SIĘ BAWIMY NIE ŚPIMY!!!

Jestem za całą sobą. Masz głowę na karku! Nie ma lipy!! :P


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 20 styczeń 2014 - 15:00

  • 5

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#43 jarek1973

jarek1973

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 12:27

Siema,Jarek staraj się nie pisać dużymi literami.One są zarezerwowane do "krzyku". No i mnie to to razi osobiście ;)

Okej!!.Poprawię się następnym razem.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 19 styczeń 2014 - 12:38
zmniejszono cytat.

  • 2

#44 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 13:38

Pamiętam zlot gdzie Przemek ze Sławkiem ewakuowali mnie z trasy bo utknęłam :hehe:  jak to bywa byłam nieco niedoinformowana,ale dzięki uprzejmości kolegów ( za co jeszcze raz dziękuję) a potem świetnej atmosferze zlotu bawiłam się super :) a co za tym idzie ciągnie na kolejne zloty :) Dziś już chyba mogę powiedzieć.. do spotkania w Hucisku :P


  • 2
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#45 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 17:44

W TAMTYM ROKU BUSIK DLA CHĘTNYCH BYŁ TO I TYM RAZEM TEŻ BĘDZIE - BO CHĘTNI NA PEWNO SIĘ ZNAJDĄ.

Dzięki bardzo się ciesz, Ja tylko próbowałem się dowiedzieć o której bo pierwszy raz wybieram się na zlot

Piotr79 to może trzeba się bardziej postarać ;) Najważniejsze, że próbujesz. My (kobity) też obmyślamy plan dojazdu i wymyślaliśmy, że jedziemy ze Szczecina do Warszawy i z Warszawy do Zawiercia, a na końcu taksówką do Huciska. Okazało się, że jest to krótka trasa, więc jak najbardziej Nam to pasuje. Nie pójdziemy z torbami ;) Przemyśl sobie wszystko, a na pewno też znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Grunt to chcieć, powodzenia!!!

A pociągiem do Myszkowa nie lepiej, macie 17:58

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 19 styczeń 2014 - 17:52
poprawiono cytat.

  • 1

#46 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 19 styczeń 2014 - 18:02

A pociagiem do Myszkowa nie lepiej, macie 17:58

Piotrze jadąc w taki sposób do Huciska skracamy sobie przede wszystkim czas podróży. A po drugie jadąc przez Warszawę zabieramy swoich ziomali i jedziemy już wszyscy razem do miejsca docelowego. W grupie zawsze raźniej i weselej. Nie ma takiej opcji, abyśmy z tego zrezygnowały ;) :)
  • 5

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#47 Slavco

Slavco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:37

Pamiętam zlot gdzie Przemek ze Sławkiem ewakuowali mnie z trasy bo utknęłam :hehe:  jak to bywa byłam nieco niedoinformowana,ale dzięki uprzejmości kolegów ( za co jeszcze raz dziękuję) a potem świetnej atmosferze zlotu bawiłam się super :) a co za tym idzie ciągnie na kolejne zloty :) Dziś już chyba mogę powiedzieć.. do spotkania w Hucisku :P

 

No działo się działo :) I stopem na zlot dojechać można. Mam nadzieję że był to pierwszy i ostatni raz :D Również, jeśli jakiegoś kataklizmu nie będzie, zobaczymy się w Huciskach. Oby nie gdzieś na przystanku widmo :hehe:


Użytkownik Slavco edytował ten post 19 styczeń 2014 - 19:40

  • 2

#48 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 19 styczeń 2014 - 21:39

Dlatego zwracam się z pytaniem tu czy byli by chętni na busa z Myszkowa na miejsce jeśli tak to o której bo mnie pasuje o 12:30

 
Jak na razie jesteś jedynym który reflektuje na busa, chyba że Jarek też chce. Kurs busa to koszt 150 zł, dzielony przez liczbę pasażerów.
 

 

W biurze chyba wszyscy śpią, wysłałem im dwa maile i zero odpowiedzi.

 

A wiesz że czasami śpimy? Mało tego! Czasami też jemy! Ośmielamy się nawet mieć coś takiego jak życie prywatne!

Uprzejmie informuję: żaden z nas nie siedzi przy komputerze 24/7.


  • 7

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#49 prywatny20

prywatny20

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 10:13

sory że tak zapytam - ile jest jeszcze wolnych miejsc??

Nie wiem czy spieszyć się z płatnością


  • 0

#50 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 16:49

Slavco ja mam nadzieję że.. już więcej nie ma przystanków "widmo" że ten był jedyny :hehe:  ale.. przygoda warta zapamiętania.. Gdybym nie wzięła twojego numeru tel.. miałabym ciepło :hehe: dzięki za ewakuację  :D 


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#51 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 27 styczeń 2014 - 20:01

Dobrej zabawy wszystkim wybierającym się.

Użytkownik Kiciuś edytował ten post 27 styczeń 2014 - 20:18

  • 2

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#52 majeczk 1987

majeczk 1987

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 02 luty 2014 - 11:54

mam pytanie gdzie trzeba zgłaszać ze się przyjedzie dzień wczesnej!! i  czy trzeba wtedy wpłacisz na konto pindzie czy na miejscu za ten 1 dzień!


  • 0

#53 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 02 luty 2014 - 15:46

Majka zgłaszasz chęć przyjazdu dzień wcześniej organizatorowi zlotu, na przykład na maila. Płatne za tą przyjemność na miejscu. Ja również zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Już nie mogę się doczekać. Najlepiej wystartowałam bym już teraz, ale muszę powstrzymać swoje zapędy ... ;) :) Czwartkowa grupka z upływem czasu się powiększa, super :) :)  Znowu będzie się działo :) :) :)


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#54 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 02 luty 2014 - 17:39

mam pytanie gdzie trzeba zgłaszać ze się przyjedzie dzień wczesnej!! i  czy trzeba wtedy wpłacisz na konto pindzie czy na miejscu za ten 1 dzień!

Należy zgłosić chęć przyjazdu w czwartek na biuro@ipon.pl

Jednak trzeba pamiętać że rezerwację na zlot mamy od piątku, a do piątku prawie cały ośrodek jest zarezerwowany, więc miejsc w czwartek będzie niewiele. Zbieramy listę chętnych na czwartek, na kilka dni przed zlotem zadamy pytanie o dostępność miejsc w ośrodku, i dopiero po potwierdzeniu poinformujemy czy jest taka możliwość. Wtedy osoby chętne będą mogły przyjechać na zlot w czwartek, a za tą dodatkową dobę, będą się rozliczać na miejscu w recepcji ośrodka.


  • 7

Jacek "Verselle"


#55 majeczk 1987

majeczk 1987

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 03 luty 2014 - 21:52

jest problem bo ja mogę  być w piątek gdzieś o 23-24


  • -2

#56 prywatny20

prywatny20

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 05 luty 2014 - 11:15

Witam, jakie mam potwierdzenie mojej wpłaty i tego że wykupiłem pobyt w tym hotelu


  • 0

#57 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 05 luty 2014 - 11:28

Prywatny20, potwierdzeniem wpłaty jest to ze jesteś już na liście zlotowiczów.Pozdrawiam i miłej zabawy życzę.


  • 3
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#58 prywatny20

prywatny20

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 05 luty 2014 - 11:42

Sory tak pytam wpłaciłem pieniądze bo wiem, że IPON nie jest oszustem. Pierwszy raz będe uczestniczył w takim zlocie. Może podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami. Czy dostanę jakieś instrukcje co, gdzie kiedy i jak?


  • 0

#59 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 luty 2014 - 12:55

Czy dostanę jakieś instrukcje co, gdzie kiedy i jak?

 

Kolego przyjedziesz na miejsce to wiesz mi wszystkiego się dowiesz. Nikt z Nas nie gryzie ;) Chyba, że oczekujesz jakiś konkretnych wskazówek?! W tym wypadku sprecyzuj się bardziej. Do miłego zobaczenia na zlocie :) Pozdrawiam.


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#60 majeczk 1987

majeczk 1987

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 05 luty 2014 - 13:42

a jak ja będę mogla być w piątek o 23-0 w nocy co w związku z tym

''???


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych