Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
102 odpowiedzi w tym temacie

#21 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 22:08

Cześć wszystkim, a te 200zł to za jaki pokój się płaci jedno osobowy, dwu osobowy czy może cztero osobowy? A jak daleko jest z dworca pks do tego Ośrodka?pozdrawiam

a i jeszcze najważniejsze od ktorej godziny jest liczona doba i o ktorej godzinie konczy się doba?

samo wypełnienie ankiety nie zobowiązuje do przyjazdu natomiast w momencie gdy się wpłaci to zobowiązuje sie przyjechać.

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 08 styczeń 2014 - 00:00
połączono posty i usunięto zbędny cytat.

  • 0

#22 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 23:28

Cześć wszystkim, a te 200zł to za jaki pokój się płaci jedno osobowy, dwu osobowy czy może cztero osobowy? A jak daleko jest z dworca pks do tego Ośrodka?pozdrawiam

Opłata za pobyt liczona za osobę niezależnie od pokoju. Wszystkie informacje na temat odległości czy dojazdu są w odnośniku do ośrodka, oraz w pierwszym poście. Przypominamy że ośrodek znajduje się w lesie, więc dojazd z PKS czy PKP należy zorganizować.

 

a i jeszcze najważniejsze od ktorej godziny jest liczona doba i o ktorej godzinie konczy się doba?

Nie mamy określonych godzin, lecz wypada nie nadużywać gościnności, więc pobyt liczymy od 14:00 w piątek, do 12:00 w niedzielę.

 

samo wypełnienie ankiety nie zobowiązuje do przyjazdu natomiast w momencie gdy się wpłaci to zobowiązuje sie przyjechać.

Wypełnienie ankiety pozwala nam na odpowiedni dobór osób i ewentualnie dostosowania pokoju do potrzeb osoby jadącej na zlot, oraz na kontakt z tą osobą. Wpłata natomiast nie jest zobowiązaniem, a zapewnieniem sobie miejsca na w/w zlocie. Ważne jest, aby osoba która wpłaciła za zlot, a jakaś sytuacja nie pozwala na przyjazd, natychmiast nas o tym informowała.


  • 4

Jacek "Verselle"


#23 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 07 styczeń 2014 - 23:48

A teraz przebierzesz się za tą zakonnice, bo ost obiecywałaś i ... :P

 

Oj Panowie.....Dać Wam wędkę, a połkniecie haczyk  :D ;) 


  • 3
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#24 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:41

A teraz przebierzesz się za tą zakonnice, bo ost obiecywałaś i ... :P

 

Marinka, każdą obietnicę trzeba zrealizować :P Hmm, jeśli Ty będziesz zakonnicą, to ja się za Pana policjanta przebiorę :D


  • 4

#25 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:36

Pytanie czysto techniczne:

Czy istnieje możliwość przyjazdu do Huciska już w czwartek?! Jeśli tak, to jakie byłyby wówczas koszty noclegu?!

 

Myślę, że jest to ważna informacja dla osób zainteresowanych takim rozwiązaniem :)

Z góry dziękuję za odpowiedź ;) :)


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#26 prywatny20

prywatny20

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:10

Witam, a czy można przyjechać z dziewczyną (osoba zdrowa) ?? Rozumiem, że wtedy 2x200zł??

 

P.S. WIEM NIE CIĄGNIE SIĘ DRZEWA DO LASU, ALE WYPADA (ŻARCIK OCZYWIŚCIE)


  • 0

#27 majeczk 1987

majeczk 1987

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:32

hej wypełniłam ankietę a nie ma mnie na liście!!


  • 0

#28 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:41

Majeczk 1987 wypełnienie i wysłanie ankiety zgłoszeniowej nie gwarantuje Ci miejsca na liście. Jedyną formą rezerwacji jest wpłata pieniędzy na konto. Wszystko dokładnie opisane jest w pierwszym poście..:) Pozdrawiam Cię serdecznie.
  • 6
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#29 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 11 styczeń 2014 - 07:19

Witam, a czy można przyjechać z dziewczyną (osoba zdrowa) ??

 

Można.

 

Rozumiem, że wtedy 2x200zł??

 

Dokładnie tak.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#30 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 15:18

A czy dochodzi tam coś oprócz światła, da się tam czymś dojechać poza samochodem??


  • 0

#31 jarek1973

jarek1973

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 18:57

A czy dochodzi tam coś oprócz światła, da się tam czymś dojechać poza samochodem??

WSZYSTKO NA TEMAT DOJAZDU JEST W PIERWSZYM POŚCIE - NA TEMAT BUSIKA DLA NIEZMOTORYZOWANYCH TEŻ.


  • 0

#32 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 18:21

W biurze chyba wszyscy śpią, wysłałem im dwa maile i zero odpowiedzi. Dlatego zwracam się z pytaniem tu czy byli by chętni na busa z Myszkowa na miejsce jeśli tak to o której bo mnie pasuje o 12:30


  • 0

#33 jarek1973

jarek1973

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 18:35

W biurze chyba wszyscy śpią, wysłałem im dwa maile i zero odpowiedzi. Dlatego zwracam się z pytaniem tu czy byli by chętni na busa z Myszkowa na miejsce jeśli tak to o której bo mnie pasuje o 12:30

WITAM.MYŚLĘ,ŻE Z TYM PYTANIEM O GODZINĘ ODJAZDU BUSIKA NALEŻAŁOBY POCZEKAĆ AŻ SKOŃCZY SIĘ TERMIN WPŁAT NA TEN ZLOT. WTEDY BĘDZIE WIADOMO ILU BĘDZIE UCZESTNIKÓW I KTO PRZYJEŻDŻA POCIĄGIEM.

W RAZIE CZEGO MOŻNA POCZEKAĆ NA DWORCU PKP,KTÓRY BĘDZIE JESZCZE W TYM MIESIĄCU OTWARTY PO DŁUGIM REMONCIE. PRZY WYJŚCIU Z DWORCA JEST TEŻ BAR GDZIE MOŻNA SIĘ ZAGRZAĆ I SIĘ POSILIĆ.


  • 0

#34 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 18:40

WITAM.MYŚLĘ,ŻE Z TYM PYTANIEM O GODZINĘ ODJAZDU BUSIKA NALEŻAŁOBY POCZEKAĆ AŻ SKOŃCZY SIĘ TERMIN WPŁAT NA TEN ZLOT. WTEDY BĘDZIE WIADOMO ILU BĘDZIE UCZESTNIKÓW I KTO PRZYJEŻDŻA POCIĄGIEM.

W RAZIE CZEGO MOŻNA POCZEKAĆ NA DWORCU PKP,KTÓRY BĘDZIE JESZCZE W TYM MIESIĄCU OTWARTY PO DŁUGIM REMONCIE. PRZY WYJŚCIU Z DWORCA JEST TEŻ BAR GDZIE MOŻNA SIĘ ZAGRZAĆ I SIĘ POSILIĆ.

No troche to dziwne, mam dokonać wpłaty nie wiedząc czy będe miał transport


  • -2

#35 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:46

Piotrze79, a dla mnie to trochę dziwne, że słowa z pierwszego postu, czyli "dojazd i ubezpieczenie we własnym zakresie" nie są zrozumiałe? ! Jesteśmy dorośli i tak się traktujmy. Możesz liczyć na kogoś, ale ten KTOŚ wcale nic nie musi. Wszystko to kwestia dogadania się i uprzejmości drugiej osoby. Ja tak rok temu dojechałam na miejsce zlotu lutowego i jestem wdzięczna za to :) Było warto :) Miło, jak mnie zrozumiesz. Pozdrawiam :)
  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#36 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 22:45

Ja właśnie próbuje się dogadać tylko nie bardzo mam z kim


  • 0

#37 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 18 styczeń 2014 - 23:01

Mnie tym razem niestety nie będzie  :( a Wam życzę wielu miłych wrażeń, bawcie się grzecznie :) :P


  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#38 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 23:24

Mnie tym razem niestety nie będzie   :( a Wam życzę wielu miłych wrażeń, bawcie się grzecznie :) :P

Wielka szkoda, że Cię nie będzie  :( dobrze mamo :hehe:


Użytkownik arti320 edytował ten post 18 styczeń 2014 - 23:28

  • 2

#39 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 19 styczeń 2014 - 08:17

Mnie tym razem niestety nie będzie   :( a Wam życzę wielu miłych wrażeń, bawcie się grzecznie :) :P

 OJ OJ będziesz miała karę na następnym zlocie :devil:
Stawiasz wszystkim członkom stowarzyszenia brudzia :hehe:
A abstrahując piotr79 nie ma co bić piany jedziesz to będziesz a transport się ogarnie. Jak na tym etapie masz problem to aż się boje co będzie później :P
Pogody ci nie zagwarantujemy jesiennej tej przepięknej zimy :hehe:

 

PS: Panie i Panowie zapisywać się na jedyną z niewielu imprez organizowanych przez nasz Portal.
Hasło przewodnie brzmi:
NIE MA LIPY !!!!

 

SIĘ BAWIMY NIE ŚPIMY!!!




OCZYWIŚCIE BEZ SPINY


Siema,Jarek staraj się nie pisać dużymi literami.One są zarezerwowane do "krzyku". No i mnie to to razi osobiście ;)


Użytkownik sucherro edytował ten post 19 styczeń 2014 - 12:53

  • 5

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#40 jarek1973

jarek1973

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 09:49

Ja właśnie próbuje się dogadać tylko nie bardzo mam z kim

W TAMTYM ROKU BUSIK DLA CHĘTNYCH BYŁ TO I TYM RAZEM TEŻ BĘDZIE - BO CHĘTNI NA PEWNO SIĘ ZNAJDĄ.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych