Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Udany Sylwester, czyli jaki i gdzie?! - 2013/2014

Sylwester Iponki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 11 grudzień 2013 - 22:47

Kochani ... 

 

Zlot się już skończył, za szybko, za krótko, za mało, wszystkiego zdecydowanie "za" ..., ale niestety przeszedł do historii. Za chwilę Boże Narodzenie, a potem Sylwester. Zleci ten czas, jak nic. Jakie są Wasze plany na spędzenie go?? Z kim gdzie, jak??! Czasami siedzę rozmawiam z innymi osobami, myślę, kombinuje i mimo tak wielu cudownych chwil na zlocie to pomysłów, jakoś tak brak ... Chyba nastał czas pustyni i suszy w mojej głowie pod tym względem :P ;) Pomóżcie, podpowiedzcie - czekam i liczę na Waszą inwencję twórczą ;) :)

 

Z pozdrowieniami, M.


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#2 Gość_marei_*

Gość_marei_*
  • Gość

Napisano 11 grudzień 2013 - 22:56

Jak na razie plany ambitne..."Sylwester z Jedynką" lub Polsatem. Chyba że tak jak w minionych latach wyjdzie coś w ostatniej chwili. Zobaczymy jeszcze.

 

Zlot się już skończył, za szybko, za krótko, za mało, wszystkiego zdecydowanie "za" ..., ale niestety przeszedł do historii.

Do końca roku jeszcze trochę czasu jest, więc może nie jest za późno na zorganizowanie czegoś ;)


  • 1

#3 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 12 grudzień 2013 - 07:48

Na znalezienie ośrodka typowo pod imprezę i organizację to już czasu raczej niewiele. Jednak myślę, że jakbyś się uparła ;) (a wiem, że to potrafisz) to poszukaj zwykłego domku do wynajęcia, agroturystyki itp. Coś niewielkiego, a jednak nie obleganego przez sylwestrowych imprezowiczów. Ceny takich domków są tańsze, więc wynajęcie może kosztować niewiele, do tego składka na jakąś wyżerkę. Spędzić tą noc w gronie mniejszym tylko właśnie w domku wynajetym. To jest jakieś rozwiązanie :).

A w Polsce - czy to w naszych okolicach tego typu domków jest trochę.


  • 2
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 grudzień 2013 - 10:58

Marei oprócz telewizora to ja chyba mam ambitniejsze plany :P Dobrze, że jest jeszcze czas na to ;) Anetko Twój pomysł jest bardzo dobry, pytanie tylko czy zdąży się z realizacją całości ... Powalczyć zawsze można, a nawet trzeba, w końcu to wyjątkowa noc  ;)


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 12 grudzień 2013 - 11:00

  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:45

Ja w tym roku postanowiłem coś zmienić. Opuszczam przyjaciół, znajomych z którymi między innymi  zawsze spędzałem sylwestra. Oby bawili się sami dobrze :hehe:
Wyruszam w stronę słońca a dokładniej Turka do zacnego kolegi Artura. Impreza zapowiada się przednio. Mam już obiecane grzanie pupy w termach na terenie Uniejowa.
A tak w ogóle uważam,że sylwester jak sylwester mija. Kiedyś gdy byłem młodszy :)
traktowałem ten dzień z większym namaszczeniem. Teraz człowiekowi jakoś imprezy nie dziwne.Większość rzeczy ma na wyciągnięcie przysłowiowej ręki.
Marei jak masz zamiar spędzić sylwka przed TV to polecam TVN tam będzie transmisja z Krakowa na żywo. Wiele interesujących gwiazd i artystów. Z tego co zauważyłem inne stacje pod tym względem mogą jedynie pozazdrościć dobrej organizacji oraz włożonego kapitału.


Użytkownik sucherro edytował ten post 12 grudzień 2013 - 11:48

  • 3

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#6 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 12 grudzień 2013 - 12:14

A ja tylko nad jednym się zastanawiam - co takiego szczególnego jest w fakcie, że kończy się rok, więc trzeba to jakoś uczcić? Dzieje się tak od początku świata i dziać sie bądzie do jego końca, więc czym się tu tak ekscytować? Dlaczego nie obchodzimy hucznie końca miesiąca? Albo tygodnia? Sylwester to tylko pretekst do dobrej zabawy, a nie jakiś przełomowy moment, a dobrane towarzystwo moze się świetnie bawić i bez żadnej okazji.

Zauważyłam, że niektóre osoby  wręcz płaczą rzewnymi łzami o tej magicznej godzinie, gdy następuje zmiana daty, bo mają głębokie przekonanie, że właśnie odmienia się ich los na lepsze, wszystko będzie z górki, zdrowie, miłość i finanse w tym nowym roku osiągną najwyższy poziom i wszystko będzie naj. A ja się pytam - dlaczego nie 6-ego lipca? 3-ego października? 15-ego maja? Czemu te wszystkie cudowności maja nas spotkać w noc sylwestrową, a nie w jakąś  inną? Oczywiście, ze życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku, tak jak i wszystkich nowych lat, miesięcy i tygodni. I oczywiście chętnie bym się pobawiła w sylwestra, ale niekoniecznie dlatego, że to jakaś szczególna data, ale dlatego, że fajnie jest się pobawić  :P  :D


  • 2

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#7 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 grudzień 2013 - 12:33

Ewo oczywiście, że mi chodzi o dobrą zabawę, szukałam okazji, a ta jak znalazł :P Chyba ostatnio miałam za dobrze i dlatego :P ;) Pomarzyć można, pokombinować, a czemu by też nie :P Dzięki za odpowiedzi, czekam na kolejne :) :) :)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#8 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 20 grudzień 2013 - 00:34

Szukam chętnych na Sylwestra w klimatycznym ośrodku leśnym pod Antoninem, w miłym towarzystwie :) Szczegóły na priv.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 05 styczeń 2014 - 12:36
usunięcie nr gg - na prośbę użytkownika.

  • 3
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#9 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:34

Widzę, że urodziło się coś poważnego i skutecznie działasz ;) ... i bardzo dobrze :) Pozostaje mi tylko ubolewać, że nie będzie mnie z Wam ... Jednak duchowo zawsze jestem z Wam ... ;) :) Dzięki Kochana za GG, już zapisuje ;)


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#10 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 20 grudzień 2013 - 13:46

M I L E N A !!! Jak ja Ci poubolewam zaraz, to żywcem aniołkiem zostaniesz... ;) ;) ;)

Żartuję, też bym chciała do Antonina, ale już inne plany zatwierdzone, i bardzo się z nich cieszę.


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#11 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 20 grudzień 2013 - 14:10

Śpiesznie przybywam wyjaśnić, że ubolewanie to taki stan ducha, a ciałem to już ja będę we właściwym sobie miejscu ;) :) Rzeczywiście żywcem to mi do aniołka, ale daleko i nad tym to na pewno nie ubolewam  :hehe:

Mam nadzieję, że po tych zapewnieniach Kochana jesteś nieco spokojniejsza ;) Bo ja jakby jakoś też ;) :)


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 20 grudzień 2013 - 14:12

  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#12 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 22:02

Szukam chętnych na Sylwestra w klimatycznym ośrodku leśnym pod Antoninem, w miłym towarzystwie :)

Sylwester w ostatniej chwili  ... fajnie że znalazłaś miejsce na taki Sylwestrowy Spontan ;) 


  • 3

#13 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 21 grudzień 2013 - 10:30

Zlot się już skończył, za szybko, za krótko, za mało, wszystkiego zdecydowanie "za" ..., ale niestety przeszedł do historii. Za chwilę Boże Narodzenie, a potem Sylwester.

 

Aniolku a może teatr Ja ze swoją drugą połową wybieram się właśnie do teatru. Na Sylwestrowy podwójny spektakl z szampanem w cenie.Tańczyć nie umiem.A muzyki mam dość na co dzień


  • 2

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#14 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 21 grudzień 2013 - 11:57

Aniolku a może teatr Ja ze swoją drugą połową wybieram się właśnie do teatru. Na Sylwestrowy podwójny spektakl z szampanem w cenie.Tańczyć nie umiem.A muzyki mam dość na co dzień

 

Równie ciekawy pomysł ;) W życiu bym na to nie wpadła, a tu proszę - wyjątkowy duet :) W moim przypadku wygrała tzw. "domówka" w doborowym towarzystwie ;) Już się nie mogę doczekać ;) :)


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#15 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 26 grudzień 2013 - 16:49

Ja Sylwestra spędzę z rodzinką przed telewizorem, zresztą jak zwykle ... :)


  • 1

#16 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 27 grudzień 2013 - 12:41

Obezwładniająca jest wszelaka presja w narodzie. W święta wszystko na błysk i dwanaście potraw, w sylwestra koniecznie kosmiczna zabawa... Jeśli nie świętujesz i nie imprezujesz, to już podpadasz, nie mieszcząc się w kanonach jakiś (jakich?).

Zgadzam się z Ewą... Wszystko jest umowne i nie ma sensu się jakoś specjalnie nadymać. Jeśli ktoś ma ochotę na super imprezę niech się bawi, a ten który przedrzemie północ siedząc w fotelu, nie powinien czuć się gorzej. Każdy ma za sobą różne końce i początki. U mnie były samotne i spędzone na super balach. Każdy z nich był po coś, każdy był potrzebny...

Tym razem szykuje się na kameralny sylwester we dwoje :)... Będzie cudownie...

Wszystkim życzę, by się nie przejmowali konwenansami i spędzili ten czas tak, jak chcą. Nawet przesypiając północ... Bo kto zabroni?! :D


  • 3

#17 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 27 grudzień 2013 - 19:12

W Sylwestra pracuję, więc nigdzie się nie wybieram - pełen luzik i wypoczynek :D - Może za rok wybiorę się na jakąś imprezę. - Kto wie ;)


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#18 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 styczeń 2014 - 15:29

Miałam to dużo wcześniej zrobić, ale jakoś się zakręciłam. W każdym razie lepiej późno, niż wcale ... Jednym słowem Ewo - dziękuję za wszystko :) :) :)

Dziekuje_od_serca_wszystkim...gif


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#19 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 12 styczeń 2014 - 20:31

Kochana, cała przyjemność po mojej stronie :) 

A serducho ...cudne !


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#20 jack438

jack438

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2014 - 02:29

Gdyby ktoś mógł i miał taką możliwość, fajnie można spędzić sywestra w Augustowu XXXXXXXXXXX

 

Pierwszy post i od razu reklama...

Otrzymujesz upomnienie

Admin


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sylwester, Iponki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych