Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Letni zlot IPON

zlot

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

#121 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:30

witajcie mam pytanie kim jest osoba M bo nie ma żadnego nicka z kim mam mieszkać pozdrawiam i do zobaczenia kosik czyli kasia

 

Kasiu samo "M" to właśnie nick. Choć skromnie to może wiele znaczyć. Pewnie to sympatyczna osoba, o czym przekonasz się na samym zlocie :) Więcej wiary w ludzi ;) Do zobaczenia :)


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#122 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:56

M to właśnie jej nick, założony jeszcze wtedy gdy można było rejestrować nicki jednoliterowe.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#123 okularek

okularek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:48

Czyli większość domków jest dwuosobowa? Sucherro, nie zapomnij grilla :) 


  • 0

#124 Gość_Forest_82_*

Gość_Forest_82_*
  • Gość

Napisano 28 sierpień 2013 - 22:16

Mam pytanko...czy była by możliwość żeby ktoś odebrał 2 sympatyczne osoby w piątek ok. 17.30 z Piotrkowa Trybunalskiego i przetransportował na zlot? :)
  • 0

#125 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 29 sierpień 2013 - 09:17

Jeszcze tylko dzień, no i się zacznie :P Oczywiście wszystko, co najlepsze ;) Życzę Wszystkim szczęśliwej podróży, samych prostych dróg i trafnego dotarcia do celu ;) :) Za kilka godzin startujemy :) Trzymajcie się ... Do zobaczenia na zlocie :)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#126 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 29 sierpień 2013 - 09:36

A ja niespakowana i leń mnie jakiś dziś ogarnął okrutny i wcale mi się nie chce pakować. I tak to będzie, że wezmę w jedną rękę papierosy, w drugą buteleczkę i przyjadę w pidżamie, o! 


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#127 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 sierpień 2013 - 18:44

Nawet piżamy możesz nie brać, tylko flaszki nie zapomnij! :P


  • 4

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#128 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 29 sierpień 2013 - 21:20

Nawet piżamy możesz nie brać, tylko flaszki nie zapomnij! :P

Kolega Marder ma w zupełności rację nie trzeba będzie się rozbierać dodatkowo. Jeżeli mogę coś zaproponować do flaszki to nie zapomnij o przepicie najlepiej coca cola :)


  • 1

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#129 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 29 sierpień 2013 - 21:52

życzę wszystkim udanego zlociku, bawcie się dobrze, pozdrawiam znajomych, z ktorymi dane mi bylo już spotkać się w realu :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 29 sierpień 2013 - 21:53

  • 2

#130 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 30 sierpień 2013 - 05:12

Nawet piżamy możesz nie brać, tylko flaszki nie zapomnij

 

Nie bój się, zawsze pamiętam o podstawach zdrowego żywienia... 


  • 2

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#131 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 07:35

Dzięki mojemu prywatnemu kierowcy dotarłam szczęśliwie do domku,Przemku dziękuję.Panowie,Jacku, Waldku i Bolku Wam dziękuję za wspaniały zlot,byłam mile zaskoczona.Cieszę się ze mogłam spotkać znajome osóbki jak i poznać nowe twarze.Milenko  (Aniołku)miło mi było Cie poznać jesteś wspaniała i bardzo ciepła osoba.Dziękuję Wszystkim za mile spędzony weekend i do zobaczenia na następnym zlocie.


  • 8
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#132 Piotrek7411

Piotrek7411

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 09:31

Siemka .już trzeci raz jestem z wami na zlocie i muszę powiedzieć że coraz bardziej mi się to podoba ,oczywiście moje organy odpowiedzialne  za prawidłowe trawienie i przyjmowanie pokarmów stałych potem nie domagają ale w końcu trzeba być twardym nie miętkim .POZDRAWIAM wszystkich uczestników zlotu a w szczególności mieszkańców i gości domku GRZESIA , mam nadzieje że czujecie się tak jak ja :devil:  :devil:  :devil:  :hehe:  :hehe:

P.S.

Duże pozdro dla tego pana od muzyki no tego z muzeum figur woskowych


  • 4

#133 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 02 wrzesień 2013 - 09:42

Ja również dziękuje zwłaszcza Jackowi, Waldkowi i Bolkowi bez ich zaangażowania te wszystkie zajebiste chwile po prostu by nie istniały :) Nie sposób tutaj wymienić wszystkich więc dziękuje zwłaszcza ekipie z domku 2na2. Tomku śniadania były po prostu przepyszne na werandzie i do tego rozmowy z Tobą Darku :D. Piknik zaraz po przyjeździe był również przedni "na końcu świata" zaraz nieopodal domku 2na2. :D  a i jeszcze pozdrawiam ekipę siedzącą w sobotę na patio w domku numer 5 tam się działo  :hehe:

Majonez następnym razem sprawię aby kopnęło :devil:  :hehe:  :devil:  
Do zobaczenia mam nadzieję wkrótce!

PS: Lucynko jak będziesz mnie tak pilotowała to z Tobą mogę jechać nawet na koniec świata ;)


Użytkownik sucherro edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 09:44

  • 7

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#134 Estelka

Estelka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:51

Ja również chciałam podziękować organizatorom za zlot był po prostu fantastyczny. Miło było Was znowu spotkać, poznać nowe osóbki :) Szczególne podziękowania dla współlokatorek pokoju nr 14 Aniołkowi i Evitce za cudowna atmosferę. Dziękuje również Anetce i Daffyemu za podwiezienie do Piotrkowa, oraz Iwonce i Piotrkowi za miła i z atrakcjami podróż pociągiem :P do zobaczenia na następnym zlocie :)

 

Ps. Evitka jeszcze raz dziękuje za wyróżnienie w opowiadaniu o .....    Obraz juz mam zdjęty :P


  • 3
...Bo w oczach tkwi siła duszy...

#135 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:55

Cóż ja mam napisać ... Obawiam się, że słowa nie oddadzą w pełni tego, co zostało ze mną i w mojej pamięci :) Panowie - Waldku, Jacku, Bolku - bez Was nie byłoby tego fantastycznego zlotu, szczere uznanie. Pewnie nie będę wstanie wymienić wszystkich, ale chociaż spróbuję ;) Lucynko bardzo się cieszę, że mogłam Cię w końcu poznać. Dobra i ciepła kobieta z Ciebie, taka Nasza, czyli swoja. Zaś rozmowy z Tobą to czysta przyjemność, liczę na kolejne. Masz dar mówienia, a słuchanie samo przychodzi. Przemku, Tomku miło było Was poznać, do następnego razu mam nadzieję. Moje dziewczynki z domku - Ewelina (Evita) i Ola (Estelka) - uwielbiam Was. Dzięki Wam przekonałam się, jak ciekawe mogą być rozmowy nocą wśród niespodziewanych gości. W dobrym towarzystwie to i świt blednie, hihi ... .

Bardzo się cieszę również z faktu posiadania dwóch wspaniałych sióstr, czyli Danielki (Dani) i Marysi (Marinki). Dziękuję za niezapomniany wieczór z Wami, śmiech, chichy, spojrzenia, rozmowy no i wspólne zdjęcia. Już mi Was brak. Swoją drogą Nasz Tatuś to niezły gość (Perlandczyk - tak, tak mowa o Tobie ... ;) ... ). Moniu (Monia74) miło było Cię znów zobaczyć, pięknie promieniejesz i tak trzymaj :) Bolku dzięki za terapie śmiechem, boki mnie do tej pory bolą, hihi. Anetko cieszę się, że mogłam Cię poznać. Dzięki za piątkowy wieczór. Ewo (Misshihi), Malino cieszę się, że mogłam poprzebywać trochę z Wami i w końcu poznać bliżej. Fajne z Was Kobity, do miłego zobaczenia. Iwonko dzięki za wspólnie spędzony czas, zapraszam na kolejne lekcję ;) Łukaszu (Józefie) powiem krótko, ale treściwie - dzięki za wszystko. Nie zapomnij tylko, że 11 września już niebawem ;) Michale (Michal26) miała Cię udusić, ale tym raz Ci daruję :) Upiekło Ci się, jak nic ;) Difra&Majonez cieszę się, że było mi dane Was poznać, fajna z Was para. Swoim towarzyszom podróży, czyli najpierw Smerfusi i Weroniczce oraz Marticie i Forestowi_82 dziękuję za wszystko. Cieszę się, że miałam możliwość z Wami być i nie tylko ;)

Najbardziej ubolewam nad tym, że nie zdążyłam się z Wami wszystkimi pożegnać. Niestety była to siła wyższa, kierowca nie będzie czekał. Przy okazji bardzo dziękuję Kamilowi za podwiezienie Nas na dworzec. Móweczko Kochana nie było okazji na dłuższą rozmowę. Nadrobimy to na następnym zlocie. Dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna za niezapomniane chwile. Tego nikt mi nie zabierze, to zostanie ze mną. Dla takich chwil warto żyć!!!

 

                                                                                                                Do zobaczenia na kolejnym zlocie!!!! :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 13:54

  • 7

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#136 smerfusia

smerfusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • Skąd:Wielkopolska Jarocin

Napisano 02 wrzesień 2013 - 13:57

:) Zlot był super jak zawsze,fajnie bylo spotkac znajomych co znam i oczywiście poznać nowych, :D


  • 3

#137 kosik

kosik

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 14:35

witajcie zlot buł superancki wyśmienicie sie wybawiłam fajni ludkowie . Fajnie było zobaczyc znajome buźki i oczywiscie poznac nowe. Uściski


  • 4

#138 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 02 wrzesień 2013 - 14:45

Kochani bardzo dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za jeden z lepszych zlotów na których byłem :D Z niecierpliwością czekam na kolejny :))


  • 7

#139 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 15:08

Dzięki wszystkim za świetne towarzystwo, Romanowi09 za telepanie sie po nas specjalnie do Piotrkowa, Kini i Kasi za powrót do Warszawy, Piotrkom za przyniesienie nam obiadu do domku (tak sie bawi szlachta hi hi !), organizatorom za całokształt, Ewie-Malinie za przemiłe towarzystwo w domku i w ogóle wszystkim za wszystko - było super!!!

Szczególne podziękowania dla Mardera za to, że nie udało mu się, draniowi jednemu, spuentować wszystkich moich kawałów !!!

 

Jacku, to co z tą chłostą rozgotowanym spaghetti? Mam już wodę wstawiać?

 

Aniołku, dziękim takim jak Ty osobom, czułam się jak w niebie!

 

Smerfusiu, jeszcze raz gorące buziaczki!

 

Lucynko. bardzo fajna babeczka z Ciebie !

 

I  dla wszystkich  :heart:  :heart:  :heart:  :D  :D  :D


Użytkownik misshihi edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 15:21

  • 7

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#140 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 18:00

Każdy zlot jest inny, na każdym panuje odmienny klimat, który tworzymy my wszyscy. Bardzo się cieszę, że mogłam poczuć atmosferę, stworzoną przez nas w Sulejówku.

Nie będę wymieniała wszystkich, dzięki którym wróciłam do domu z nowym zapasem energii na najbliższy czas. Mija się to z celem, a i nie chcę nikogo pominąć. Niesamowite są to spotkania, rozmowy całkiem poważne i wyjątkowo niepoważne...

Cieszę się, że mogę uczestniczyć w czymś tak wyjątkowym, czuć się cząstką czegoś większego i wartościowego.

Szkoda tylko, że spotkania z Wami, choć intensywne, są tak krótkie.


  • 8



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych