Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Pedofilia w Kościele ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#61 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 25 luty 2013 - 17:37

Glorio wybacz ale jako matka powiem Ci taki myślę, że to powie każdy rodzic. Gdyby jakiś zboczeniec, zaangażował moje dziecko do filmu, czy inny by ten film oglądał albo ktoś moje dziecko wykorzystał, to nie ma takiego tłumaczenia, które przemawiałby na korzyść pedofila. Kara jaką chciałabym aby orzekł sąd, to najwyższa jaka jest a osobiście to bym takiemu jaja urwała i włożyła do gardła.
NIE MA OKOLICZNOŚCI ŁAGODZĄCYCH DLA PEDOFILII!!!
Nie interesuje mnie co taki przeżył.
DZIECI SĄ NIETYKALNE!!!

Glorio, pozwolisz, że zakończę dyskusję na ten temat z Tobą, bo dostaje mdłości na samą myśl o dobrym i życzliwym człowieku, który w zaciszu domowym, masturbuje się przy filmie z udziałem dzieci, gdzie są zniewolone i gwałcone.
Brak mi słów na Twoje argumenty.

Użytkownik CZARNYANIOL edytował ten post 25 luty 2013 - 17:54

  • 2
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#62 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 25 luty 2013 - 19:39

Glorio wybacz ale jako matka powiem Ci taki myślę, że to powie każdy rodzic. Gdyby jakiś zboczeniec, zaangażował moje dziecko do filmu, czy inny by ten film oglądał albo ktoś moje dziecko wykorzystał, to nie ma takiego tłumaczenia, które przemawiałby na korzyść pedofila. Kara jaką chciałabym aby orzekł sąd, to najwyższa jaka jest a osobiście to bym takiemu jaja urwała i włożyła do gardła.
NIE MA OKOLICZNOŚCI ŁAGODZĄCYCH DLA PEDOFILII!!!
Nie interesuje mnie co taki przeżył.
DZIECI SĄ NIETYKALNE!!!

Glorio, pozwolisz, że zakończę dyskusję na ten temat z Tobą, bo dostaje mdłości na samą myśl o dobrym i życzliwym człowieku, który w zaciszu domowym, masturbuje się przy filmie z udziałem dzieci, gdzie są zniewolone i gwałcone.
Brak mi słów na Twoje argumenty.

Tez jestem matka dwojga dzieci roznej plci i dlatego potrafie wczuc sie w krzywde kazdego nietykalnego dziecka, i jako matka powiem Ci, ze zal mi zarowno tego dzecka  wykorzystywanego obecnie , jak rowniez tego molestowanego 30 lat temu, ktoremu zmarnowano zycie.

Od wymierzania sprawiedliwosci jest prawo, od potepiania Pan Bog, a Tobie zycze przyjemnego urywania jaj.

Dyskusje uznaje za zakonczona.


  • -2

#63 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 25 luty 2013 - 20:16

Obejrzyj sobie Dextera....serio? Dexter toserial, fikcja. Jeśli dexter jest Twoim nauczycielem i mentorem to ja już żadnych pytań nie mam i myślę, że jak już ludzie podają seriale jako wyznaczniki tego czy ktoś jest zwyrodnialcem, i czy powinien ponieść karę, czy nie, to ten wątek powinien być zamknięty. Dziękuję tyle w temacie.

 

P.S a tak w ogóle to w tych postach widzę osobę Uli ii valesek.....szkoda energii.


  • 3

#64 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 26 luty 2013 - 00:03

Dorosły pedofil, nie ważne jakich krzywd doznał w dzieciństwie, jest już dorosły i odpowiada  za siebie. Nie żal mi pedofili, powino się ich wieszać z miejsca, bo to że ojczym się nademną pastwił oznacza, że mogę teraz zabijać i w mordę lać kogo popadnie? nie, jestem dorosła i powinnam panować  nad sobą, a wszelkich pedofili z*a*j*e*b*a*ł*a bym z miejsca.


  • 4
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#65 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 26 luty 2013 - 00:32

jaskółka brawo :D świetne podsumowanie :D podpisuję się pod tym obiema rączkami i nóżkami :)


  • 0

#66 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 26 luty 2013 - 22:34

http://www.wiocha.pl...towym-dzialaniu

Lekarstwo na pedofilii, szybkie i zazwyczaj skuteczne.
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#67 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 09:08

"Mea maxima culpa:milczenie Kościoła" - już wkrótce nowy dokument HBO nt. molestowania przez Księży...

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#68 asia_86

asia_86

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 18 marzec 2013 - 10:59

Kardynał: Pedofilia nie jest skłonnością przestępczą

Zdaniem jednego z południowoafrykańskich kardynałów pedofilia jest zaburzeniem psychologicznym i może nie być skłonnością przestępczą

Swoją teorię arcybiskup Durbanu Wilfred Fox Napier wyraził w rozmowie z BBC Radio 5. Wyjaśniał, że osoby ze skłonnościami pedofilskimi, które były molestowane seksualnie jako dzieci nie są tak samo odpowiedzialni za swoje czyny, jak "te, które świadomie zdecydowały się zrobić coś takiego". Purpurat stwierdził też, że pedofilia to "psychologiczne zaburzenie.

 

- Co robi się z zaburzeniami? Musisz starać się z nimi walczyć. Jeśli zdrowy człowiek zdecyduje się złamać prawo, wtedy moim zdaniem powinien zostać ukarany. Z mojego doświadczenie wynika, że pedofilia jest chorobą, nie skłonnością kryminalną - mówił.

Taką opinię kardynał opiera na swoich rozmowach z dwoma księżmi-pedofilami, którzy byli molestowani w dzieciństwie. - Nie mówcie mi, że te osoby są tak samo odpowiedzialne, jak osoby, które wybrały takie zachowanie. Nie sądzę, aby można było twierdzić, że te osoby zasługują na karę, jeśli same były krzywdzone - podkreślał.

 

z : http://www.rp.pl/art...rzestepcza.html


  • -2

#69 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 08:23

asia Twój post mnie rozbawił :) a co Twoi zdaniem ma powiedzieć duchowny o innych duchownych, którzy molestują dzieci? Musi Wybrnąć obronną ręką bo reprezentuje to samo środowisko co ci "chorzy" księża.

Nic nie usprawiedliwia pedofilii...nawet molestowanie w dzieciństwie. Moim zdaniem w ogóle dyskusji na ten temat nie powinno być! Są winni i powinni gnić nie we więzieniu, a w lesie z połamanymi wszystkimi kończynami i obciętym narzędziem zbrodni! Szkoda pieniędzy podatników na utrzymywanie w więzieniach takich zwyrodnialców.

Czyli idąc tym tokiem myślenia każdy pedofil może popłakać w rękaw do lekarza i powiedzieć, że był molestowany i co? Powinni go wypuścić? A może taki przywilej (jak i wiele innych) ma być zarezerwowany tylko dla księży?? Co za brednie......aż żal to czytać.


  • 0

#70 asia_86

asia_86

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 12:42

Lilith- nie napisałam nigdzie , że popieram takie postępowanie księży -pedofili  i ich bezkarności - ani słów tego biskupa. Kara musi być !!! PS Ciekawe czemu powyżej dostałam minusa ??
  • 1

#71 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2013 - 20:08

"Mea maxima culpa:milczenie Kościoła" - już wkrótce nowy dokument HBO nt. molestowania przez Księży...

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

 

Premiera dziś o 22:30 HBO 2,

powtórka w sobotę o 02:50 też na HBO2 i HBO2 HD


Użytkownik kuba edytował ten post 20 marzec 2013 - 20:16

  • 1

#72 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 01:23

Asia ani ja nigdzie nie napisałam, że to popierasz. 


  • 0

#73 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 02:29

Premiera dziś o 22:30 HBO 2,
powtórka w sobotę o 02:50 też na HBO2 i HBO2 HD

Kuba dziękuję.
Dokument przejmujący, obnaża całą hipokryzję Kościoła i stosunek Watykanu do pedofilii. Osobą które są zainteresowane tematem, polecam obejrzeć.
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#74 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 24 marzec 2013 - 15:44

Polecam program Miasto Kobiet. Ten odcinek jest poświęcony między innymi pedofilii w KK. Wstrząsająca rozmowa z zgwałconą w czasie dzieciństwa już obecnie dorosłą kobietą.
http://vod.pl/miasto...396,w.html#play Jak oczywiście można się domyślić przed oglądnięciem programu oprawcy uszło wszystko bezkarnie... :gaah:


  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#75 asia_86

asia_86

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 24 marzec 2013 - 16:29

Tu kolejny przypadek : Ksiądz pobił się z 17-letnim masażystą : http://www.se.pl/wyd...sta_313632.html


  • 0

#76 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 17:41

Wywiad z Lesławem Juszczyszynem - pastorem kościoła ewangelickiego, który aktualnie w poradni psychologicznej pomaga tym, którzy odchodzą z posługi kapłańskiej. W młodości molestowany przez proboszcza, sam poszedł do seminarium...

http://natemat.pl/55...zacym-z-zakonow


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#77 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 03 kwiecień 2013 - 19:01

http://wiadomosci.wp...1058b&_ticrsn=3
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#78 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2013 - 20:51

Nie obraźcie się, ale Wasze wpisy wyglądą jak wpisy kogoś, kto czyta nagłówki mainstreamowej prasy i na tym poprzestaje, nie wgłębiając się w drobniejszy druk.

 

Na jakiej podstawie zakładacie, że pedofilia księży ma coś wspólnego z przynależnością do Kościoła Katolickiego, skoro statystyki pokazują, że procent księży pedofilów w niczym się nie różni od procenta pedofilów w danym społeczeństwie?

 

Przestępca, nie ważne jakiej narodowości, stanu, bogactwa czy przynależności do jakiejkolwiek organizacji, oraz czy nosi sutannę, czy nie, powinien zostać sprawiedliwie osądzony i skazany. Nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości, ani ja, ani Wy, ani Kościół. Tyle tylko, że Wy z uporem   oskarżacie za czyny jakiegoś małego procenta księży cały Kościół. Tymczasem prawda jest taka, że w szeregach duchowieństwa byli, są i będą zawsze pedofile, podobnie jak wśród członków jakiegokolwiek innego związku religijnego, czy jakiejkolwiek organizacji, czy grupy, a wszystko to z tej prostej przyczyny, że takie jednostki po prostu są w społeczeństwie. A zupełnie ironiczny i przerażający jest fakt, że tymi najgłośniej grzmiącymi na pedofilię w Kościele są lewacy, sami promujący przeróżnej maści zboczenia z pedofilią włącznie.

Któż to oskarża całą policję o zabójstwo kibica? Nikt. Natomiast za nieliczne przestępstwa księży ma odpowiadać w całej rozciągłości Kościół. To jest zasadnicza różnica

 

Cała ta dyskusja co ma udowodnić? 

 

To o czymś świadczy - jak nie śmierć Madzi z Sosnowca, to pedofilia w Kościele i tak się miele.

Czy "dyskusja" tego rodzaju sprawia, że stajemy się mądrzejsi, lepsi?

Po co strzępić język dla samego strzępienia?

Nie rozumię.


  • 1

#79 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2013 - 23:39

A u was biją murzynów-to taka argumentacja michalina.W innych grupach społecznych,policja nauczyciele i nawet u zwykłych kryminalistów pedofile są piętnowani i wywalani. W kościele przez lata ich się chroniło,a gdy to wyłazi na wierzch to krzyk że lewacy (promujący pedofilię i inne zboczenia,jak napisałaś) napadaja na biedny,zgnębiony kościół.Twierdzenie że pedofile w kościele byli i będą zawsze jest przerażające,(już jeden biskup tak gadał),to przebrzyłle usprawiedliwianie pedofilskiego syfu.Zamiast tego powinni powiedzieć przepraszam i zrobić wszystko żeby takich przypadków było jak najmniej.


  • 1

#80 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 04 kwiecień 2013 - 00:08

A jaka jest Twoja argumentacja @corina ?  

 

Przestępstwa, szczególnie pedofilia, to rzeczy, którymi przestępcy się nie chwalą. Można zatem dyskutować, czy władze kościelne wiedziały w sensie prawnym, czy ktoś takich przestępstw się dopuszcza, zwłaszcza, że Kościół oprócz obszaru Watykanu nie ma żadnej innej, niż kościelna, jurysdykcji. Kościół ani nie ma organów ścigania, ani prawa przesłuchiwania świadków, ani laboratoriów kryminalistycznych, ani prokuratorów, ani prawa do zatrzymywania podejrzanych. Generalnie sprawy o pedofilię są bardzo trudne do udowodnienia i nawet organa posiadające wyżej wymienione możliwości mają z tym dużo kłopotu.

 

Papieże przepraszali za różne sprawy.

Papież Benedykt XVI w czasie mszy świętej odprawionej z okazji zakończenia kościelnego Roku Kapłaństwa przeprosił ofiary księży i poprosił je o wybaczenie. Przyrzekł również, zrobić wszystko co możliwe, aby żaden z duchownych nie wykorzystał ani nie molestował nikogo więcej.


Użytkownik michalina edytował ten post 04 kwiecień 2013 - 00:27

  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych