Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie w Białymstoku 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#41 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 21 październik 2012 - 15:29

Człowiek źle się będzie czuł jak większość przyjdzie z mężami partnerami a tu człowiek sam będzie przy stoliku będzie się patrzył powinno być jak sami niepełnosprawni to niepełnosprawni.
  • 0

#42 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 21 październik 2012 - 22:00

Człowiek źle się będzie czuł jak większość przyjdzie z mężami partnerami a tu człowiek sam będzie przy stoliku będzie się patrzył powinno być jak sami niepełnosprawni to niepełnosprawni.


Sam "człowieku" to na pewno nie będziesz.A stoliki będą pewnie połączone.;)
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#43 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 22 październik 2012 - 14:34

Człowiek źle się będzie czuł jak większość przyjdzie z mężami partnerami a tu człowiek sam będzie przy stoliku będzie się patrzył powinno być jak sami niepełnosprawni to niepełnosprawni.


Hej Oli, na spotkaniu będą osoby niepełnosprawne, oraz osoby pełnosprawne - życzliwe osobom niepełnosprawnym, znające ich problemy oraz duże i małe szczęścia. Podejrzewam, że towarzystwo się wymiesza, ja tam będę latać co jakiś czas na fajka, więc myślę, że zawitam to tu, to tam, a jak zobaczę że ktoś będzie siedział sam w kącie, to na pewno to będzie koniec jego samotnego siedzenia :P

Nie krępuj się osób zdrowych, bo nikt nikogo nie będzie tam wytykał palcami, ja idę na spotkanie z zamiarem spędzenia miło czasu i poznania nowych ludzi i Tobie również radzę się pozytywnie nastawić, bo jeszcze weźmiesz i się w cholerę rozmyślisz i nie przyjdziesz i tyle będzie Twojego.
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#44 Kafarinho

Kafarinho

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 październik 2012 - 20:46


Wrówcia- na Twiom profilu wyczytałem, że ma to być spotkanie przy piwku, a na to 2 razy namawiać mnie nie trzeba ;) do piątku dam znać czy będę, bo najpierw muszę "wyżebrać" sobie wolne w pracy ^^ Ale 80% pewności, że będę.


A co do spotkania... Nie mogę, ponieważ mam wyjazd do szczecina od 5-tego do końca listopada...
fajne rzeczy przeważnie zawsze mnie omijają, ale cóż.. PRACA ;/
Bawcie się dobrze, a ja postaram się przybyć na jakiś inny zlocik


Ha ha to się nazywa samo zaprzeczenie :) Ja od kilku dni się waham wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P


Z tego co piszesz wnioskuję, że nie pracujesz:s
A jeśli tak, to masz pracę w której wiesz co i kiedy masz robić.
Ja jeżdże po kraju tzn, dostaje telefon i już mnie nie ma, kumasz?
Więc jeśli napisałem w wcześniejszym poście, że będę, a zaraz potem, że jednak nie to wiedz, że wspomniany wyżej telefon zadzwonił :D 

Człowiek źle się będzie czuł jak większość przyjdzie z mężami partnerami a tu człowiek sam będzie przy stoliku będzie się patrzył powinno być jak sami niepełnosprawni to niepełnosprawni.


Nie rozumiem Twojego postu.
Na ogół nikt nie chce, żeby społeczeństwo dzielono na 2 części tzn, pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Chłowiekowi niepełnosprawnemu z regóły zrobiłoby się przykro, tak?
A Ty właśnie robisz to samo, czego nie chciałbyś aby robiono w kierunku Twojej osoby.
:facepalm:
  • 0

#45 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 23 październik 2012 - 22:55

Człowiek źle się będzie czuł jak większość przyjdzie z mężami partnerami a tu człowiek sam będzie przy stoliku będzie się patrzył powinno być jak sami niepełnosprawni to niepełnosprawni.


"z mężami partnerami..." :hehe: dobre, dobre! Oli... eh, od początku jakieś problemy. Wydaje mi się, że pisząc to dzielisz ludzi mniej więcej tak: niepełnosprawni powinni być oddzielnie, pełnosprawni oddzielnie - co za bzdura! To nie jest też spotkanie matrymonialne :P Oczywiście będziemy happy, jeśli poznałbyś tam swoją drugą połowę, ale... podstawowy cel tego spotkania to poznanie nowych osób z okolic, wspólnie posiedzieć, pogadać, dobrze się bawić, po prostu miło spędzić czas tego wieczoru. Pamiętaj, że osoba towarzysząca nie zawsze oznacza żonę/męża/kochankę/kochanka :P Równie dobrze może to być opiekun. Hm, to tyle w tym temacie. 
Wiele osób pyta o tani nocleg. Hm, wspólnie z Anetką myślimy, że najlepszym (w sensie najtańszym) rozwiązaniem dla przyjezdnych jest Hotel Turkus na Alei Jana Pawła II 54. Noclegi zaczynają się nawet od 50 zł/osobę. Więcej szczegółów na stronie internetowej hotelu www.turkus.jard.pl Dzwońcie i pytajcie, jak jest dokładnie z cennikiem :-)
  • 0

#46 andrajer

andrajer

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów
  • Skąd:Siemiatycze

Napisano 28 październik 2012 - 19:16

... a zatem porzucam wszelką nadzieję ... :facepalm:
  • 0

#47 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 28 październik 2012 - 19:24

... a zatem porzucam wszelką nadzieję ... :facepalm:


dlaczego? :s
  • 0

#48 andrajer

andrajer

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów
  • Skąd:Siemiatycze

Napisano 29 październik 2012 - 14:17


... a zatem porzucam wszelką nadzieję ... :facepalm:


dlaczego? :s


A dlatego, że nie znalazłem w moich stronach chętnej osoby do tego wyjazdu. A sam niestety nie mam jak jechać!
Zatem tym razem nie będzie mnie w Białymstoku 10 listopada chociaż miałem nadzieję że będzie inaczej! :mistrz:
I dlatego porzucam wszelką nadzieję...
Ale Wam życzę świetnej zabawy... :P
  • 0

#49 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 20:49

Za 10 dni spotykamy się :) a lista się powiększa, co mnie bardzo cieszy... :) www.iponbialystok.blogspot.com
  • 0

#50 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 01 listopad 2012 - 21:33

To będzie wyjątkowe spotkanie, gdyż tym razem nie ograniczamy się TYLKO do użytkowników IPON, ale wychodzimy na przeciw wszystkim niepełnosprawnym z podlasia i okolic. Asystenci ON rozdali powiadomienia dla korzystających z ich usług, więc myślę, że po spotkaniu IPON powiększy się o nowych członków :D

Oj będzie się działo! :cool:
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#51 ted1988

ted1988

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skąd:Tam gdzie słońce najwięcej świeci.

Napisano 05 listopad 2012 - 21:25

Mam tylko jedno pytanko do ciebie mrowciaa, czy bym miał powrót spowrotem do Olsztyna mni9e najwięcej właśnie to martwi że ja nie wrócę na noc dosłownie.Proszę o wiadomość na GG z podpowiedzią jakoś z góry dziękuję bardzo mój numer GG to 28726666..Pozdrawiam serdecznie wszystkich i mam małą nadzieję się ze wszystkimi spotkać choć na godzinkę jedną.
  • 0

#52 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 23:23

Mam tylko jedno pytanko do ciebie mrowciaa, czy bym miał powrót spowrotem do Olsztyna mni9e najwięcej właśnie to martwi że ja nie wrócę na noc dosłownie.Proszę o wiadomość na GG z podpowiedzią jakoś z góry dziękuję bardzo mój numer GG to 28726666..Pozdrawiam serdecznie wszystkich i mam małą nadzieję się ze wszystkimi spotkać choć na godzinkę jedną.


Hmmm... dojazd i nocleg jest we własnym zakresie, więc nie wiem co więcej mogę Ci napisać? Może sprawdź jakieś rozkłady jazdy pociągów, czy autobusów. A jak nie chcesz wracać, to pomyśl o jakimś noclegu. O noclegu w Białymstoku wspomniałam we wcześniejszym poście. Pozdrawiam.
  • 0

#53 ted1988

ted1988

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skąd:Tam gdzie słońce najwięcej świeci.

Napisano 06 listopad 2012 - 02:54

Mi się rozchodzi o to aby tego samego dnia wrócić do domku na spokojnie żeby nie chodzić ,,bez celu po mieście,, czyli tak około wrócić 0:00 być już pod domem na spokojnie i niczym się nie martwić że bym musiał się jakoś sprężać aby gdzieś zdążyć czy na autobus czy na pociąg jeśli będzie bo chyba bardziej będę pewny że będzie szybciej tylko autobus właśnie. Pozdrawiam serdecznie i mam taką małą nadzieję że jak pojadę i się spotkam ze wszystkimi i miło będę spominał ten dzień spędzony w innym mieście.Pa pa pa wszystkim.
  • 0

#54 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 07 listopad 2012 - 19:29

Za trzy dni spotkanie mam tylko nadzieje, że nie spadnie śnieg bo ja na letnich jeszcze oponach hehe
  • 0

#55 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 08 listopad 2012 - 00:39

Za trzy dni spotkanie mam tylko nadzieje, że nie spadnie śnieg bo ja na letnich jeszcze oponach hehe


ja mam całoroczne, więc mi śnieg nie straszny :D
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#56 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 11:43

z Anetką startujemy od godz. 14.00 :) Mam nadzieję, że będziemy w licznym składzie :-) Do zobaczenia! ;)
  • 0

#57 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 08 listopad 2012 - 16:20

Anetka wiesz, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :P Coś czuję, że bedę pierwszy z gości planowany wyjazd z domu 12.00 :P
  • 0

#58 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 18:49

UWAGA !!!

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD NAS NASTĄPIŁA ZMIANA LOKALU! :( :(


SPOTYKAMY SIĘ W LOKALU "GOOD FOOD" NA UL. KILIŃSKIEGO 9 - BIAŁYSTOK
Strona www lokalu: www.goodfood24h.pl


BĘDZIEMY WDZIĘCZNI JAK POINFORMUJECIE O TEJ ZMIANIE SWOICH ZNAJOMYCH, KTÓRZY RÓWNIEŻ MAJĄ BYĆ NA JUTRZEJSZYM SPOTKANIU.

PRZEPRASZAMY ZA ZMIANY :s W RAMACH PRZEPROSIN NIESPODZIANKA NA SPOTKANIU:-)

mrowciaa & jaskolka

  • 0

#59 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 09 listopad 2012 - 20:44

UWAGA !!!

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD NAS NASTĄPIŁA ZMIANA LOKALU! :( :(


SPOTYKAMY SIĘ W LOKALU "GOOD FOOD" NA UL. KILIŃSKIEGO 9 - BIAŁYSTOK
Strona www lokalu: www.goodfood24h.pl


BĘDZIEMY WDZIĘCZNI JAK POINFORMUJECIE O TEJ ZMIANIE SWOICH ZNAJOMYCH, KTÓRZY RÓWNIEŻ MAJĄ BYĆ NA JUTRZEJSZYM SPOTKANIU.

PRZEPRASZAMY ZA ZMIANY :s W RAMACH PRZEPROSIN NIESPODZIANKA NA SPOTKANIU:-)

mrowciaa & jaskolka



Jaskółka będzie śpiewać :hehe:
a Mrówcia - tańczyć! :mistrz:

:D :D :D
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#60 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 10 listopad 2012 - 23:38

Jakoś ani jedna ani druga nie śpiewała i tańczyła ;p ale bardzo dziękuję Wszystkim za miłą atmosferę, pierwsze lody za nami, oby więcej takich spotkań w większym gronie :) pozdrawiam Oli
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych