Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie w Białymstoku 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 15 wrzesień 2012 - 19:52

Kochani,
Pomyślałyśmy o spotkaniu Iponków (użytkowników ipon.pl) z woj. podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego i okolic. Mile widziane też osoby z całej Polski !!! Spotkanie chcemy zorganizować w Białymstoku, ale nie mamy pojęcia ile osób zaszczyciłoby Nas swoją obecnością :)

Zwracamy się więc z prośbą do tych, którzy mieliby ochotę się spotkać,
o e-mail na iponbialystok@gmail.com lub zostawienie wiadomości Gadu-Gadu (nr 41759222).


Obecnie trwa burza mózgów, bo szukamy odpowiedniego lokalu. Wybór lokalu zależy głównie od ilości osób, więc miło by było, gdybyście napisali nam, czy pojawicie się sami, czy też z osobą towarzyszącą :-)

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje co do lokalu, terminu, noclegu itp. również piszcie! Mamy nadzieję na fajne spotkanie w miłym towarzystwie, więc gorąco zapraszamy!

Mrowciaa & Jaskółka :coffee:



Planowany termin: 10 listopad 2012 (sobota). Co Wy na to?
Więcej o spotkaniu: iponbialystok.blogspot.com
Utworzyłyśmy także "wydarzenie" na Facebooku: facebook.com/events/472816199418714/

  • 0

#2 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 17 wrzesień 2012 - 11:22

Ja oczywiście jestem na jak najbardziej tak, zwłaszcza, że z Zakopca wyszła blada ... ściana :P heh... niestety... portfel nie sługa, zatem będą musiały wystarczyć mi zdjęcia z Zakopiańskiego zlotu.

Za to namawiam gorąco wszystkich, którzy czytają ten post do spotkania w Białymstoku! Jak już wcześniej rozmawiałam z innymi Iponkami z randek są tu duże plusy, bo jest to spotkanie jedno dniowe, jedno popołudniowe, więc odpadają koszty noclegu, odpadają problemy z urlopem. Jest to luźne spotkanie w gronie otwartym,nikogo do niczego nie zobowiązujące, więc można zabrać ze sobą kogo się chce. Poza tym, myślę, że fajnie by było poznać się w realnym świecie, zawsze to potem milej by się klikało na czacie :)

Zatem, jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowani, ale wstępnie bierzecie pod uwagę swoja obecność na takowym spotkanku, piszcie do Magdy na e-mail:
iponbialystok@gmail.com
lub Gadu-Gadu: 41759222
lub do mnie na randkach :D
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#3 chmurek

chmurek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 17 wrzesień 2012 - 16:46

Zgłaszam uczestnictwo w imprezie!
  • 0

#4 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 17 wrzesień 2012 - 18:41

Kochani, jest nas co raz więcej :-) Piszecie na e-mail, na GG, świetnie! Lista się zapełnia!

Osoby, które jeszcze myślą... nie zastanawiajcie się długo, zapisujcie się! ;)
iponbialystok@gmail.com, GG 41759222


Wielu z Was pyta o termin i lokal. Termin już ustalony: 10 LISTOPAD 2012 (SOBOTA). Jeśli chodzi o lokal, to myślimy o "Qchni" (ul. Kołłątaja) a także o "4 Pory Roku" (ul. Warszawska). Jesteśmy otwarci też na Wasze propozycje :) Proszę tylko pamiętać, że lokal musi być dostosowany do naszych potrzeb, do potrzeb Iponków ;) czyli np. z podjazdem dla wózków inwalidzkich.

Pozdrawiam ciepło,
mrowciaa
  • 0

#5 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 17 wrzesień 2012 - 18:48

Ale tutaj na forum też można deklarować swoją obecność, no nie mrówciaa?
Fajnie, fajnie, u mnie też jest spory odzew, zważywszy na to , że połowie coś pewnie wypadnie przed spotkaniem i nie przyjdą :P to zapowiada się całkiem pokaźne spotkanko :D
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#6 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 17 wrzesień 2012 - 18:54

Zgłaszam uczestnictwo w imprezie!


napisz do mnie na @ lub GG i podaj takie info jak os. towarzysząca itp. ;)
  • 0

#7 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 17 wrzesień 2012 - 18:58

Jestem jak najbardziej, za, emaila nie używam a numer 41759222 mnie zablokował hehe. Pozdrawiam
  • 0

#8 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 17 wrzesień 2012 - 19:35

Jestem jak najbardziej, za, emaila nie używam a numer 41759222 mnie zablokował hehe. Pozdrawiam


Oli, to musiał być przypadek :) Musisz użyć @ i podać mi swój numer Gadu-Gadu, sprawdzimy czy byłeś grzeczny :P i odblokuję ;) Jeśli zostałeś zablokowany bez powodu, to wysyłam oficjalne przeprosiny :P
  • 0

#9 chmurek

chmurek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 18 wrzesień 2012 - 07:25

[b]Jeśli chodzi o lokal, to myślimy o "Qchni" (ul. Kołłątaja) a także o "4 Pory Roku" (ul. Warszawska).


Jeśli chodzi o lokal na ul. Warszawskiej, to jest bez szans dla wózkowiczów. Na Kołłątaja zaś, nie ma tylko progów, więc wjechać wózkiem można ale tylko umyć ręce. Trzeba więc chyba znaleźć inny lokal na imprezkę?
  • 0

#10 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 18 wrzesień 2012 - 10:35

Chmurku, dziękujemy za info :) Myślę, że lokal to najmniejszy problem, obadamy kilkanaście i wybierzemy najlepszy, chcę wybrać lokal nie tylko wygodny dla ON (przystosowany), ale również przystosowany do portfela przeciętnego Polaka :D wszystkie sugestie są mile widziane, sprawdzimy co się da i ile się da, ja sama mam na oku kilka lokali, pójdę, obadam przede wszystkim toalety czy da się z nich korzystać będąc ON, a potem można nawet zrobić głosowanie jeśli będzie kilka opcji do wyboru. Do listopada jeszcze kilka dni jest, więc damy radę :cool:
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#11 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 18 wrzesień 2012 - 13:14

Chciałam tylko dodać, że nie ma się czym martwić. Na pewno skorzystamy z pomocy Indii i Domini, które już wcześniej organizowały takie spotkania :) Wiele lokali jest branych pod uwagę... W odpowiednim czasie, gdy już będziemy wiedziały na 100%, damy znać GDZIE się spotkamy... ;)

:coffee:

  • 0

#12 ted1988

ted1988

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skąd:Tam gdzie słońce najwięcej świeci.

Napisano 18 wrzesień 2012 - 14:18

A w jakich godzinkach jak można wiedzieć bo muszę jakoś dojechać do Białegostoku tylko 4h i 30 minut z Olsztyna. Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników tego serwisu ipon.pl. Pa pa pa.
  • 0

#13 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 18 wrzesień 2012 - 18:28

A w jakich godzinkach jak można wiedzieć bo muszę jakoś dojechać do Białegostoku tylko 4h i 30 minut z Olsztyna. Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników tego serwisu ipon.pl. Pa pa pa.


Tadku, obiecuję, że jak tylko się dowiemy czegoś więcej, damy Ci znać na e-mail lub GG, które mi podałeś :)
  • 0

#14 ted1988

ted1988

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skąd:Tam gdzie słońce najwięcej świeci.

Napisano 19 wrzesień 2012 - 13:07

o jej jakie słodkie tu są te osóbki bardzo dziękuję.
  • 0

#15 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 19 wrzesień 2012 - 19:54

Pełna lista osób, które zgłosiły chęć przyjścia na spotkanie jest na bieżąco aktualizowana na www.iponbialystok.blogspot.com ;-)
Chętni przyjść na spotkanie 10 listopada 2012 (sobota) proszę o kontakt :) iponbialystok@gmail.com
gadu-gadu 41759222

  • 0

#16 andrajer

andrajer

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów
  • Skąd:Siemiatycze

Napisano 21 wrzesień 2012 - 18:36

Witam bardzo serdecznie :-))
Jestem zainteresowany udziałem w tym spotkaniu w Białymstoku. I dlatego, żeby zmniejszyć nieco koszty tego przedsięwzięcia szukam chętnych z terenu powiatu siemiatyckiego, którzy by chcieli razem ze mną wybrać się na to spotkanie...
Proszę o zgłaszanie się na prive'ie lub na tymże wątku forum! Mam nadzieję że znajdą się chętne osoby na ten wyjazd!
Pozdrawiam :coffee:
  • 0

#17 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 17:56

Kochani,
"nikkita" szuka transportu (z Elbląga do Białegostoku i z powrotem). Może jest ktoś komu byłoby po drodze? ;)
Gdyby była potrzeba, to tym dwóm osobom - koleżance i kierowcy zapewnię nocleg w B-stoku.
 
Lista się zapełnia... :-)

LISTA OSÓB, KTÓRE WPADNĄ NA SPOTKANIE:
Jaskółka
Mrowciaa
Chmurek + osoba towarzysząca
Patryk2610
Tisha
Ted1988
India
Oli
Tamara
Przemek
DjBuziak
Chester71f
Bajeczka798
Anvi01
Iustita
She49
Cumpela
Klaudia24
Martuss82 + osoby towarzyszące
Iwi0203
Andrajer
Endrjuxx
Nikkita
Janina

  • 0

#18 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 15:56

SPOTKANIE W BIAŁYMSTOKU - SZCZEGÓŁY

KIEDY: 10 LISTOPADA 2012, SOBOTA
STARTUJEMY: OD GODZ. 14.00 (lokal jest czynny do 5 rano :P)
MIEJSCÓWKA: KLUB "FAMA" UL. LEGIONOWA 5


Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Hmm i jeszcze jedna kwestia, bo wielu z Was zadaje dziwne pytania :P Jak w każdym lokalu, do "Famy" nie można wnosić własnych napoi i wyżywienia. Piwo i ewentualnie pizzę należy zamówić bezpośrednio na miejscu w lokalu. Zaznaczam, że dojazd i nocleg - we własnym zakresie. Nie jest to spotkanie organizowane przez ipon.pl a przez ich użytkowników (spotkanie prywatne). ;)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Jeśli jeszcze nie ma Cię na liście, a chcesz wpaść do "Famy" i spotkać się z nami przy piwku, pisz na iponbialystok@gmail.com lub gg 41759222 :D

Co i po ile w "Famie" znajdziecie tutaj >> info o "Famie" <<
Lokal jest całkowicie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazdy dla wózków inwalidzkich, toalety itd.)



  • 0

#19 andrajer

andrajer

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów
  • Skąd:Siemiatycze

Napisano 30 wrzesień 2012 - 18:12

Widzę, że mój ostatni post nie spotkał się z żadnym odzewem! Dlatego w pewnym sensie rozszerzam mój apel i jeżeli ktoś z okolic Białej Podlaskiej a nawet Lublina wybiera się na to spotkanie, to prosiłbym również o kontakt! Mam nadzieję, że tym razem spotkam się ze zrozumieniem i ktoś się do mnie odezwie! Zatem czekam z niecierpliwością na odzew ze strony zainteresowanych osób.
I jeszcze jedna sprawa, dlaczego impreza zaczyna się dopiero od godziny szesnasstej skoro lokal Fama jest w soboty otwarty już od dwunastej?? Bowiem jak podejrzewam nie wszyscy będą mogli zostać na noc w Białymstoku i woleliby w miarę wcześnie przyjechać, by pozostać chociaż tych parę godzin.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych naszym spotkaniem - bardzo serdecznie :D
  • 0

#20 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 30 wrzesień 2012 - 18:51

Zgadzam się andrajer, na swoim przykładzie spędziłbym z Wami zaledwie dwie godziny i o 18 powrót i jazda przez 2 h. Dodam jeszcze że w październiku jest zmiana czasu i dzień jest naprawdę krótki o 16 już się robi ciemno a powrót po nocy do przyjemnych nie należy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych