Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie w Białymstoku 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#21 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:35

Dobrze, w takim razie możemy się spotkać i o 14.00 ...co Wy na to? :)
  • 0

#22 andrajer

andrajer

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów
  • Skąd:Siemiatycze

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:44

No tak jest już znacznie lepiej! Początek o czternastej brzmi znacznie lepiej. Otóż to w listopadzie nawet o takiej porze będzie się już ściemniało więc im wcześniej się zacznie impreza tym lepiej! A że lokal jest otwarty do piątej rano, to najwytrwalsi spokojnie mogą tak długo siedzieć, a co za tym idzie i przyjechać nieco później niż planowany start spotkania Iponków! :devil:
  • 0

#23 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:58

No tak jest już znacznie lepiej! Początek o czternastej brzmi znacznie lepiej. Otóż to w listopadzie nawet o takiej porze będzie się już ściemniało więc im wcześniej się zacznie impreza tym lepiej!

Pragnę tylko przypomnieć , że dżentelmeni i damy nie piją przed południem, więc 14:00 to chyba najprzystępniejsza z wczesno popołudnoiowych opcji do spotkania :D
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#24 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 30 wrzesień 2012 - 20:36

A ja przypomnę, że nie każdy uczestnik będzie pił alkohol :)
  • 0

#25 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 30 wrzesień 2012 - 21:37

A ja przypomnę, że nie każdy uczestnik będzie pił alkohol :)


Ano widzisz, ale sam przyznałeś, że gdybyś miał jak, to byś wypił ze 2 piwka, a że nie masz jak, to hmmm... kombinuj :P
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#26 tolek334

tolek334

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 01 październik 2012 - 08:52

witam chetnie bym sie wybral mam blisko ponad 100km ale szkoda ze nie z noclegiem teraz sciemnia sie szybko a ja lubie balowac do rana ani wypic bo za kierownico szkoda ze nie z noclegiem z dwa dni by sie przydalo trudno odpuszcze se ......moze na sylwka kilkudiowego sie zalapie hi hi hi //
  • 0

#27 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 01 październik 2012 - 11:38

witam chetnie bym sie wybral mam blisko ponad 100km ale szkoda ze nie z noclegiem teraz sciemnia sie szybko a ja lubie balowac do rana ani wypic bo za kierownico szkoda ze nie z noclegiem z dwa dni by sie przydalo trudno odpuszcze se ......moze na sylwka kilkudiowego sie zalapie hi hi hi //


Tolek a kto Ci zabroni wynająć pokój i balować z tydzień :D
  • 0

#28 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 01 październik 2012 - 17:46

Każdy będzie zamawiał sobie to, co ze chce. To, że daję tytuł "...spotkajmy się przy piwku!" wcale nie oznacza, że trzeba obowiązkowo zamówić piwo. :hehe:

Co i po ile w "Famie Food&Drink" znajdziecie tutaj >> Fama Food&Drink w BiałystokOnline <<
:coffee:

Od 14.00 będzie z Wami jaskółka, ja wpadnę trochę później ;) Miłego wieczoru i do zobaczenia 10 listopada! :P
 

witam chetnie bym sie wybral mam blisko ponad 100km ale szkoda ze nie z noclegiem teraz sciemnia sie szybko a ja lubie balowac do rana ani wypic bo za kierownico szkoda ze nie z noclegiem z dwa dni by sie przydalo trudno odpuszcze se ......moze na sylwka kilkudiowego sie zalapie hi hi hi //


Tolku, jeśli zależy Ci żeby przyjechać, to polecam zajrzeć na www.bialystokonline.pl i poszukać taniego i wygodnego noclegu. Jak klikniesz w link, to przeniesie Cię bezpośrednio do spisu z hotelami w Białymstoku ;) Pozdrawiam serdecznie.
  • 0

#29 tolek334

tolek334

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 04 październik 2012 - 08:48

ok mrowcia jak cos znajde aby mi pasowalo a co tam sam bende zanudze sie ,,,,,,,
  • 0

#30 duszaT

duszaT

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 08 październik 2012 - 09:40

Ja się zgłaszam na spotkanie.
  • 0

#31 nikkita

nikkita

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 09 październik 2012 - 15:01

1 raz wchodze na forum i widze, ze jestem wymieniona heh, to tak szukaliscie mi podwozki heh, fajnie a wogole czesc wszystkim i do zobaczenia na zlocie :)
  • 0

#32 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 09 październik 2012 - 16:30

Ja się zgłaszam na spotkanie.


Fajnie, już jesteś na liście ;)
 

1 raz wchodze na forum i widze, ze jestem wymieniona heh, to tak szukaliscie mi podwozki heh, fajnie a wogole czesc wszystkim i do zobaczenia na zlocie :)


Hehe, tak Aga, szukaliśmy szukaliśmy :) Cieszę się, że masz transport do Białego :) Do zobaczenia na spotkaniu ;)
  • 0

#33 fisiel89

fisiel89

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 październik 2012 - 19:17

Ja, ja, Ja bym się dopisał xD
ale to nie dla mnie, się wstydzę ;) hehe
  • 0

Było minęło!
a co będzie?


Zobaczymy

Dalej jadę swą droga


#34 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 14 październik 2012 - 16:03

Ja, ja, Ja bym się dopisał xD
ale to nie dla mnie, się wstydzę ;) hehe


Hehe, wpadaj do Famy 10-tego, a nie marudzisz :P
  • 0

#35 andrajer

andrajer

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów
  • Skąd:Siemiatycze

Napisano 15 październik 2012 - 19:41

To dla mnie aż dziwne że nikt z ziem na południe od Białegostoku (czyli okolic Siemiatycz lub Białej Podlaskiej) nie wybiera się na to spotkanie!
Zatem będę zmuszony zrezygnować z wyjazdu, na który tak już się cieszyłem, bowiem sam raczej nie zorganizuję transportu. :s
Jak się okazuje w tych pięknych czasach dobrobytu nie ma nikogo chętnego, żeby wziąć ze sobą "autostopowicza" nawet gdy kierunki podróży tychże osób są zbieżne! :facepalm:
To mnie jednakowoż zasmuciło, chociaż jeszcze nie tracę nadziei - a nuż znajdzie się jakiś miłosierny Samarytanin... albo nawet Samarytanka. :mistrz:
A więc zaczekam do końca.... października!
  • 0

#36 Kafarinho

Kafarinho

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 16 październik 2012 - 21:00

Wrówcia- na Twiom profilu wyczytałem, że ma to być spotkanie przy piwku, a na to 2 razy namawiać mnie nie trzeba ;) do piątku dam znać czy będę, bo najpierw muszę "wyżebrać" sobie wolne w pracy ^^ Ale 80% pewności, że będę.
  • 0

#37 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 17 październik 2012 - 16:35

Wrówcia- na Twiom profilu wyczytałem, że ma to być spotkanie przy piwku, a na to 2 razy namawiać mnie nie trzeba ;) do piątku dam znać czy będę, bo najpierw muszę "wyżebrać" sobie wolne w pracy ^^ Ale 80% pewności, że będę.


No i w końcu konkrety... ;) Oczywiście zapraszamy, zapraszamy :)
Hmm.... nie Wrówcia a Mrówcia, no ale... tym razem ten błąd zostanie Ci przebaczony :hehe:
  • 0

#38 Kafarinho

Kafarinho

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 październik 2012 - 19:06

Ajjj... Taka mała literówka, wybacz ;)
A co do spotkania... Nie mogę, ponieważ mam wyjazd do szczecina od 5-tego do końca listopada...
fajne rzeczy przeważnie zawsze mnie omijają, ale cóż.. PRACA ;/
Bawcie się dobrze, a ja postaram się przybyć na jakiś inny zlocik :)
  • 0

#39 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 20 październik 2012 - 11:24

Wrówcia- na Twiom profilu wyczytałem, że ma to być spotkanie przy piwku, a na to 2 razy namawiać mnie nie trzeba ;) do piątku dam znać czy będę, bo najpierw muszę "wyżebrać" sobie wolne w pracy ^^ Ale 80% pewności, że będę.


A co do spotkania... Nie mogę, ponieważ mam wyjazd do szczecina od 5-tego do końca listopada...
fajne rzeczy przeważnie zawsze mnie omijają, ale cóż.. PRACA ;/
Bawcie się dobrze, a ja postaram się przybyć na jakiś inny zlocik


Ha ha to się nazywa samo zaprzeczenie :) Ja od kilku dni się waham wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P
  • 0

#40 Ja_Kuba

Ja_Kuba

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 październik 2012 - 19:00

Ja, ja, Ja bym się dopisał xD
ale to nie dla mnie, się wstydzę ;) hehe


:gaah:
fisiel89 myślę że na tym spotkaniu też się będę źle czuł ale chociaż wpaść i popatrzeć na ludzi zawsze można i nic nie zaszkodzi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych