Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Info o firmie AXM TECHNICAL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 13:38

Nie jestem w stanie rozstrzygnąć jaka jest prawda,
dlatego zwracam się do Administracji o zajęcie stanowiska w tej sprawie
i ewentualne usunięcie wątku.


Pan "ewitt" za zgodą moderatora popelnia przestępstwo z art 212 par 1 i 2 kodeksu karnego.
Proponuję zająć się tą osobą która za zgodą moderatora wątku pozwala na to.
Ja również sprawę zgłosiłem do Administratora
  • 0

#22 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 13:45

Niestety adres internetowy jest inny niż podaje pomawiacz i buntownik...Dla zainteresowanych prosze o wpisanie NIP w adresie www.firma.gov.pl. Adres strony to www.axm-technical.pl


Sprawdziłem kilka razy i odpowiedź jest taka
Podany numer NIP jest nieprawidłowy, czy chcesz kontynuować wyszukiwanie?
Po wpisaniu nazwy firmy pokazuje się informacja Fundacja dla biednych i coś tam...oraz działalność została wyrejestrowana :gaah:
  • 0

#23 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 15:34

Panie "ewitt" Ostrzegam Pana przed podawaniem nieprawdziwych informacji.
  • 0

#24 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 15:51

Panie "ewitt" Ostrzegam Pana przed podawaniem nieprawdziwych informacji.


Pod podanym wyżej przez kolegę and7201 regonem firmy istnieje,a właściwie istniała Fundacja dla biednych Rafała Kuligowskiego w Łodzi,nie wiemy czy ta fundacja która jest wyrejestrowana miała dać pracę ON z naszego forum,ale znalazłem coś takiego o panu tak nazywającym się tak samo również z miasta Łódź (może były właściciel ?,że były już zostało sprawdzone)
//lodz.naszemiasto.pl/artykul/281587,lodzianin-chce-ukarania-organizatorow-miejskiego-sylwestra,id,t.html :mistrz:
z przodu linku dopisz http: 
  • 0

#25 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 15:58

ewitt coś chyba żle wpisujesz bo po Nipie pod tym linkiem https://prod.ceidg.g...idg.cms.engine/ można wyszukać firmę , a po kliknięciu nazwy podaje dane szczegółowe . w opisie jest że startuje 1.09 .


odnośnie piszącego pod nazwą amxtechikal jest Pan bardzo tajemniczy ,strona internetowa zrobiona na prędko na kolanie , lepiej było jej nie pokazywać w ogóle
brak danych kontaktowych

czyli jest praca zaufajcie mi na słowo wszystko jest legal tak , skąd to znamy

jak na firmę która ma zajmować się bazą danych w dziedzinie finansów to za bardzo to chałupniczo wygląda

w Uwadze Pan prosi o

OSOBY ZAINTERESOWANE OGŁOSZENIEM PROSZĘ O SKŁADANIE OFERT, KTÓRE POWINNY ZAWIERAĆ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ PRZEBIEG DOTYCHCZASOWEJ KARIERY ZAWODOWEJ(W ZARYSIE) ORAZ REGIONU Z KTÓREGO POCHODZĄ NA ADRES


czy można od Pana prosić te same dane ?
proszę się nie rozpisywać w zarysie wystarczy

  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#26 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:06

Cytat "OSOBY ZAINTERESOWANE OGŁOSZENIEM PROSZĘ O SKŁADANIE OFERT, KTÓRE POWINNY ZAWIERAĆ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ PRZEBIEG DOTYCHCZASOWEJ KARIERY ZAWODOWEJ(W ZARYSIE) ORAZ REGIONU Z KTÓREGO POCHODZĄ NA ADRES" nie nalezy do firmy AXM. Technical.Strona nie robiona na kolanie. Trwa przygotowanie do uruchomienia firmy i strony przez informatyków i jest ona na razie dostepna w wersji roboczej pod adresem który podawany jest wyżej a wszystkie dane zostaną uzupełnione do dnia uruchomienia firmy.

Dane firmy:
Axm.Technical
NIP 7261435580
Regon 471702148
Adres firmy:
90-003 Łódź
ul. Tuwima 14
  • 0

#27 Gość_Mirek41_*

Gość_Mirek41_*
  • Gość

Napisano 28 sierpień 2012 - 17:53

Może mi ktoś wyjaśnić,dlaczego usunięto wątek o ww firmie? Domyślam się,że postraszono Was sprawą w sądzie..O co tutaj chodzi?! Myślałem,że to portal dla ON a nie odwrotnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
  • 0

#28 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 18:32

No własnie sam szukam i jakby uleciał w kosmos....
  • 0

#29 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 18:33

Może mi ktoś wyjaśnić,dlaczego usunięto wątek o ww firmie? Domyślam się,że postraszono Was sprawą w sądzie..O co tutaj chodzi?! Myślałem,że to portal dla ON a nie odwrotnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!


Raczej im grozi sprawa w sądzie za podszywanie się pod firmę i próbę wyłudzenia danych osobowych :hehe:

Dlaczego usunięto wątek zapytaj administratora strony ten też będzie usunięty niebawem,nie po to go usunięto aby zaczynać od nowa.
Portal jest dla ON jak najbardziej ale nie dla pieniaczy:facepalm:
  • 0

#30 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 19:23

Treści które można uznać za obraźliwe, zostały usunięte z postu użytkownika Ewitt.
Samego wątku dotyczącego wspomnianej firmy nie będę usuwał ani zamykał, uważam że dyskusja na temat firmy JEŻELI TYLKO NIE ZAWIERA OKREŚLEŃ OBRAŹLIWYCH, mieści się w granicach swobody wypowiedzi.
Jeżeli chodzi o żądanie udostepnienia danych użytkowników (w mailach do admina padło takie żądanie) uczynię to tylko w przypadku otrzymania takiego nakazu od sądu, gdyż w innym przypadku byłoby to łamanie ustawy o ochronie danych osobowych.

  • 0
Roma locuta, causa finita.

#31 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 20:41

Nie ma co bluzgami jechać, jednak czujność należy zachować
  • 0

#32 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 23:30

Masz rację nie kliknołem na nazwę firmy jak wyskoczyła ale że od 1 zaczynają działalność sami wszędzie piszą :rumieniec:

jak na firmę która ma zajmować się bazą danych w dziedzinie finansów to za bardzo to chałupniczo wygląda



Zwróciłeś uwagę na stronie CEIDG o firmie - Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD)
43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Jak połączysz pracę ok 30 osób przy komputerach dla firmy budowlanej "w wykończeniówce" nie śmierdzi ci przekrętem ?
Ja bym był za zainteresowaniem firmą przez Prokuraturę.

 

czy można od Pana prosić te same dane ?
proszę się nie rozpisywać w zarysie wystarczy


Wątpię czy się doczekasz firma jest jak efemeryda delikatnie mówiąc,aby właściciel nie musiał znów popisywać się znajomością Kodeksu Karnego i nie dręczył admina zapychając mu skrzynkę mailami.


  • 0

#33 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 29 sierpień 2012 - 00:17

Trochę to wszystko zakręcone i wzbudza podejrzenie że coś jest na rzeczy :)
Ja już sam nie rozumiem Firma była w Niemczech, ale już jej nie ma bo jest wyrejestrowana.
Natomiast w Polsce zgodnie ze danymi online z GUS-u na dzień 27.08.2012 nie prowadzi działalności,
czyli na jakiej postawie prowadzi już rekrutacje jako Firma której nie ma ?

W ogóle ten Pan Rafał to bardzo zaradny człowiek jest naprawde nie wiem czego się czepiacie :)
Czesto widnieje jako Prezes /kierownik/
A strona jaką podają http://www.axm-technical.pl/ wygląda na profesionalną, wręcz zacheca i i naprawde wzbudza zaufanie :hehe:

---------

Znalazłem na stronie : http://infofirma.pl/...806&in_id=12316
Fundacja "Miłość Dla Wszystkich"
90-003 Łódź, ul. Tuwima
E-mail: fundacja.milosc@wp.pl
Adres WWW: www.fundacja-milosc.pl (strona nie działa) :facepalm:
REGON: 100261275
NIP: 726-254-89-26
Sektor: organizacja pozarządowa
Rok założenia: 2005

---------

a tu znów inny adres http://bazy.ngo.pl/s...o.asp?id=102196
"Miłość Dla Wszystkich"
Adres siedziby, kontakt
Sienkiewicza 75/77 lok. 9
90-057 Łódź
Tel.: 42 637 66 10
Faks: 42 637 66 10
E-mail: fundacja.milosc@wp.pl
Strona: www.fundacja.ir.pl (strona nie działa ) :facepalm:
Siedziba niedostępna dla osób niepełnosprawnych. Schody na pierwsze piętro. :hehe:
Rok powstania: 2006

Hm... są tu jakieś sprzeczne informacje pomijam że adres inny, ale rok powstania raz 2005 raz 2006 zalezy na której stronie.

---------

Znalazłem na stronie: http://infofirma.pl/...806&in_id=12169
91-315 Łódź, ul. B.Prusa 10/35
Tel.: +48 (42) 654-55-83
Tel. kom.: 502700990
E-mail: zlote-serduszko@wp.pl
Adres WWW: www.fundacja.xx.pl (strona raczej nie działa ) :facepalm:
Numer GG: 3880182
NIP: 726-143-55-80
Sektor: organizacja pozarządowa
Rok założenia: 2004
Historia: Fundacja Złote Serce

---------

Użytkownik amxtechikal pisze na forum
Dane firmy:
Axm.Technical
NIP 7261435580
Regon 471702148
Adres firmy:
90-003 Łódź
ul. Tuwima 14
http://www.axm-technical.pl/

Hm... NIP 7261435580 taki sam jak Złote Serce ?

---------


Ciekawostka:

Dnia 28.08.2012 - Na stronie CEIDG po wpisaniu NIP 7261435580 otrzymacie informacje :
AXM.Technical Rafał Kuligowski
Tuwima 14 lok. 25, 90-003 Łódź, powiat Łódź, woj. ŁÓDZKIE
Numer NIP 7261435580
Numer REGON 471702148


Dnia 28.08.2012 - Na stronie GUS po wpisaniu REGON 471702148 otrzymacie informacje :
Podmiot o numerze REGON 471702148
został wykreślony z rejestru REGON.

  • 0

#34 Norcaine

Norcaine

    Odszedł na zawsze...

  • R.I.P.
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 02:40

Re: Kris
Re:Daffy
Re:Ewitt

Kris ma racje , nie ma co dawać się je......ć w bambuko , czujność przede wszystkim .

Waldek , gościu może po prostu koniunkture wyczuł , że syf i burdel w kraju jest i zarobić można nawet na żenieniu komuś dalej danych osobowych ....... "przedsiębiorczy" przedsiębiorca i kij mu ..... Firme KAŻDY założyć może , byleby ZGODNIE Z PRAWEM działał .... Coś Ci opowiem za tydz. na zlocie w temacie takich naborów ..... nawet internacjonalnych .
Może tylko krzynke za późno zaczął ........... :-))))

Ewitt , i przy Tobie racja jest , ale tak pochopnie to ja osobiście bym do nich na Tuwima nie startował , bo tam i RANDSTADA siedziba jest , a to firma dobra i poważna , jako taką pracę dająca , choć też niestety na "śmieciowych" umowach jadąca , ale to inna bajka ..... Lecz papugi może mieć niezgorsze , także ludziska mogliby ew. spokój zarzucić z pochopnymi [ podkreślam : POCHOPNYMI ] oskarżeniami , bo a nuż sie okaże , że w dobrej wierze ktoś coś zaczął , a tylko , jak to u nas , burdel w papierach i urzędach jest ? ...............

Daffy ładnie to ujął , po govach , nipach , regonach , itd. szukał , ale ja osobiście dawno już siedzę na tych wyszukiwaniach NIPów , sripów i innych KRSów oraz danych maści wszelakiej , i gwarantuje wam : burdel i radosna twórczość zarękawków jest w tym , jak i wszędzie . :-)))
Jakby co , służę panowie rozmową i głębszymi wyjaśnieniami .

Hejka !

Jakby co - NORCAINE

P.S. Strone , którą prezentują oficjalnie , to można ...... :-)) LECZ TO JESZCZE NIE WYKŁADNIA , CO ONI KOMBINUJĄ ! 
I UWAGA ! NIE BRONIE ŻADNYCH FIRM , PODMIOTÓW ANI CWANIAKÓW !!!!!!

Żeby nieporozumień i niesnasek nie było !

:-)
  • 0

#35 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 05:03

90-003 Łódź ul. Tuwima 14

http://maps.google.p...NKeXYiAawnICgCw


link powinien otworzyć zdjęcie ulicy Tuwima nr 14 w łodzi
obraz można przesuwać
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#36 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 08:59

90-003 Łódź ul. Tuwima 14


http://maps.google.p...NKeXYiAawnICgCw

link powinien otworzyć zdjęcie ulicy Tuwima nr 14 w łodzi
obraz można przesuwać


A pod tym adresem przy ul.Juliana Tuwima 14:

Badowska Elżbieta. Sklep z częściami RTV, AGD‎
MC Hair s.c. Lewandowski K., Pasik T.‎
Sfera Fryzur‎

Zainteresowani pracą telepracownicy odkrywają się nowe branże i nowe wyzwania przed wami - wcześniej branża budowlana (wykończeniówka) teraz RTV,AGD i sfera fryzur :hehe:
Szeroki rozwój kompetencji zawodowych przed wami :facepalm:
  • 0

#37 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 09:57

Do wszystkich oszołomów!!!

Jeżeli kiedyś prowadziliście firmę to dostajecie numer REGON. Numer regon się nie zmienia jesli firmę zamykacie i ponownie rejestrujecie.
Dla osób którzy chcą się czegoś więcej dowiedzieć zachęcam do zasięgnięcia informacji w GUS od pracownika.
Nowy numer regon dostaje się w przypadku kiedy osoba fizyczna ma firmę i chce załozyć kolejną. (czyli ma dwie lub więcej aktywnych firm)
W wyszukiwarce GUS podmiot wykreslony i taka informacja bedzie do 1 wrzesnia 2012 roku.

Jesli chodzi o Fundację to Fundacja "Miłość Dla Wszystkich" zgodnie z wpisem do KRS jest aktywna i znajduje się na Sienkiewicza a adres do korenspondencji jest na Tuwima.

Jesli chodzi o Fundację "Złote Serce" to miała istnieć a nie istnieje więc dane są nie prawdziwe.

Faktem jest załozycielem Fundacji która jest aktywna i włascicielm AXM. Technical jest ta sama osoba.
Dzioałanością przewazającą jest wykończeniówka ale pracownicy potrzebni są do uzupełniania baz danych i tworzenia baz mailingowych.

Co do strony Fundacji to firma która prowadzi stronę dla nas ma problem z serwerem i nie jest to zalezne od nas.
Fundacja nikogo nie oszukała, nie okłamała. Wszyscy członkowie Zarządu i Rady nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę w Fundacji. Fundacja pomaga dzieciom i niepełnosprawnym i robi to za darmo.

Firma AXM. Technical zaczyna działalność od 1 wrzesnia 2012 roku a pod jej adresem, pod adresem człowieka który nikogo nie oszukal i nie oklamał padło wiele oszczerstw np że jest oszustem, że wyłudza dane.
Dostaliśmy setki odpowiedzi i nie jesteśmy w stanie każdemu odpisywać natychmiast. Nie ukrywamy danych firmy bo sa one dostepne i jawne.

Pan "EWITT" zrobił duże zamieszanie że wykorzystujemy dane... Może Pan "EWITT" napisze nam wszystkim po co nam dane ludzi?
Do kredytów? Watpie bo nie wspólpracujemy z sektorem bankowym i parabnakowym, nie żadamy od ludzi skanów dowodów ani innych dokumentów tożsamości.
Może Pan "EWITT" wytlumaczy wszystkim jak przeprowadzić rekrutację pracowników nie znając ich z imienia i nazwiska ani nie znając ich dotychczasowego przebiegu pracu?

Panie "EWITT"proszę pokazac firmę która robi rekrutację anonimowo nie żadając podstawowych danych?

DaFFy
Jak nie rozumiesz czegoś to wystaczy zapytać a nie wyciągac również jakieś wnioski i wprowadzać ludzi w błąd.
W systemie GUS numer bedzie aktywny od 1 wrzesnia. Tak jak pisałem wyżej numer REGON w przypadku osób fizycznych zostaje ten sam z wyjątkiem zakładania dodatkowych firm.
Firma od 2008 roku dzialała w Niemczech. Została wyrejestowana. To jest łatwe do zrozumienia i nie ma w tym nic dziwnego. Jeżeli DaFFy jesteś za wspieraniem rynku zachodniego to otwórz tam firmę i swpieraj Niemców.
DaFFy jesli chesz otworzyć sklep internetowy to pierw rejestrujesz firmę a później robisz strone etc... W pierwszym miesiącu firma przynosi straty bo musisz zapłacić ZUS etc a sklep beda Ci robili trzy miesiące i tzry miesiące w plecy...

To, że człowiek jest uczciwy i nigdy nie został wyzwany od oszusta, nikogo nie oszukał i nie wyłudzał żadnych danych, chce dac pracę ludziom, pomaga ludziom zostaje bezpodstawnie osądzony to już jakaś głupota ludzka.

"EWITT" mogę Ci przedstawić dziesiątki firm bez stron interenetowych które zatrudniają pracowników.
"EWITT" na stronie firma.gov mozna sprawdzić przedsiębiorcę.

Co mnie interesują jakieś sklepy o których piszecie?
To świadczy o waszej głupocie.
Jesli zazdrościcie komuś to możecie otworzyć własna firmę, sklep etc...

Swoim postepwaniem i zachowaniem dajecie mi do zrozumienia, że nie warto zartudniać ludzi niepełnosprawnych bo kazdy w ich oczach jest zlodziejem, oszustem.

Panie 'EWITT" proszę podać dowód że oszukałem kogoś i wyłudziłem dane do celów przestepczych.
Panie "EWITT" proszę podać dowód że firma jest fikcyjna i stworzona do wyłudzania danych.
Jakie ma pan dowody? SLOWO. Kazda mądra osoba może sprawdzić dane rejestrowe firmy i zrobiła to bez problemu i nie ma zastrzeżen tylko jakis "Ewitt" którego ktos może oszukał wrzuca wszystkich do jednego wora... a może lekarz nie pomaga na kod schorzenia O-2P i pisanie nie prawdy czyli zwykłe pomówienia to schorzenie "EWITT".

To tyle co mam do napisania i nie bede się tłumaczył z bzdur wypisywanym prze niektórych z was bo szkoda mojego cennego czasu.

Panu EWITT proponuję skontaktowac się z adwokatem bo nie pozwole by byle kto nie mając podstaw obrazał mnie, stawiał w zlym świtle Fundację i firmę.


Panie Jacku Pychliński wstydził by się Pan na to aby niezrównowazani forumowicze pomawiali niewinne osoby a Pan nie reaguje. Wolność słowa ma swoje granice. Granice te na forum zostały przekroczone i ujęte są kodeksie karnym o czym się Pan osobiscie przekona.
  • 0

#38 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 11:23

No pogratulować takiego pracodawcy, jeszcze nikogo nie zatrudnił, a już straszy adwokatem. Napewno kandydaci będą się pchać drzwiami i oknami.
  • 0

#39 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 29 sierpień 2012 - 15:55

DaFFy
Jak nie rozumiesz czegoś to wystaczy zapytać a nie wyciągac również jakieś wnioski i wprowadzać ludzi w błąd.


Nie sądzę bym w swoim poście wprowadzał kogokolwiek w błąd.
Wyciągać wniosków nikt mi nie zabroni.

Moje wątpliwości budził fakt że:

1) Axm.Technical i Fundacja "Złote Serce" na podanych stronach mają ten sam NIP

2) Dane w necie dotyczące Fundacji Miłość Dla Wszystkich są sprzeczne: rok powstania raz 2005 raz 2006 zalezy na której stronie.

3) Mirek41 napisał że żądacie: nazwisko rodowe ojca i matki, oraz peselu

Tych danych nie potrzeba do kwestionariusza dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, nie jestem pewien czy w ogóle możecie je posiadać na tym etapie.


Firma od 2008 roku dzialała w Niemczech. Została wyrejestowana. To jest łatwe do zrozumienia i nie ma w tym nic dziwnego. Jeżeli DaFFy jesteś za wspieraniem rynku zachodniego to otwórz tam firmę i swpieraj Niemców.

Z podanych przez Ciebie informacji wynika że to Ty prowadziłeś Firmę w Niemczech, nie ja wiec o jakim wspieraniu rynku zachodniego przeze mnie Ci chodzi?
Obudziłeś się po 4 latach i postanowiłeś z dobrego serca zlikwidować Firmę w Niemczech i przenieść do Polski? Wiadomo że to bzdura i powód jest zupełnie inny znany tylko Tobie.

amxtechikal piszesz na forum używając słów: oszołomy, niezrównowazani forumowicze, głupota itp


Proponuje nauczyć się korzystać z internetu i zachęcam do lektury kodeksu karnego


Ja proponuje Ci nauczyć się korzystać z internetu, zachęcam do kultury i lektury np. słownika poprawnej polszczyzny PWN

Przypominasz mi trochę takiego zdesperowanego KRZYKACZA. Straszysz sądem adminów , moderatorów, użytkowników i bóg wie kogo jeszcze. Pisząc posty używając takich a nie innych określeń, obrażasz się że ktoś śmiał nazwał Cię tak czy inaczej , a za chwile sugerujesz że ma on chorobę umysłową

Jeśli ta Twoja firma nie jest jedną wielką lipą, to ja bardzo współczuje wszystkim którzy zdecydują się pracować dla kogoś takiego jak Ty



Powodzenia
  • 0

#40 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 17:52

Panie Jacku Pychliński wstydził by się Pan na to aby niezrównowazani forumowicze pomawiali niewinne osoby a Pan nie reaguje. Wolność słowa ma swoje granice. Granice te na forum zostały przekroczone i ujęte są kodeksie karnym o czym się Pan osobiscie przekona.


Zwykły szacunek i kultura wymaga aby nazwisko osoby do której się zwracamy napisać poprawnie. To samo dotyczy obrażania innych użytkowników naszego forum tylko z powodu że odważyli się posiadać własny pogląd czy dana firma jest na pewno legalna i uczciwa...
Dzięki właśnie takim osobom które drążyły temat, sprawdzały czy wszystko jest w porządku, wielu nieświadomych a poszukujących pracę ludzi zostało w porę ostrzeżonych, a ogłoszenia takich firm-"Krzak" w porę usuwano z naszego portalu. Niestety, do dziś są powielane próby zamieszczania takich ogłoszeń, i jesteśmy wdzięczni wszystkim co w porę wyłapują takie "firmy".
To, że odbiera Pan każdą podaną wątpliwość, jako atak na waszą firmę czy fundację, to już Pana osobisty problem, i nic na to nie poradzę. Wystarczyło od początku wszystko dokładnie wyjaśnić na forum, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, niestety tak się nie stało, gdyż nawet w korespondencji do mnie, nie podawał Pan całego adresu zarówno firmy "AXM.Technical" jak i Fundacji.
Cytat z Pana listu:
"AXM.Technical
Rafał Kuligowski
ul. Tuwima 14
90-003 Łódź
NIP 726-143-55-80
Regon 471702148

Fundacja „Miłość Dla Wszystkich”
ul. Sienkiewicza 75/77
90-057 Łódź
KRS:0000265246"

Nie wiedzieć dlaczego, ukrywany jest dokładny adres, czy wobec tego, sam Pan powoduje odczucie ukrywania... czego?

A tak na koniec. Ciągle Pan się powołuje na paragrafy, a czy zadał Pan sobie trud zapoznania się z naszym regulaminem? Bo przynajmniej już dwa razy złamał go Pan, i jakoś tym akurat się nie przejmujemy?
Wobec tego, udzielam panu pierwszego upomnienia, i informuję że drugie jest równoznaczne z zablokowaniem lub usunięciem konta na naszym portalu.
Sprawę uważam za zamkniętą.


  • 0

Jacek "Verselle"



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych