Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Info o firmie AXM TECHNICAL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Mirek41_*

Gość_Mirek41_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2012 - 11:43

Witam. Ostatnio firma AXM TECHNICAL ogłaszała się na IPON,że szuka osób chętnych do pracy zdalnej. I nic nie byłoby w tym dziwnego,gdyby nie ich wymogi związane z naszymi danymi,które trzeba im podać. Mam na myśli takie jak: imię i nazwisko rodowe ojca i matki,pesel,nr i seria dowodu osobistego,stosunek do służby wojskowej. I do tego jeszcze osobne pismo pdp przez nas,że wyrażamy zgodę na przetwarzanie tych danych. Czy normalne CV nie wystarczy? Natomiast nic nie wiemy o tej firmie,tzn adres,nr telefonu,tylko,że jest nową firmą powstałą w tym roku. Po czym informują nas po przesłaniu tych dokumentów,że poinformują nas w terminie czternastu dni,czy zostaniemy przez nich zatrudnieni. I moje pytanie do Was. Czy nie wydaje się Wam to trochę dziwne,że przed przyjęciem do pracy chcą od nas tylu wręcz bardzo dokładnych informacji? Pozdrawiam.
  • 0

#2 jaro2910

jaro2910

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 13:54

Witam!Mi dziś przysłali papiery w jakimś pliku ODT do wypełnienia,ale jeszcze ich nie otworzyłem szukam czym by to ugryźć.
  • 0

#3 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2012 - 14:39

Witam!Mi dziś przysłali papiery w jakimś pliku ODT do wypełnienia,ale jeszcze ich nie otworzyłem szukam czym by to ugryźć.


Pliki z rozszerzeniem *.odt są plikami z pakietu OpenOffice / Libre Office. Przenośną wersję pakietu Libre Office możesz pobrać stąd. Program po ściągnięciu należy tylko rozpakować.
  • 0

#4 Gość_digital_*

Gość_digital_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2012 - 15:07

Witam do mnie tez wczoraj wyłsłali ten dokument i tez jeszcze go nie wypełniłem.
  • 0

#5 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 15:13

Proponuję napisać im maila z prośbą o podanie danych rejestrowych przedsiębiorstwa (jeśli to spółka kapitałowa można sprawdzić w rejestrze KRS (dostępny online bezpłatnie) a jeśli spółka osobowa lub jednoosobowa działalność powinna podać numer z ewidencji działalności gospodarczej (wówczas udajesz się do urzędu gminy/miasta prowadzącego w tej miejscowości rejestr i potwierdzasz czy firma istnieje , można spróbować zrobić to telefonicznie ).Jeśli podmiot jest legalny nie będzie miał problemu z podaniem Ci pełnych danych rejestrowych. Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi lub będzie "mało kompletna" proponuję poszukać innego pracodawcy

znalazłem w internecie co powinieneś zrobić zanim zainstalujesz Open office :)

ostatnio słyszy się dużo o wyłudzeniu kredytów , nie mówię że tak jest w tym przypadku ale lepiej poświecić chwilę na sprawdzenie żeby móc spać spokojnie


Posiadając NIP i REGON firmy sprawdzisz je tutaj http://www.stat.gov.pl/regon/


  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#6 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2012 - 15:31

Witam. Ostatnio firma AXM TECHNICAL ogłaszała się na IPON,że szuka osób chętnych do pracy zdalnej. I nic nie byłoby w tym dziwnego,gdyby nie ich wymogi związane z naszymi danymi,które trzeba im podać.


Tu znajdziesz wykładnię jakich danych firma może zażądać w procesie rekrutacji.


  • 0

#7 Gość_Mirek41_*

Gość_Mirek41_*
  • Gość

Napisano 24 sierpień 2012 - 08:16

Witam. Wysłałem do nich maila z zapytaniem i już drugi dzień żadnej odpowiedzi. Jest tak,jak przypuszczałem od samego początku. Tutaj chodzi komuś o wyciągnięcie od nas naszych danych osobowych pod pretekstem oferowania pracy na atrakcyjnych warunkach. Pozdrawiam wszystkich. I pamiętajcie o zdrowym rozsądku. Mirek.
  • 0

#8 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 18:15

Witam serdecznie.
Firma działała w Niemczech. Od dnia 1 wrzesnia 2012 roku zaczyna działalność w Polsce dlatego poszukuje praconików do pracy zdalnej. Wyniki rekrutacji będą znane dopiero po 1 wrzesnia 2012 roku. Liczba osób które znjadą poczatkowo prace 15. W styczniu 2013 roku planowane sa kolejne przyjęcia do pracy na moderatorów działów handlowych. Liczba planowanych przyjęć od stycznia 2013 roku 17.
Więcej informacji na stronie www.axm-technical.pl
  • 0

#9 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 00:19

Firma działała w Niemczech. Od dnia 1 wrzesnia 2012 roku zaczyna działalność w Polsce dlatego poszukuje praconików do pracy zdalnej. Wyniki rekrutacji będą znane dopiero po 1 wrzesnia 2012 roku. Liczba osób które znjadą poczatkowo prace 15. W styczniu 2013 roku planowane sa kolejne przyjęcia do pracy na moderatorów działów handlowych. Liczba planowanych przyjęć od stycznia 2013 roku 17.


Podajcie swój adres firmy sprawdzimy, oraz nr KRS.
Dobrze też jeśli podacie nr telefonów i adres mailowy.
Nie sądzicie chyba,że niepełnosprawni są naiwni, a nawet jeśli tak,to hańbą dla was powinno być wykorzystywanie ich naiwności.

Wasza rzekoma strona nie otwiera się,co wzbudza od razu nasze podejrzenia,że nie jesteście autentyczni i uczciwi.
Tą lakoniczną informacją z błędami i brakiem danych o sobie tylko utwierdziliście nas o waszym fałszywym istnieniu.

Ostrzegam wszystkich szukających pracy o niepodawanie im żadnych danych osobowych,telefonów,nawet swoich nazwisk.
Jeśli są autentyczni niech podadzą swoje dane,które można będzie sprawdzić.
Tym bardziej nie można im ufać,ponieważ piszą,że zaczynają działalność.


  • 0

#10 and7201

and7201

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 07:32

Witam. Długo czekałem aż mi odpisze AXM TECHNIKAL i poda mi swoje dane : nr. telefonu - nie podali
adres firmy - nie podali
podali : NIP 7261435580
Regon 471702148
www.axm.technical.pl
Sprawdzam adres strony , nie ootwiera się , a sprawdzam Regon i NIP i wyskakuje mi :facepalm::facepalm: : Podmiot o numerze REGON 471702148

został wykreślony z rejestru REGON.


  • 0

#11 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 07:56

Takich kombinatorów przybywa,
A tu ktoś wspomniał o wyłudzaniu kredytów; http://wiadomosci.ra...a-prace-za-euro

Ostatnio na niepelnosprawni.pl w dziale ogłoszenia była bardzo podejrzana oferta pracy " Tester systemów bankowych" . Na szczęście ktoś ze zdrowym umysłem podchwycił chyba że to śmierdzi i wyrzucił ogłoszenie w kosmos. Miejcie się na baczności, każdy wie że z pracą i zarobkami jest ciężko, każdy by ją chciał mieć i mieć z tego jak najwięcej w pieniądzach ale nie dajcie się znowu przyćmić zarobkami opiewającymi na podejrzanie dużo kilkanaście zł lub w walucie obcej, w EURO, to śmierdzi na kilometry....
  • 0

#12 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:08

Ostrzegam wszystkich szukających pracy o niepodawanie im żadnych danych osobowych,telefonów,nawet swoich nazwisk.
Jeśli są autentyczni niech podadzą swoje dane,które można będzie sprawdzić.
Tym bardziej nie można im ufać,ponieważ piszą,że zaczynają działalność.


W Pana/Pani poscie pada słowo, że jestesmy nie uczciwi.
Nie będziemy podawać danych rejestracyjnych firmy niemieckiej która została wyrejestrowana.
Swoją działalność przenieslismy do Polski i podane przez nas dane można sprawdzić poprzez CEIDG a adres strony to www.axm-technical.pl
Nie mamy zamiaru się dalej tłumaczyć bo wszystkie dane podajemy i są one jawne.
Informujemy również, że włascicielem firmy jest osoba publiczna i wyciaganie wniosków że firma jest nie uczciwa jest pomówieniem a co za tym idzie jest to przestępstwo z art 212 par 1,2 kodeksu karnego. W związku z tym będą wysówane odpowiednie konsekwencje.


  • 0

#13 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 10:09

Nie mamy zamiaru się dalej tłumaczyć bo wszystkie dane podajemy i są one jawne


Oto jak podajecie wszystkie wasze dane
|Witam. Długo czekałem aż mi odpisze AXM TECHNIKAL i poda mi swoje dane : nr. telefonu - nie podali
adres firmy - nie podali
podali : NIP 7261435580
Regon 471702148

Sprawdzam adres strony , nie ootwiera się , a sprawdzam Regon i NIP i wyskakuje mi FacepalmFacepalm : Podmiot o numerze REGON 471702148
Link do strony też kłamstwo,nie ma takiej strony:D

Określenie obraźliwe zostało usunięte
Admin

:mistrz:
Już były na naszym forum firmy podobne do waszych,tak szybko znikły jak się pojawiły :hehe:
Właścicielu firmy idź do szkoły i naucz się pisać,dopiero konsekwencje
  • 0

#14 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 10:20

Już były na naszym forum firmy podobne do waszych,tak szybko znikły jak się pojawiły :hehe:
Właścicielu firmy idź do szkoły i naucz się pisać,dopiero konsekwencje


Drogi Panie.
Za nazwanie nas oszustami spotkamy się w sądzie.
Proponuje nauczyć się korzystać z internetu i zachęcam do lektury kodeksu karnego a przede wszystkim art 212 par 2 kodeksu karnego.
  • 0

#15 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 12:18

Podaję stronę chętnym do założenia sobie strony za darmo i szukania naiwnych do pracy albo do podawania swoich danych osobowych w niecnych celach nieznanym firmom bez tożsamości :s
eUlotka.pl - darmowe strony internetowe

//www.axmtechnical.eulotka.pl/ (z przodu dopiszcie http)
Wiem że ją znacie ale :)
Pozdrawiam :coffee:
  • 0

#16 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 12:36

Podaję stronę chętnym do założenia sobie strony za darmo i szukania naiwnych do pracy albo do podawania swoich danych osobowych w niecnych celach nieznanym firmom bez tożsamości :s
eUlotka.pl - darmowe strony internetowe


Niestety adres internetowy jest inny niż podaje pomawiacz i buntownik...Dla zainteresowanych prosze o wpisanie NIP w adresie www.firma.gov.pl. Adres strony to www.axm-technical.pl
  • 0

#17 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 12:54

Myślę,że nie daliście się nabrać podobnej firmie,zachęcającej zarobkami dyrektora banku :hehe:

Dla pozostałych chętnych do pracy daje ostrzeżenie i nie wysyłajcie swoich danych osobowych !!!

Ogłoszenie z innego portalu dla ON,a firma może nawet ta wyżej !!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Operator systemu bankowego - Cała Polska
Dodano: 2012-08-18 Autor: MATEUSZ STRZELCZYK

Profil stanowiska:
OSOBA ZATRUDNIONA NA STANOWISKU OPERATORA SYSTEMU BANKOWEGO BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA WPISYWANIE DANYCH PERSONALNYCH KLIENTÓW BANKU

Wymagania:
-WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE

-DOSTĘP DO INTERNETU (+SKANER,DRUKARKA )

-KOMUNIKATYWNOŚĆ

- TELEFON

Oferujemy:
-STABILNĄ PRACE W MIŁYM ZESPOLE

-WYNAGRODZENIE NA POZIOMIE 5000 PLN BRUTTO

-UBEZPIECZENIE

-UMOWĘ O PRACE LUB KONTRAKT

Miejsce pracy:
PRACA O CHARAKTERZE STACJONARNYM WYKONYWANA WE WŁASNYM DOMU

Uwagi:
OSOBY ZAINTERESOWANE OGŁOSZENIEM PROSZĘ O SKŁADANIE OFERT, KTÓRE POWINNY ZAWIERAĆ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ PRZEBIEG DOTYCHCZASOWEJ KARIERY ZAWODOWEJ(W ZARYSIE) ORAZ REGIONU Z KTÓREGO POCHODZĄ NA ADRES

westbank@vp.pl

Miejsce: Cała Polska

Okres publikacji: 2012-08-18 - 2012-09-17

Podpis: MATEUSZ STRZELCZYK

E-mail: westbank@vp.pl
Operator systemu bankowego - Cała Polska
Dodano: 2012-08-18 Autor: MATEUSZ STRZELCZYK

Profil stanowiska:
OSOBA ZATRUDNIONA NA STANOWISKU OPERATORA SYSTEMU BANKOWEGO BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA WPISYWANIE DANYCH PERSONALNYCH KLIENTÓW BANKU

Wymagania:
-WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE

-DOSTĘP DO INTERNETU (+SKANER,DRUKARKA )

-KOMUNIKATYWNOŚĆ

- TELEFON

Oferujemy:
-STABILNĄ PRACE W MIŁYM ZESPOLE

-WYNAGRODZENIE NA POZIOMIE 5000 PLN BRUTTO

-UBEZPIECZENIE

-UMOWĘ O PRACE LUB KONTRAKT

Miejsce pracy:
PRACA O CHARAKTERZE STACJONARNYM WYKONYWANA WE WŁASNYM DOMU

Uwagi:
OSOBY ZAINTERESOWANE OGŁOSZENIEM PROSZĘ O SKŁADANIE OFERT, KTÓRE POWINNY ZAWIERAĆ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ PRZEBIEG DOTYCHCZASOWEJ KARIERY ZAWODOWEJ(W ZARYSIE) ORAZ REGIONU Z KTÓREGO POCHODZĄ NA ADRES

westbank@vp.pl

Miejsce: Cała Polska

Okres publikacji: 2012-08-18 - 2012-09-17

Podpis: MATEUSZ STRZELCZYK

E-mail: westbank@vp.pl
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

W razie pytań do firmy west bank piszcie na jej adres w Izraelu
Czego to polscy żydzi nie wymyślą,chociaż nic nie mam do żydów :hehe: 
  • 0

#18 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 13:06

Myślę,że nie daliście się nabrać podobnej firmie,zachęcającej zarobkami dyrektora banku :hehe:

Dla pozostałych chętnych do pracy daje ostrzeżenie i nie wysyłajcie swoich danych osobowych !!!

Ogłoszenie z innego portalu dla ON,a firma może nawet ta wyżej !!!
(...)...



Sprawdziłem kilka razy i odpowiedź jest taka
Podany numer NIP jest nieprawidłowy, czy chcesz kontynuować wyszukiwanie?

Czy macie nowy NIP niż podany przez kolegę wyżej ?
Poprosimy również o Regon


www.firma.gov.pl
zakładka "znajdź przedsiębiorcę"
Wpisać prawidłowo NIP - bez kreseczek
Przepisać kod z obrazka
  • 0

#19 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 28 sierpień 2012 - 13:29

@amxtechikal, prosze swoją ofertę przedłożyć w dziale ogłoszeń.
Reklamowanie się na forum jest zabronione.
Ponadto dochodzi do wymiany epitetów, a to również jest nie do przyjęcia.

Nie jestem w stanie rozstrzygnąć jaka jest prawda,
dlatego zwracam się do Administracji o zajęcie stanowiska w tej sprawie
i ewentualne usunięcie wątku.

  • 0

#20 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 13:30

Dla zainteresowanych przyszła pracą w "uczciwej i prawdziwej" firmie amxtechnikal podaje wiadomość czym naprawdę zajmuje się firma.
Otóż otrzymałem przed chwilą długą i bardzo zagmatwaną informację na priv,że podają mnie na Policję i kierują sprawę do sądu,po wcześniejszym uzyskaniu moich danych od moderatora i życzą mi być jak najdłużej bez pracy z opinią i dokumentami karanego !!!

Przyjemnej pracy u tego Pracodawcy jeśli kiedykolwiek taka będzie w co bardzo wątpię :hehe:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych