Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Info o firmie AXM TECHNICAL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 21:45

"DaFFy"
Zakładając kiedyś Fundację urzednik poinformował, że NIP bedzie będzie taki jak mi przyznali od samego poczatku. Więc taki został gdzieś wpisany i nie jest to moja wina.

Odnosnie Fundacji "Miłość Dla Wszystkich" to jest ona w bazie NGO i to NGO zarządza ta bazą. Fundacja nie wpisywała daty powstania w 2005 roku więc nie wiem skąd masz te dane ale jesli takie są to sa niestety nie prawdziwe i nie wynikają z naszej winy.

Kandydatom do pracy wysyłamy standardowy kwestionariusz osobowy. Postepujemy zgodnie z przepisami prawa pracy. Kandydaci podpisują oswiadczenie o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacji. Jesli kandydat nie otrzyma pracy kwestionariusz z danymi zostaje natychmiast usunięty.

Firma w Niemczech zamknięta i jest to dla mnie temat zamknięty. Chcesz wiedzieć dlaczego? Skończył się kontrakt i dlatego ją zlikwidowałem.

Panie Pichliński dlaczego nie upomina Pan ludzi którzy nie mając dowodów na to, że Firma jest fikcyjna, że kogos oszukała lub zakłada się że oszuka, że Fundacja jest fałszywa piszą to?
Juz na samym poczatku skrśla się kogos kto chce uczciwie zacząć działalnośc i dac ludziom pracę. Wydaje się wyrok i psuje reputację.
Czy to Pana zdaniem jest w porzadku?

Rozumiem zadawanie pytań, wyjasnianie a nie stwierdzanie cyt" jesteście oszustami, wyłudzacie dane, etc" Czy to są wątpliwości? Nie to sa ewidentne pomówienia.
Pomówieniami jest również podawanie nieprawdziwych informacji o osobie, firmie, instytucji.
Jesli ktoś poprosił nas o dane firmy otrzymal je. Tak jak wspomiałem na forum nie jesteśmy w stanie odpisywac wszystkim natychmiast aczkolwiek odpisujemy i podajemy dane bo nie sa one tajemnica a tym bardziej nie możemy sobie pozwolic na utratę dobrego imienia które dzięki Panu już zostało stracone bo na Pana forum i za Pana ewidentną zgodą nie wyjasnia się tylko pomawia.
  • 0

#42 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 22:38

Sądziłem że już będzie spokój i wszystko zostało wyjaśnione - myliłem się :@

Kandydatom do pracy wysyłamy standardowy kwestionariusz osobowy. Postępujemy zgodnie z przepisami prawa pracy.


Wpis Mirek41 założyciel wątku a w nim odpowiedź co żąda firma jeszcze nie istniejąca i nie zarejestrowana

Info o firmie AXM TECHNICAL
Witam. Ostatnio firma AXM TECHNICAL ogłaszała się na IPON,że szuka osób chętnych do pracy zdalnej. I nic nie byłoby w tym dziwnego,gdyby nie ich wymogi związane z naszymi danymi,które trzeba im podać. Mam na myśli takie jak: imię i nazwisko rodowe ojca i matki,pesel,nr i seria dowodu osobistego,stosunek do służby wojskowej. I do tego jeszcze osobne pismo pdp przez nas,że wyrażamy zgodę na przetwarzanie tych danych. Czy normalne CV nie wystarczy? Natomiast nic nie wiemy o tej firmie,tzn adres,nr telefonu,tylko,że jest nową firmą powstałą w tym roku. Po czym informują nas po przesłaniu tych dokumentów,że poinformują nas w terminie czternastu dni,czy zostaniemy przez nich zatrudnieni. I moje pytanie do Was. Czy nie wydaje się Wam to trochę dziwne,że przed przyjęciem do pracy chcą od nas tylu wręcz bardzo dokładnych informacji? Pozdrawiam.


Odnoszę wrażenie,że amxtechikal pomylił salę sądową z naszym forum :hehe:
  • 0

#43 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 30 sierpień 2012 - 09:19

Panie "Ewitt"!
To, że Panu w zyciu się nie układa nie znaczy, że ma Pan prawo do pomawiania innych i siania nieprawdziwych informacji.
Brak znajomości przepisów powoduje, że wprowadza Pan zamęt.

Dla zaspokojenia Pana ciekawości!!!
W informacjach do nas napływały treści cyt" jestem zainteresowana/y pracą". W odpowiedzi osoby dostawały informację o przesłaniu wypełnionego kwestionariusza osobowego.(wersja standardowa)
Nikt nie żadał i żąda podawania danych jak nr dowodu, pesel.
Większość osób przesłało swoje CV i to nam tez wystarczyło.

Dlaczego "Ewitt" nie poprosisz załozyciela wątku o przesłanie zwrotnego maila od uzytkownika "Mirek41"? Niech Ci prześle maila od nas!!! Czy w naszym mailu są żadania podania numerów dowodu, peselu?
Nie i nigdy nie było- dla Twojej ciekwosci Panie "Ewitt"!!!!!

Więc po co Pan robi zamęt?
Jaki Pan ma cel?
Zazdrość? lub brak zaradności?
  • 0

#44 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2012 - 14:21

Jak by ktoś miał wątpliwości Co do tego jaką osobą jest właściciel firmy AXM TECHNICAL
I przeoczył posta z tym linkiem.

Podaje adres do strony ze zdjęciem:
Rafał Kuligowski pokazuje odpis wniosku, który złożył w prokuraturze

Powstrzymam się od komentarzy by amxtechikal nie zaśmiecał nam skrzynki , bo już przysłał ponad 9MB różnego rodzaju:
listów otwartych , wezwań ,wezwań do usunięcia szkody, informacji o zgłoszeniu sprawy na policję, oraz do Wydziału Komunikacji Elektronicznej, o doniesieniach do prokuratury, zawiadomień, zawiadomień o popełnieniu przestępstwa itp. itd.

Panie Rafale czy Pan jest osobą zdrową ?
Może posiada Pan jednak jakąś niepełnosprawność ?

Bardzo obawiam się o stan zdrowia Pana Rafała.
Jednocześnie zwracam się z apelem do wszystkich którzy mają odrobinę zdrowego rozsądku
o zaprzestanie pisania w tym temacie.
  • 0

#45 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 30 sierpień 2012 - 14:46

Pozwalanie na łamanie prawa!
Ten portal chyba temu wyłącznie służy a administratorzy nic sobie z tego nie robią.
Dlaczego? O tym wiedzą tylko administratorzy bo sami łamia prawo!

Jesli tak nie jest to proszę odpowiedzieć na pytania:
1. Czy pomawianie kogoś i to jeszcze za posrednictwem internetu nie jest przestepstwem?
2. Czy pisanie że firma która prowadzę jest firmą z jakiegoś Izraela- czy to nie jest pomawianie?
3. Czy podawanie nie prawdziwych informacji które psuja reputacje firmy nie jest przestepstwem?

Proszę się powstrzymać od komentrzy. Ja również to zrobię i poczekam na rozstrzygnięcia które zapadną w sądzie 
Oświadczam, że firma AXM. Technikal z powodu naruszenia jej dobrego imienia i pozwolenie przez administratorów aby do tego doszło nie rozpocznie dzialaności z dniem 1 wrzesnia 2012 roku.
Wszystkie dane osób które przesłały kwestionariusze zostały usunięte z dysków.
Wobec powyzszego firma nie prowadzi rekrutacji!!!
Wobec osób "EWITT" oraz administratorom strony prokuratura wszczęła dochodzenie o popełnienie przestepstwa.

Temat uwarzam za zamkniety!
  • 0

#46 karsh

karsh

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 sierpień 2012 - 11:26

Do wszystkich oszołomów!!!

Swoim postepwaniem i zachowaniem dajecie mi do zrozumienia, że nie warto zartudniać ludzi niepełnosprawnych bo kazdy w ich oczach jest zlodziejem, oszustem.


Wulgaryzm usunięto Takimi tekstami uświadamiasz mnie, że nie ma co z (celowo z małej litery) tobą współpracować!!! Cały ten "Kwestionariusz osobowy" to nic innego jak próba wyłudzania danych osobowych, podkreślam próba (domniemywam). Takie dane jak; imiona rodziców, nazwisko rodowe matki, numer i seria dowodu, pesel oraz dane z książeczki wojskowej na tym etapie rekrutacji mogą budzić i budzą podejrzenia co do twojej wiarygodności. Dodam jeszcze, że zanim zaczniesz pisać na forum to najpierw sięgnij do sjp!!!

"Temat uwarzam za zamkniety!" - tak, tak, jesteś MISZCZEM:hehe:


  • 0

#47 Rambo72

Rambo72

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 31 sierpień 2012 - 13:12

Ale jaja!!!!!!!!
  • 0

#48 amxtechikal

amxtechikal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 31 sierpień 2012 - 15:41

"Temat uwarzam za zamkniety!" - tak, tak, jesteś MISZCZEM:hehe:


Wulgaryzm usunięto to ty jesteś "karsh"
Idź do sklepu i poproś o kwestionariusz osobowy bez rubryk które wymieniłeś. Może mają specjalny formularz dla ciebie.
Żegnam
  • 0

#49 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 31 sierpień 2012 - 19:04

Proszę o zaprzestanie inwektyw i tak jak już wcześniej zaproponowano,
zakończyć tę "dyskusję".
Następnym razem, będę zmuszona usuwać obraźliwe słowa i udzielać ostrzeżenia.

Regulamin serwisu
1.
d) Wymianę zdań na forum, prowadzimy używając argumentów, nie wyzwisk. Osoby obrażające innych użytkowników forum, zostaną ukarane zablokowaniem dostępu do forum.

  • 0

#50 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 31 sierpień 2012 - 20:15

Każda rozsądna osoba powinna wiedzieć, że przy ubieganiu się o pracę na sam początek wystarczy CV i ewentualnie list motywacyjny. Żadne inne dane są zbyteczne aż osoba zostanie poinformowana o przyjęciu do pracy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych