Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jak zyc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ramus5

ramus5

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 01 lipiec 2012 - 12:23

Dzieki za rade, eke u mne te klopory sa wyraznie
psychosomatyczne i wunikneky glownie z merwpw ieaz twz z niwqlasciwycj tabletek.Sadze, ze u mnie trzeba leczyc psychike, kyora "ulegla awarii) w wytniku braku zajecia 
Dzieki za rade, ale u mne te klopory sa chyba psychosomatyczne i wyniknely glownie z merwow oraz tez z niwlasciwych tabletek.Sadze, ze u mnie trzeba leczyc psychike,ktora "ulegla awarii"w wyniku braku zajecia.Dokladanie kolejnych tabletek od niekompetentnych lekarzy, moze tylko zaszkodzic




-------------------------
NIEPEŁNOSPRAWNI Z TROJMIASTA- PROSZE,ODEZWIJCIE SIĘ
Serdecznie witam i pozdrawiam.Kochani jezeli czujecie sie samotni, znajomi Was opuscili, nie macie z kim porozmawiac, a bardzo chcielibyscie, to zgloscie sie tutaj. Jestem 10 lat po wylewie i zmagam sie z kiepskim nastrojem i z bezczynnoscia/RafalLudzie, nawet trudno sobie wyobrazic jaki ja czuje sie samotny.Nie chodzi tu tylko o brak kobiety, ale o brak akceptacji dla mojej niepelnosprawnosci i o brak zajecia(o czym pisze w innym watku),Chcialem zrobic cos pozytecznego i skupic niepelnosprawnych z 3miasta.Wyszla z tego klapa, bo nikt sie nie zglosil
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-06-07 13:47:57 przez ramus5.)
  • 0

#22 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 01 lipiec 2012 - 13:28

Dzieki za rade, ale u mne te klopory sa chyba psychosomatyczne i wyniknely glownie z merwow oraz tez z niwlasciwych tabletek.Sadze, ze u mnie trzeba leczyc psychike,ktora "ulegla awarii"w wyniku braku zajecia.Dokladanie kolejnych tabletek od niekompetentnych lekarzy, moze tylko zaszkodzic


Leczenie grzybicy nie polega na zazywaniu tabletek.

Uwazam, ze jestes w bledzie, no ale to Twoja decyzja.
Zycze powodzenia.
  • 0

#23 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 01 lipiec 2012 - 23:47

Wątki połączono, gdyż dotyczą tej samej tematyki.
  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych