Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jak rządzi PO?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#121 Nadia

Nadia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 30 wrzesień 2011 - 10:50

Głosujmy na PIS dosyć rządów POpaprańców!!!

http://niezalezna.pl...epelnosprawnych
  • 0

#122 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 30 wrzesień 2011 - 11:25

Nadia tu podobno agitacja jest zakazana ;) Wczoraj był prezes Kaczyński w sąsiedniej wiosce.Ja akurat większość dnia byłem w terenie w poszukiwaniu hydraulika,szkoda że już odjechał jak się dowiedziałem że był.Byłem w pobliżu,wpadł bym na spotkanie :) Tematem był gaz łupkowy,bo szukają tu po okolicy.Jak przejeżdzali niedaleko mojego domu to myślałem że jest trzesienie ziemi,wystraszyłem się i wybiegłem z domu żeby nic mnie nie przytłukło :D Bo szklanki dzwoniły,wszystko drżało a na zewnątrz jak wyszedłem to dzwonił dach na domu od tego drgania,ale miałem strachu,dopiero zobaczyłem że coś buczy i te ich pojazdy i sie uspokoiłem,to był 1 lub 3 maj,nie wiem ale wiem że swieto i nie spodziewałem sie ich.Nie wiem co to za firma,mało jest w necie o nich,geotermia Toruń,chyba tak pisało na samochodzie jak był jakiś gość i matka pisała umowę za zgodę na wjazd na działkę. Nie podoba mi się PiS,prezes też.Ale uważam ich za najmniejsze zło,w tej chwili nie ma innej alternatywy,chyba też nie było od czasów tzw wolnej Polski. Zgoda co do niepełnosprawności.Śp Lech trochę podobno robił.za jego czasów mówiło się o likwidacji barier,jego żona też była zasłużona. Ciekawe czy Jarosław by kontynuował taki kierunek,gdyby był znowu premierem. PO okłamało ludzi bardziej niż inni.Bo to cwaniactwo,nie wiem za kogo oni uważają ludzi.Straszono PiS,podsłuchami,terrorem a tu za czasów Donalda ABW odwiedza ludzi co ośmielili się nie kochać premiera.Obiecywano obniżki cen a podnoszą wat.Nie jestem znawcą ale vat to towary i usługi,czyli im ktoś biedniejszy tym bardziej jest pognębiony. Boją się zadzierać z wpływowymi ludźmi,słynny podatek bankowy,wolą najbiedniejszych obdzierać z kasy. Fałsz,bo raz jesteśmy zieloną wyspą,a następnego dnia już winę zwala się na kryzys,ordynarne kłamstwa,jak tak można,czy oni myslą że ludzie to stado baranów?Afery różne zamiatane pod dywan,Smoleńsk,kręcenie lodów,kultura co niektórych osobników.Nam niepotrzebne jest morze,niepotrzebne lasy,drogi,niepotrzebna gospodarka,rozdać i tyle,przecież mamy premiera cudotwórcę. Myślę że nawet oddani i wierni zwolennicy PO powinni czuć się oszukani.Już miała być Irlandia,a teraz bardziej Tajlandia,bo kojarzy mi się z bogatym centrum i obrzeżami pełnymi nędzy.Zabrakło kasy na wrześniowe emerytury,wzieli kase z jakiegoś funduszu.Jakoś bez echa to przeszło,donald dalej nam wmawia że jest dobrze,a podwyżki,inwigilacja gorsza niż za PiS,drożyzna,likwidacja gospodarki,że to wszystko dla naszego dobra.Polacy są na grillu,bo jeszcze wielu stać na to,ale się przebudzą i będą żałować
  • 0

#123 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 30 wrzesień 2011 - 12:12

A czy w Polsce mamy tylko dwie partie PiS i PO, które by nie wygrało wyborów to i tak w kółko będą się obwiniać i kłócić na wzajem i kolejne 4 latka mamy z górki - obietnice obietnice i jeszcze raz obietnice.
  • 0

#124 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 30 wrzesień 2011 - 12:19

Od obwiniania powinna być opozycja,a ekipa premiera od pracy. Czasem, mam wrażenie że nawet sołtysi więcej robią dla dobra wioski niż ministrowie niektórzy. Z kulturą osobistą jest podobnie,byle jaki prosty lokalny urzędnik w administracji,w dziurze zabitej dechami,gdyby używał języka niektórych polityków,albo machał penisem do ludzi,to by wyleciał z roboty.Prostactwo nie jest tolerowane,chyba tylko na Wiejskiej
  • 0

#125 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 30 wrzesień 2011 - 19:38

Mądrze powiedziane :)
  • 0

#126 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 październik 2011 - 12:29

Czekam niecierpliwie na wyniki wyborów,ciekawe jak sąsiedzi zagłosują.Słynna wioska Godziszów,zasłyneli z frekwencji i za jednogłośnym sprzeciwem by Polska nie weszła do UE. Po wyborach zawsze TVP pokazuje mieszkańców jak wychodzą od urny :D Ciekawe czy teraz poprą PiS czy PJN,bo napewno nie PO,ani SLD,ani Januszka P. Mówią na nich że to kraina latających siekier :D Bo na zadymach są ciekawe rzeczy :) Ale zadziwiająca jest frekwencja i jednakowe poparcie mieszkańców,zasłynęli tym na cały kraj,teraz pewnie PiS,chociaż ciekawe....
  • 0

#127 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 01 październik 2011 - 14:34

Ja myślę, że tworzenie nowych ustaw na nic się zda dopóki wszyscy ludzie nie zaczną tego egzekwować, dopóki prawo nie będzie dotyczyło wszystkich w równym stopniu. A politycy wszystkich partii powinni zacząć oszczędności od siebie. Przykład człowiek pracujący. Niezależnie od opcji politycznej, która była większością, praktycznie od zawsze sejm świeci pustkami na obradach. Przecież niemożliwe żeby jednocześnie na chorobowym było ponad 100 osób. Po co ich tylu jak nie chcą pracować. Niech będzie 100 wszystkich i już. Ile kasy zaoszczędzonej

Albo kolejki w szpitalach. To nie jest wina żadnego rządu, że panie w rejestracji każą sterczeć chorym od 6 rano po kilkanaście godzin by się dostać do lekarza, zamiast pisać osobę na daną godzinę. A często nawet nie pozwolą ( tak jak u mnie) telefonicznie się zarejestrować, chociaż oficjalnie na stronie internetowej placówki jest napisane, że istnieje możliwość takiej rejestracji. W przepisie jest, że powinny pisać pacjentów na godziny. Weźmy pod uwagę, że czasami naprawdę niewiele trzeba by poprawić sytuację i zależy to od charakteru człowieka, nie od opcji politycznej.
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#128 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 01 październik 2011 - 18:32

Nic dodać nie ująć...to prawdziwi mistrzowie kamuflażu, jeszcze chyba żadna partia, nawet SLD nie spieprzyła tyle, jednocześnie nie mając sobie nic do zarzucenia i twierdząc, że to jedynie oni są przyszłością narodu. Może i są, ale na pewno nie swojego, bardziej sojuszników z którymi kolaborują. "Polska w budowie"- jaka to zaszczytna idea, jeżeli kwestą są autostrady i drogi to jestem za, ale...ta masa kasy wydawana na byle jakie przyozdabianie głównych ulic miast to gruba przesada, jakby rzeczywiście nie było innych potrzeb. ale nie ma się co dziwić, przecież ma być tu druga Irlandia, a gdy przyjedzie jakiś zagraniczny dygnitarz, to przecież trzeba pokazać w jakim żyjemy dobrobycie. Gdy zdarza mi się raz lub 2 w miesiącu bywać w centrum, to wszędzie widać rusztowania na budynkach i nawet nie tyle je ocieplają co po prostu malują. Ma być kolorowo to i jest, chociaż czasem aż niedobrze się robi od tych landrynkowych barw, tym bardziej że mnie zawsze takie rażą w oczy i zastanawiam się na cholerę to komu, jeżeli żyje się nam coraz gorzej. Szkoda jednak, że im dalej od centrum tym mniej tych kolorów, a są i takie osiedla które do tej pory wyglądają jak z PRL-U, tylko że są o wiele bardziej podupadłe niż w tamtych czasach. Ze stocznią również postąpili bez skrupułów, jeszcze przed wojną istniała, po wojnie dała radę się odrodzić, mimo że czasy nie były łatwe, owszem upadała, była na skraju bankructwa, ale...nikt nie odważył się jej sprzedać, do czasu, aż jeden podpis miłościwie nam panującego pana premiera załatwił całą sprawę. Wiadomo, z unią trzeba żyć dobrze. Może być więc pan pewien panie premierze na duże poparcie w naszym regionie, swoje już pan zrobił..ale zostało jeszcze trochę do sprzedania, tym bardziej, że jest pan tu przecież u siebie, więc nic dziwnego, że z taką łatwością przychodzi panu dysponowanie naszym dziedzictwem...
  • 0

#129 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 01 październik 2011 - 22:10

Tak pół żartem,pól serio dla rozluźnienia atmosfery :D

"Kaczyński i Tusk mieli stłuczkę. Wychodzą z samochodów, oglądają straty.
Wiesz, Donald, te nasze kłótnie są bez sensu, pogódźmy się.
Mam tu flaszkę, napijmy się - proponuje Kaczyński i polewa po kieliszku.
Tusk wypija i spogląda na Kaczyńskiego. - A ty na co czekasz?
Na policję"

I wszystko jasne hahahah
Dla tego między innymi idąc na wybory głosuję na mniejsze zło!!!
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#130 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 październik 2011 - 22:23

Prawda jest taka, ze obojetnie jaka partia dostanie sie do koryta, to wypnie tylki na szara mase i czy to Kaczynski, czy Tusk, czy inny osobnik bedzie to samo :) tylko, ze my jako obywatele kiedy zaglosujemy mamy wieksze prawo marudzic i wyzywac bo teoretycznie dokonalismy wyboru jakiegos, oddalismy glos, wybralismy, a ci ludzie, ktorzy nie zaglosowali zostana potraktowani z gory tekstem "trzeba bylo zaglosowac moze wtedy byłoby inaczej" a to g...... prawda :) a ogolnie kazda partia to to zlodzieje patrzacy nie dalej niz czubek wlasnego nosa. Tyle w temacie z mojej strony.
  • 0

#131 Gość_Pudlarz_*

Gość_Pudlarz_*
  • Gość

Napisano 02 październik 2011 - 06:24

Skąd u Ciebie reputacja na 5? - przy tak "dogłębnej" ocenie...
  • 0

#132 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 02 październik 2011 - 09:18

Hej, nie czytałem wszystkiego i jak się powtarzam to sory.

http://www.se.pl/wyd...tow_153055.html
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#133 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 październik 2011 - 13:36

Pudlarz wybacz ale na temat polityki nie ma co dywagowac i rozpisywac sie oraz dorabiac do tego jakies teorie tak jest i juz. Jest to moje zdanie mam prawo je wypowiedziec i czy ta mysl jest doglebna czy plytka to kwestia indywidualnej oceny kazdego kto to czyta, i uwazam, ze reputacja tu ma malo do rzeczy bo np. Twoja mysl ponizej mojej byla jeszcze bardziej doglebna wiec skad u Ciebie reputacja na 3? To kiedy skladam zyczenia, kondolencje czy pisze w watku zwiazanym ze zlotem, to mam pisac doglebne mysli na kilkadziesiat zdan bo mam repytacje na 5 i nie daj Bog okarze sie, ze jest ona na wyrost? Nie popadajmy w paranoje ;)
  • 0

#134 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 02 październik 2011 - 13:39

Ale to oni wprowadzili głosowanie przez pełnomocnika i mailowo i to oni podnieśli limit dorobienia do renty socjalnej do 70% zamiast 30. Kiełbasa wyborcza, tak ale skoro dobra to czemu nie pójść dalej. Faktem jest że potrafią prowadzić dialogi ze wszystkimi. A, że pewne decyzje są złe, tak. Ale nie ma ludzi nieomylnych. Myślę, ze nie jest źle tylko Polacy mają skłonność do negowania i niezauważania spraw korzystnych. Zawsze będą jakieś niedociągnięcia, ktokolwiek by nie rządził.
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#135 cobra232

cobra232

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 październik 2011 - 14:32

Taka dygresja

http://www.ruchpopar...-nie-pisze-tusk

Pamiętajmy też, że Polska jeszcze nie ratyfikowała jeszcze Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych.
Od 30 marca 2007roku.

pozdrawiam
  • 0
VIVERE MILITARE EST

#136 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 październik 2011 - 12:42

A to chyba przejdzie do historii jako jeden z absurdów III RP :D To też jest dobre,Donald też przejdzie do historii jako budowniczy III RP :hehe: Z tymi przedszkolami jest dobre
  • 0

#137 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 06 październik 2011 - 16:53

Pudlarz wybacz ale na temat polityki nie ma co dywagowac i rozpisywac sie oraz dorabiac do tego jakies teorie tak jest i juz. Jest to moje zdanie mam prawo je wypowiedziec (...)


Wyrażać swoją opinię a oskarżać kogoś o złodziejstwo bez dowodów to dwie różne sprawy. Kiedyś byłem bardziej aktywny politycznie i należałem do partii. Oskarżanie mnie o złodziejstwo to z Twojej strony świństwo. Takie opinie to możesz wygłaszać pod budką z piwem.

Kiedy ktoś uogólnia i pisze, że wszyscy ON są leniwi i roszczeniowi, to źle.
Ale pisać, że wszyscy którzy się angażują i należą do partii to złodzieje, to już dobrze?

Zgadzam się z Pudlarzem, Twoja ocena dogłębna.
  • 0

#138 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 październik 2011 - 18:32

shinjin wyobraz sobie, ze ja tez bylam aktywna politycznie,nalezalam do mlodziezowki pewnej partii ale odeszlam stamtad wlasnie dlatego, ze jedyne co tam widzialam to kretactwo, manipulacja i chec wypchania sobie kieszeni, nawet jak zbierali dartki dla schroniska dla zwierzat to dla swoich pupili cos uszczkenli , walka o koryto, podbierdzielanie kolegow i kolezanek aby tylko samemu sie wybielic, poznalam osoby tez z innych partii min. rzeczone PO i one takze byly nastawione tylko i wylacznie na zysk i smieszna slawe, wiec wybacz ale mam prawo takie poglady prawic, bo nie jestem w tym temacie laikiem, ktory cos tam zaslyszal sobie w telewizji, pisze o tym na forum i mysli ze blyszczy.
Reasumujac nie mow mi co powinnam glosic, a czego nie powinnam zarzucajac mi brak kompetencji oraz wiedzy w danym temacie bo mnie nie znasz :)
  • 0

#139 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 06 październik 2011 - 19:35

shinjin wyobraz sobie, ze ja tez bylam aktywna politycznie,nalezalam do mlodziezowki pewnej partii ale odeszlam stamtad wlasnie dlatego, ze jedyne co tam widzialam to kretactwo, manipulacja i chec wypchania sobie kieszeni, nawet jak zbierali dartki dla schroniska dla zwierzat to dla swoich pupili cos uszczkenli , walka o koryto, podbierdzielanie kolegow i kolezanek aby tylko samemu sie wybielic, poznalam osoby tez z innych partii min. rzeczone PO i one takze byly nastawione tylko i wylacznie na zysk i smieszna slawe, wiec wybacz ale mam prawo takie poglady prawic, bo nie jestem w tym temacie laikiem, ktory cos tam zaslyszal sobie w telewizji, pisze o tym na forum i mysli ze blyszczy.
Reasumujac nie mow mi co powinnam glosic, a czego nie powinnam zarzucajac mi brak kompetencji oraz wiedzy w danym temacie bo mnie nie znasz :)


Cudownie. Byłaś w przybudówce jednej partii, a znasz ludzi z drugiej. I na tej podstawie masz kompetencje aby twierdzić, iż wszystkie partie kradną?

Skoro WSZYSTKIE partie kradną. A Ty byłaś w partyjnej młodzieżówce, to zapewne Ty też kradłaś?


A ja wczoraj byłem w restauracji i dostałem przypaloną jajecznicę, a dziś odwiedziłem swoją mamę i ona też podała mi przypaloną jajecznicę. Związku z tym ja mam KOMPETENCJE aby twierdzić, iż WSZYSCY w tym kraju przypalają jajecznicę.
  • 0

#140 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 październik 2011 - 19:49

Tak znam ludzi z drugiej strony to, ze jest sie w jednej partii inie oznacza, ze nie zna sie z innej wrecz przeciwnie. Skoro byles czlonkiem partii powinienes o tym doskonale wiedziec. Gdybys uwaznie czytal to bys sie doczytal, ze odeszlam stamtad wlasnie dlatego, ze dzialy sie takie cyrki :) byles uczciwym politykiem chwala Ci za, to ja takowego nie spotkalam i coz moge miec takie zdanie a nie inne proste i logiczne :) a moje zdanie jest moim zdaniem nigdzie nie napisalam, ze wszyscy tak uwazaja wiec nie rozumiem tego zacietrzewienia z Twojej strony.
A co do jajecznicy widocznie wybierasz zle restauracje :D a ze mama podala przypalona, coz nie kazdy jest Gordonem Ramsayem :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych