Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Homoseksualizm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#81 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 09:24

Jej, Ty może najpierw przeczytaj wpis zanim go opublikujesz, albo posłuchaj siebie.


Nie wiem bo sam nie mam takich "problemów".


Teraz nie odpowiem Tobie. Po prostu zacytuję Ciebie:

Nie potrafisz wypowiedzieć się w tym temacie to nie pisz.


:hehe:


No myślałem że ktoś napisze coś sensownego,kłótnia i gra w pingponga mnie nie interesuje
  • 0

#82 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 09:27


Jej, Ty może najpierw przeczytaj wpis zanim go opublikujesz, albo posłuchaj siebie.


Nie wiem bo sam nie mam takich "problemów".


Teraz nie odpowiem Tobie. Po prostu zacytuję Ciebie:

Nie potrafisz wypowiedzieć się w tym temacie to nie pisz.


:hehe:


No myślałem że ktoś napisze coś sensownego,kłótnia i gra w pingponga mnie nie interesuje


Ale jak napisać coś sensownego jak zaprzeczasz sam sobie?
Twierdzisz, że nie potrafię wypowiedzieć się w temacie, a potem przyznajesz, że tak właściwie to ty nie wiesz. To wiesz czy nie?
  • 0

#83 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 09:30

shinjin,faktycznie nie rozumiem "demokracji" w wersji Polskiej.A co to znaczy że homoseksualiści mają źle??? A procesje gejowskie sa bardziej przygnębiające niż katolickie
  • 0

#84 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 09:49

A co to znaczy że homoseksualiści mają źle???


Oooo.... to tu trochę można popisać. Może najpierw dwa przykłady.

Jak młody gej lub młoda lesbijka, ujawni się przed rodzicami to ryzykuje, że zostanie wyrzucona/y z domu (taka to miłość chrześcijańska).

Jeśli w związku dwóch 60-letnich lesbijek jedna umrze to druga po niej nie dziedziczy. I co z Tego, że żyły i mieszkały razem 20 lat?
O spisywaniu testamentów mi nie wspominajcie, bo w Polsce testamenty nie są święte i można je zaskarżyć do sądu. Jak "rodzina" nie akceptowała tego związku, to istnieje ryzyko, że rzucą się na kasę. A czy osoba, która straciła swoją życiową partnerkę i jest w żałobie ma siłę na walkę w sądzie?

To nie są wyimaginowane problemy jakiś dewiantów. To prawdziwe ludzkie dramaty, których nie potrafisz dostrzec zaślepiony swoją chrześcijańską miłością.
  • 0

#85 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 10:01

Ale uogólniasz z tym wyrzucaniem z domu i chrześcijańską rodziną,to nie średniowiecze.Raczej nie jestem zaślepiony chrześcijańską miłością.Popieram też prawo dziedziczenia,nawet śluby cywilne ale żeby na tym się skończyło,żadnych adopcji ani przesadnego manifestowania swojej seksualności.Mimo że jestem beton,czciciel redemptorysty :D to nie chodził bym z widłami i pochodniami polować na pomiot szatański :D
  • 0

#86 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 10:35

Ale uogólniasz z tym wyrzucaniem z domu (...)


Nie uogólniam. Nie napisałem, że tak jest zawsze, tylko że jest takie ryzyko.

(...) żadnych adopcji ani przesadnego manifestowania swojej seksualności.Mimo że jestem beton,czciciel redemptorysty :D to nie chodził bym z widłami i pochodniami polować na pomiot szatański :D


Czy jeśli w pracy, ktoś mnie się zapyta jak spędziłem urlop, a ja odpowiem, że miło spędziłem go nad Bałtykiem z chłopakiem, to to jest manifestacja swej seksualności czy nie?

Czy jeśli chłopak z dziewczyną trzymają się za ręce w parku to to jest manifestacja swej seksualności czy nie?
Jeśli nie, tzn. że lesbijki też mogą w publicznych miejscach trzymać się za ręce?
  • 0

#87 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 10:41

Manifestacja to te parady,które niby mają przyczynić się do większej tolerancji wśród mas,a jest odwrotnie.A gdy powiesz że byłeś z chłopakiem na randce,to tak samo jak byś powiedział że byłeś na kółku matematycznym.
  • 0

#88 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 10:43

Najpierw piszesz, że:

Zaden szanujacych sie lekarz, psychiatra, naukowiec nie wypowiedzial sie jednoznacznie w tej kwestii.

a potem, kiedy podałem przykłady, to nagle piszesz: nie zarzucajmy się cytatami.
 

Shijin no tak mozemy bez konca zarzucac sie cytatami...Ty bedziesz cytował tych, ktorzy sa blizej Twoich pogladow na homosexualizm, ja bede swoich.... i tak mozna bez konca.


hmmm..ale co jedno przeczy drugiemu? mozesz dokladnie okreslic o co tu Tobie chodzi?
 

Dlaczego piszę katoliccy? Bo jeśli, lekarz katolik zrobi coś nie po Waszej linii programowej, to grozi mu ekskomunika.


a co w tym zlego??? czy pilkarz jesli zrobi cos nie po linii zasad gry nie otrzymuje wykluczenia po otrzymaniu czerwonej kartki na dwa mecze?
 

A może ja zacznę pisać, że jesteś chora, bo wierzysz, że płonące krzaki mówią do ludzi?


zacznij:) Mozesz do swojego pisania dorzucic jeszcze kilka faktow, no np. ten,ze klekam przed bialym platkiem chleba, wierzac,ze w nim ukryty jest Bog :) Wiecej, ja sie do tego platka usmiecham nawet.
Ale byli bardziej sfiksowani na tym punkcie,bo zycie oddawali za to, ze odmawiali podeptania bialego platka.
 

Orientacja psychoseksualna jest cechą, która tak głęboko siedzi w człowieku, że tego nie da się promować. To tak jak promować zmianę koloru skóry.


z tym sie moge sie zgodzic... wiele czynnikow srodowiskowych ma wplyw na rozpoczecie zachowan sexulanych. Przyklad mojego znajomego, o ktorym pisalam wyzej... był mezczyzna heterosexulanym, kiedy po dlugoletnim pobycie w krajach arabskich powrocil do kraju, zerwal kontakty z dziewczyna, wchodzac w zwiazek z mezczyzna.
 

Uważasz, że kiedy mój chłopak trafi nieprzytomny do szpitala, to nie mam prawa go odwiedzić? Nie mam prawa dowiedzieć się co się dzieje z osobą , którą kocham? Bo niby nie jestem rodziną?


sporzadzcie sobie odpowiedni dokmument... nie bedziesz mial wowczas zadnych problemow
 

Zaprawdę, katolicy w przewrotny sposób pojmują szacunek do innych.

 

Zaprawde w przewrotny sposob prowadzisz dyskusje.


Odpowiedz mi jeszcze, widzac osobe, ktora spozywa pizze, no np. przez ucho? bo ma dziurke.. co pomyslalbys o zachowaniu takiej osoby? Podobnie jest z sexualizacja odbytu.

A tak na koniec, nie bede prowadzila dyskusji dalej ( poza tymi pytaniami , ktore skierowalam do Ciebie) w tym temacie, bo wole dyskusje w innych tematach, zreszta dyskusja tu nie byla moim zamierzeniem, zamiescilam tu tylko swoje zdanie, nt homosexualizmu. ( Osoba homosexulana - Tak, ogolnie dzialania homosexulane - NIE) Zreszta za dwa dni wyjezdzam na urlop, musze troche spraw załatwic, a nie siedziec przy kompie:)Pozdrawiam:)
  • 0

#89 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 13:03

A gdy powiesz że byłeś z chłopakiem na randce,to tak samo jak byś powiedział że byłeś na kółku matematycznym.


Rozwiń swoją myśl, bo nie wiem o co chodzi z tym kółkiem.

Manifestacja to te parady,które niby mają przyczynić się do większej tolerancji wśród mas,a jest odwrotnie.


A co to za tolerancja? Toleruję coś czego nie będę oglądać, będę tolerować lesbijki jak będą głęboko schowane w szafie. Będę tolerował murzynów jak zostaną w Afryce. Bo polska jest katolicka, biała, pełnosprawna i heteroseksualna, a reszta niech siedzi cicho i nie pokazuje mi się na oczy! Tylko katolicy mogą organizować demonstracje/procesje, a reszta nie może!


Art. 57. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej
Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich
  • 0

#90 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 13:22

Bo czy jestes na randce z chłopakiem czy na kółku matematycznym to nikogo nie będzie obchodzić.Reakcja zależy od słuchacza,albo politowanie albo poklepie Cie po plecach.To żadna manifestacja seksualności chwalić się że jest sie homo czy hetero,to głupie by było.. Nie wiem czemu mają słuzyć te pochody,ale wątpie czy ci ludzie będą bardziej akceptowani przez innych. Polska jest tolerancyjna,nikt nikogo nie atakuje,geje normalnie sobie żyją.
  • 0

#91 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 13:22



Jej, Ty może najpierw przeczytaj wpis zanim go opublikujesz, albo posłuchaj siebie.


Nie wiem bo sam nie mam takich "problemów".


Teraz nie odpowiem Tobie. Po prostu zacytuję Ciebie:

Nie potrafisz wypowiedzieć się w tym temacie to nie pisz.


:hehe:


No myślałem że ktoś napisze coś sensownego,kłótnia i gra w pingponga mnie nie interesuje


Ale jak napisać coś sensownego jak zaprzeczasz sam sobie?
Twierdzisz, że nie potrafię wypowiedzieć się w temacie, a potem przyznajesz, że tak właściwie to ty nie wiesz. To wiesz czy nie?


No nie wiem bo nie jestem homoseks....A Ty wiesz jak się czuje np.niewidomy raczej nie wiesz bo widzisz.
  • 0

#92 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 13:37

No nie wiem bo nie jestem homoseks....A Ty wiesz jak się czuje np.niewidomy raczej nie wiesz bo widzisz.


Nie wiem, ale ja, nie namawiam do tego aby "panowie z lysymi glacami"
przegonili impreze niewidomych, tak jak namawia Ciekawski2000 w sprawie LGBT tutaj

Ja nie piszę: Osoby niewidome - TAK! Zachowania niewidomych - NIE!
Tak jak napisała wcześniej o lesbijkach i gejach Ula40.

Ja nie mam pretensji do niewidomych, że wpadają na latarnię itp, przez co "przesadnie manifestują" swoją niepełnosprawność. Tak jak pretensje wobec LGBT ma krzyslbl

Nie wiem jak czują się niewidomi, ale ja nie chcę im odbierać podstawowych praw ani szans na szczęście.

PS. Kiedyś w biurze Polskiego Związku Niewidomych, zakładałem symulator wad wzroku, więc wiem więcej niż inni widzący :P
  • 0

#93 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 14:14

Wiesz shinjin masz ogromny problem.Lubisz dopatrywać się wad u innych , łapać za słówka,kpić z innych (Twój przykład niewidomego wpadającego na latarnię)
Jesteś zadymiarzem i mam nadzieję że nie reprezentujesz jakiegoś klubu homo..... lub nie wypowiadasz się w imieniu wszystkich osób homo.... na tym forum.
  • 0

#94 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 14:50

shinjin skoro zrównujesz niewidomego z homoseksualistą to oznacza że homoseksualizm to choroba.Gdyby niewidomi organizowali uliczne orgie to też bym był anty,chociaż należałem do PZN i nie trzeba mi symulatora. A palenie opon też mi sie nie podoba,ani marsze łysych.A skoro choroba to trzeba ją leczyć,więc po co to wszystko???
  • 0

#95 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 15:02

Krzyslbl - ludzie urządzają demonstracje, parady, żeby pokazać swój problem, zyskać prawa i przywileje. I nie dotyczy to tylko homoseksualistów. Gdyby nie organizowali publicznych wystąpień, zepchnięto by ich w niebyt. Dziwię się, że tak oponujesz przeciwko paradom gejowskim, wszak co chwilę ktoś o coś upomina się i jakoś nikomu nie przeszkadza taki, czy inny kostium. Nie chcesz oglądać kolorowych szmatek - idź na inny piknik. Nie znałam i nie znam nikogo o innej orientacji seksualnej, ale myślę, jak zachowałabym się, gdyby ktoś z mojej rodziny był homo - odmienny? Uważam, że dobrze robią pokazując siebie i swoje problemy, bo ja mogę przygotować się na ewentualne spotkanie z człowiekiem o odmiennej orientacji seksualnej.
Myślałam też nad adopcją dzieci przez pary homo. Spójrzmy na to z perspektywy porzuconego malucha, mieszkającego gdzieś w smutnym, uczuciowo zimnym domu, gdzie jedynie królują nakazy i zakazy, nikt nie przytuli, nie otrze łzy, nie weźmie w ramiona i ukołysze, gdzie nikt nie czuwa przy łóżku w czasie choroby, gdy gorączka nie pozwala zasnąć..... Czy czułe serce dwóch pań, albo silne, bezpieczne ramiona dwóch panów nie będą lepsze?
Oczywiście nie jestem ekspertem, ani znawcą tematu, ale próbuję uruchomić szare komórki....
  • 0

#96 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 15:21

Odpowiedz mi jeszcze, widzac osobe, ktora spozywa pizze, no np. przez ucho? bo ma dziurke.. co pomyslalbys o zachowaniu takiej osoby? Podobnie jest z sexualizacja odbytu.


O Bogowie, to być nie może, to nie do uwierzenia. :hehe:

Potwornym zjawiskiem na które nie zwróciłaś uwagi jest również seksualizacja damskiego biustu. Przecież on służy do karmienia dziecka mlekiem. Wyobrażasz sobie osobę która tarmosi, ugniata, liże, ociera się o kartony z mlekiem? Podobnie jest z seksualizacją kobiecych piersi.

Ula, teraz wyobraź sobie dla równowagi osobę która wsuwa do ust lizaka. Liże i liże aż dochodzi do ukrytego wewnątrz białego kremu, który jest przepyszny. Co pomyślisz o takiej osobie? Że to całkiem normalne, prawda? Bingo, właśnie zaakceptowałaś stosunki oralne połączone z połykiem ( obojętne w jakiej konfiguracji płciowej).

A mówiąc poważnie, seksualizacja obszarów ciała ludzkiego wg. Uli jest tezą absurdalną. Odbyt jest taką samą wrodzoną i uniwersalną dla obu płci strefą erogenną jak pozostałe.

strefy erogenne
  • 0

#97 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 15:29

"A mówiąc poważnie, seksualizacja obszarów ciała ludzkiego wg. Uli jest tezą absurdalną. Odbyt jest taką samą wrodzoną i uniwersalną dla obu płci strefą erogenną jak pozostałe."
Tabletierez chyba nie wiesz co piszesz?Wsadzanie czegoś w odbyt to przyjemność ?Miałeś coś wsadzane?Ta sfera erogenna jest na zewnatrz odbytu ale nie w odbycie-Wg.linka który zamieściłeś
  • 0

#98 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 15:37

Staniew, bądź tak miły i poprzyj swój argument czymś konkretnym, bo dowodzenie na twoim przykładzie niczego nie udowadnia, poza tym, że tobie było źle ( lub twojej dziewczynie/chłopakowi). Zawsze można odnaleźć osoby ( płci obojga) którzy przedstawią odrębne doświadczenia.

Za wiki: "Według opublikowanych w 2006 roku statystyk dotyczących Stanów Zjednoczonych, 38,2% mężczyzn w wieku od 20 do 39 lat, oraz 32,6% kobiet w wieku od 18 do 44 lat uprawia heteroseksualne stosunki analne. Dane te pokazują wyraźny wzrost zainteresowania tą formą współżycia, ponieważ w roku 1992 jedynie 25,6% mężczyzn w wieku od 18 do 59 lat oraz 20,4% kobiet w takiej samej grupie wiekowej angażowało się stosunki analne".
  • 0

#99 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 15:46

staniew - lekarz wsadza palec w odbyt podczas badań, odczucia takie sobie, jak penetrowanie innych dziurek (uśmiech) Wszystko zależy Kto, co i jak wkłada w różne dziurki w naszym ciele.
  • 0

#100 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2011 - 15:48

Majjko, ty nie rozumiesz. Staniew najwyraźniej jest miarą wszechrzeczy. Jeśli go boli, musi boleć cały wszechświat :hehe:

Staniew, masz odpowiedź na pytanie które dodałeś do posta powyżej: "Wnętrze odbytnicy, gdzie ulokowane są zakończenia nerwowe w znacznej ilości zawiera na różnej głębokości kilka „punktów rozkoszy”, których stymulacja prowadzi do orgazmu. Zlokalizowane są one na brzusznej ścianie odbytu na głębokości od około 4cm"

link źródłowy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych