Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Homoseksualizm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#1 damianowaty

damianowaty

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 październik 2010 - 19:07

Są tu jakieś osoby homoseksualne? Ja jestem gejem. Jesteście tolerancyjni?
  • 0

#2 toma

toma

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2010 - 01:07

witaj jestem gejem 30 latkiem
  • 0

#3 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 12 październik 2010 - 20:31

Ja nie jestem gejem chociaż jestem bardzo tolerancyjny. Ale dlaczego to ogłaszacie wszem i wobec ?
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#4 Darczan

Darczan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Kraków

Napisano 13 październik 2010 - 08:04

A niby kto to ogłasza wszem i wobec? Nie zauważyłem wrzawy na forum. Poruszono tylko temat. Chciałbyś być jedynym hetero na portalu? Pewnie nie, więc nie dziw się, że i geje tu piszą kolego, który uważasz się za tolerancyjnego.
  • 0
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego... Pamiętaj - amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica... ;-)

#5 WADEMAN

WADEMAN

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 październik 2010 - 13:23

Darczan w 100% cie popieram.
  • 0

#6 Darczan

Darczan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Kraków

Napisano 13 październik 2010 - 18:49

Dzięki ;)
  • 0
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego... Pamiętaj - amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica... ;-)

#7 toma

toma

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 październik 2010 - 20:18

Dzięki ;)

tez ciebie popieram :):)
  • 0

#8 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 14 październik 2010 - 13:54

Są tu jakieś osoby homoseksualne? Ja jestem gejem. Jesteście tolerancyjni?

Ja jestem hetero, jesteś tolerancyjny?
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#9 Darczan

Darczan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Kraków

Napisano 14 październik 2010 - 15:51

pedro a czym dla Ciebie jest tolerancja?
damianowaty najwyraźniej jest tolerancyjny skoro poruszył ten temat na portalu dla osób hetero, chociaż nikt o tym głośno nie mówi. Wiedział, że jest w mniejszości i być może zakładał, że nikt się nie odezwie, ale nie bał się napisać bo tak jak ja, TY, czy On mamy znajomych hetero, gejów czy lesbijki, również biseksualne osoby są naszymi znajomymi. Pytasz geja czy jest tolerancyjny? Hmm, komunikuje się z ludźmi, robi zakupy, uczy się, pracuje - czy jest nietolerancyjny dla hetero?
Odpowiedź padła nim Ty sam zadałeś pytanie.
Pozdrawiam
  • 0
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego... Pamiętaj - amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica... ;-)

#10 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 14 październik 2010 - 16:07

Pytasz geja czy jest tolerancyjny? Hmm, komunikuje się z ludźmi, robi zakupy, uczy się, pracuje - czy jest nietolerancyjny dla hetero?
Odpowiedź padła nim Ty sam zadałeś pytanie.
Pozdrawiam

A czemu nie mogę spytać geya czy jest tolerancyjny? gey z zasady jest tolerancyjny? Taki np. Jacykow nie raz wypowiadał się, że nie lubi "pedałów" choć sam jest geyem, więc jednak nawet wśród geyów są nietolerancyjni. Wchodzi koleś na forum i zadaje pytanie czy jesteśmy tolerancyjni bo on jest geyem ... pytanie po co takie pytanie? dla wywołania tematu czy szukania partnera. Co mnie i paru pewnie innych osób obchodzi orientacja seksualna współdyskutanta. Dla mnie toleranacja to przyjęcie, że istnieją odmienności, które dokąd nie robią innym czegoś złego dla mnie mogą istnieć.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#11 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 14 październik 2010 - 20:35

Są tu jakieś osoby homoseksualne? Ja jestem gejem. Jesteście tolerancyjni?

Jestem tolerancyjna. Mam kumpla, który jest gejem i wcale mi to nie przeszkadza.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#12 bonia

bonia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 14 październik 2010 - 20:56

jestem tolerancyjna mój kolega jest gejem ale fajnie nam sie gada i jako przyjaciel jest wzorem
  • 0

#13 Darczan

Darczan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 październik 2010 - 13:02

Pytasz geja czy jest tolerancyjny? Hmm, komunikuje się z ludźmi, robi zakupy, uczy się, pracuje - czy jest nietolerancyjny dla hetero?
Odpowiedź padła nim Ty sam zadałeś pytanie.
Pozdrawiam

A czemu nie mogę spytać geya czy jest tolerancyjny? gey z zasady jest tolerancyjny? Taki np. Jacykow nie raz wypowiadał się, że nie lubi "pedałów" choć sam jest geyem, więc jednak nawet wśród geyów są nietolerancyjni. Wchodzi koleś na forum i zadaje pytanie czy jesteśmy tolerancyjni bo on jest geyem ... pytanie po co takie pytanie? dla wywołania tematu czy szukania partnera. Co mnie i paru pewnie innych osób obchodzi orientacja seksualna współdyskutanta. Dla mnie toleranacja to przyjęcie, że istnieją odmienności, które dokąd nie robią innym czegoś złego dla mnie mogą istnieć.

Tak, geje z zasady są tolerancyjni, tak samo jak księża, którzy realizują politykę Watykanu. To, że gej nadaje na drugiego geja NIE ŚWIADCZY o jego nietolerancyjności, a jedynie o brakach emocjonalnych lub o negatywnym nastawieniu do pewnych grup gejów, tzw. pedałów. Ksiądz, który nadaje na papieża bo mu się nie podoba jego polityka też jest tolerancyjny, ale nie musi się zgadzać ze swoim środowiskiem w 100%. Jeden i drugi przypadek pokazuje, że chociaż tkwimy w grupie, to nie utożsamiamy się z nią na ślepo i potrafimy oddzielić od siebie ślepą wiarę od własnych przekonań.
Rozbawiłeś mnie stwierdzeniem szukania partnera na forum. Czy jak ktoś porusza temat homoseksualizmu to oznacza od razu, że szuka partnera?
Jeżeli napiszę, że jestem wyznania prawosławnego – to jak myślisz dlaczego? Dlatego, że chcę poruszyć ten temat, czy może dlatego, że chcę zostać prawosławnym popem? Stereotypowe myślenie jest ciężkie, a mimo tego można rozmawiać i doprowadzić do dialogu. Nie zabieram tu głosu po to aby wywoływać burzę, ale to forum ma wielu czytelników, także homoseksualistów, którzy więcej mogą dowiedzieć się stąd niż godzinami przeszukując internet, tym bardziej, że specyfika tego portalu wiemy jaka jest, a niepełnosprawny gej czy lesbijka łatwego życia nie mają, powiedziałbym, że jest bardziej ono narażone na nieprzychylność. Co do samej informacji, że na forum jest gej i do tego, że Ciebie to nie obchodzi, to powiem Ci Kolego, że może Ciebie to nie obchodzić, ale tak jak matka rozmawia z sąsiadką, tak jak ksiądz z księdzem, tak i gej z gejem mają inne tematy i nie wszystko musi się kręcić wokół seksu. Są osoby, które chcą o tym rozmawiać i czują się zdecydowanie lepiej kiedy ich rozmówca wie o nich samych i nie robi z tego tytułu żadnych przytyków.
Tak jeszcze na koniec, co takiego gej może Ci zrobić czy komukolwiek? Geje, lesbijki, czy biseksi to takie same osoby jak my i NIESTETY bardzo często porównywani są do złych ludzi robiących krzywdę innym – karygodne myślenie wymyślone pod publiczkę zacofanych ludzi.
Jeszcze jedno Ci napiszę – też jestem tolerancyjny do póki osoby heteroseksualne nie robią czegoś złego mniejszościom seksualnym - to mogą sobie istnieć.
  • 0
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego... Pamiętaj - amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica... ;-)

#14 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 15 październik 2010 - 21:16

Pozostaje mi, Ci życzyć, dużo miłości, spełnienia i oczekiwanej tolerancji. Pozdrawiam
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#15 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 15 październik 2010 - 23:21

Lubie tolerancje Wręcz jestem nią zafascynowany
Tolerancja to olbrzymie osiagnięcie zjednoczonej Europy
A za 10-20 lat ta sama policja która dziś ściga pedofili będzie chroniła ich marsze równości
Niech żyje Tolerancja :) Dzięki niej bandyta który zamorduje matkę i dziecko zostanie potraktowany jak człowiek a nie jak zwierze - zamiast zawisnąć na szubienicy dostanie 20 lat Wyjdzie po 5 i znów zamorduje Ale dajmy mu nadal szanse - może miał trudne dzieciństwo orzeknie skład Mądrych Psychologów
Teraz jest moda na homo Bycie gejem (kiedyś taką osobe nazywało sie pedałem ale to było przed Unią Europejską i to byłe dzikie czasy a sam przymiotnik "pedał" został wykreślony przez Prawdziwych Europejczyków wychowanych na TVN-ie ) jest fajne Można ubrać sie w skórzane stringi i skakać na Paradzie Równości A ten któremu sie to nie podoba to oszołom I to najgorszy oszołom jaki może być bo to oszołom nietolerancyjny No bo tak powiada TVN i Unia A nowoczesny człowiek tego słucha bo inaczej nie jest nowoczesny i o zgrozo mozna mu przypiąć łatkę nietolerancyjnego - a to juz krok od oskarżenia go o słuchanie Radia Maryja i antysemityzm
Bo oprócz gejów musimy kochać Żydów Bo to fajne i nowoczesne I oczywiście Murzynów a raczej Afroamerykaninów Simona Mola tez kochali I nawet zapamiętaja tą miłość do końca życia
Wszystkich musimy kochać i lubić
We are the world, we are the children
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#16 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 16 październik 2010 - 08:56

Sith, bardzo mocne,ale w pełni prawdziwe słowa. Nic dodać ani ująć. Od siebie jeszcze dodam, że czekam aż na tym forum powstanie osobny działa dla niepełnosprawnych psychopatów, morderców, stręczycieli, pedofilii itp podobnych degeneratów.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#17 AGATAwroclaw

AGATAwroclaw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 16 październik 2010 - 09:11

Kipi od nienawiści!!!

Sith- żyjemy w wolnym kraju, a Ty możesz się doedukować jeśli masz kłopot z pojęciami pedał-homoseksualista Myślę, że możesz zakładać wątek "sprawy kryminalne"
Jeśli nie jesteś zainteresowany naszym tematem, to jaki masz cel w złym traktowaniu drugiego człowieka?

Rafałek- a może poruszysz swój problem- niepełnosprawni psychopaci?
Zdecydowanie poruszacie kontrowersyjne tematy!
  • 0
zawsze możesze [you] na nas liczyć.

#18 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 16 październik 2010 - 10:40

Ludzie skąd w was taka nienawiść do homoseksualistów. Co wam do jasnej cholery przeszkadza że dwie dziewczyny lub dwóch chłopaków szanują się, kochają? Powiem tak (żeby nie wyszło że mam coś przeciwko) Jeśli są takie pary i jest im dobrze to poco się wpieprzać do nich. Jedyna rzecz która mi przeszkadza to te Parady.

Rafałek ty zawsze musisz być w centrum uwagi, Twe posty są żenujące :)
  • 0

#19 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 16 październik 2010 - 10:59

Tomaszu, gratuluje zdolności odpowiedniego doboru słów. Wiesz, ja tam wolę być prawdziwym i pisać co myślę i sądzę niż bezmyślnie wypisywać poprawne polityczno-społeczne sformułowania. Nie dostrzegam w swych słowach żenady. Jeśli nie rozumiesz to Ci to wytłumaczę po raz enty na tym forum i to tak, by w końcu Ty i Tobie podobni w błyskawicznym osądzaniu zrozumieli. Nie mam nic przeciw parom homoseksualnym, sam ze swego otoczenia znam dwie takie? A Ty Tommy ile ? Proszę mi jednak wytłumaczyć, jaki ma sens zakładania osobnego działu na Forum, bo nie rozumiem, więc niech ktoś spróbuje mnie przekonać? Czy osoby homoseksualne bez tego działu czuły się tu prześladowane czy jak ? Tommy, nie czuje, że jestem tu w centrum uwagi, po prostu czynie na Forum to co czynić się powinno - dyskutuje.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#20 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 16 październik 2010 - 11:04

Ech... a miało być normalnie... A jest jak zwykle...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych