Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

galerianki i seks dla ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#201 wrzos

wrzos

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 18:35

[quote name='Lali]Oj ugodziłes moją ambicje Sith hehe' date=' Twoje argumenty sięgneły szczytu:)? A moze jeszcze nie?:)Napisz coś jeszcze,tak ładnie przynudzasz chętnie poczytam jakiejś następnej wersji:)[/quote']
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Dobrze zrobię tobie tą łaskę :D
Czy twoje ambicje siegneły apogeum przy galeriankach? :rolleyes:
Wierze jednak, że masz lepsze i szczytniejsze cele :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  • 0

#202 pete

pete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 21:03

Co do galerianek - zorientowałem się. :) Są typy:

1. studentka w ogromnie trudnej sytuacji materialnej bez innego wyjścia,
2. studentka w trudnej sytuacji rodzinnej (źle w domu, chce się wyprowadzić),
3. dziewczyny zrobione przez facetów w konia na kasę (kredyt jest na mnie a on odszedł),
4. pazerne na kasę, małe suki bez moralności.

Średni wiek galerianki 18-24 lata. Stawka 500PLN za spotkanie.

endżoj ;)
  • 0

#203 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 21:45

Fascynujące ... a w promocji świątecznej 499.99 ?:cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#204 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 22:46

Wiecie co, czytam te wasze posty i zastanawiam się do jakiego poziomu trzeba się zniżyć żeby w ogóle korzystać z takich usług... zresztą wogóle jaka to przyjemność taki seks za pieniądze
  • 0

#205 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 grudzień 2009 - 18:27

zresztą wogóle jaka to przyjemność taki seks za pieniądze

Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, pozwolę więc wypowiedzieć się wikipedii:

Orgazm:

"Bezpośrednim efektem orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu oraz spełnienia emocjonalnego."

Spojrzenie na sprawę z tej perspektywy pozwoliło mi przynajmniej częściowo zrozumieć motywację osób decydujących się na płatny seks :D
  • 0

#206 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 18 grudzień 2009 - 20:37

[quote name='mysza20]Wiecie co' date=' czytam te wasze posty i zastanawiam się do jakiego poziomu trzeba się zniżyć żeby w ogóle korzystać z takich usług... zresztą wogóle jaka to przyjemność taki seks za pieniądze[/quote']
Dla niektórych galerianka to życiowe osiągnięcie w dziedzinie seksu :cool:
Daj im sie cieszyc - idą święta , choinka , prezenty i te sprawy :)
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#207 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 19 grudzień 2009 - 08:14

... zresztą wogóle jaka to przyjemność taki seks za pieniądze

Jaka to przyjemność można się dowiedzieć tylko w jeden sposób. :)) :)) :))
  • 0

#208 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 19 grudzień 2009 - 08:38

Widzę , że mój kruciutki post wydaje się ciut... nie wiem jak to nazwać... kontrowersyjny ;) Lidi chyba jednak wolę nie wiedzieć czy są jakieś różnice :)
  • 0

#209 maniek74

maniek74

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 11:43

No nie, no ludziska, ale się porobiło.... Miało być o galeriankach, a zeszło na kłótnię zwolenników refundacji seksu dla ON z przeciwnikami tejże refundacji, paranoja... Moim zdaniem, refundacja dla wszystkich, jak leci nie jest dobrym pomysłem, choćby dlatego, że są ON, dla których ten temat jest kompletnie odrealniony. Lepszym rozwiązaniem byłaby już refundacja na życzenie, choć tu się pojawia problem odwagi cywilnej, w postaci pójścia do urzędu, i złożenia stosownego wniosku....
A tak w ogóle, to mam wrażenie, że niektóre ON, które mają to szczęście,że znalazły sobie partnera, lub partnerkę, mają straszną tendencję do psioczenia na tych, co z jakichs tam wzgledów nie mają takiego szczęścia. Posądzają te osoby o lenistwo, pażerność na państwowe pieniądze, i Bóg raczy wiedzieć, o co jeszcze... To samo jest z pracą, ci co ją znaleźli, wtykają tym, co jej nie mają, ile wlezie, że sa leniwi, mało ambitni, i takie tam... Obłęd. Przecieź nie od dziś wiadomo, że jeśli o szukanie partnera, czy pracy, to wszystko takie proste już nie jest. Nie można wszystkich do jednego wora wrzucać, bo nie wiadomo, jakie sa powody, dla których ON nie ma pracy, albo partnera. Zwłaszcza poszukiwanie partnera jest bardzo skomplkowane, moim zdaniem. Ktoś napisał, że wystarczy, by ON ładnie i modnie się zaczęła ubierać, i zadbała o wygląd, oraz miała to "coś" a na pewno kogoś sobie znajdzie. Hahaha!!!! koń by się uśmiał, gdyby to takie proste było, byłby to najtańszy sposób na szczęście, jaki w życiu słyszałem... No ale zejdźcie ludziska na ziemię, złotego środka w tej materii nie ma, i niestety, nie będzie. No a jeśli o to "coś" chodzi, to tym czymś moim zdaniem jest przeświadczenie tej drugiej osoby, że właśnie z tą a nie inna osobą stworzy udany związek. Jeśli osoba wchodząca w relacje damsko-męskie z ON takiego przeświadczenia nie ma, to nic nie pomoże, ani ładne ciuchy, ani wygląd.
Na koniec, powtórzę, co już wyżej pisałem: Faceci już tak mają, że są zaprogramowani do tego, by sie "bzykać" zawsze, i dlatego, jak widzą te małolaty, odzywa się w nich najbardziej pierwotny instynkt. jak to porzekadło mówi, okazja czyni zlodzieja, więc jak się taka małolata trafia, to i do seksu też jest okazja...
  • 0
Souvent femme varie, bien fol est, qui s'y fie

#210 dzwoneczek22

dzwoneczek22

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 12:07

Komuś temat urwał się z choinki.....
A wracając do początkowego wątku...galerianki to dno, a osoby korzystające z ich usług to jeszcze większe dno!
  • 0

#211 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 14:12

Dzwoneczek , to że nie akceptujesz postępowania innych nie oznacza, że wolno Ci ich obrażać. Pamiętaj, że Twoje postępowanie może się również komuś nie podobać. Czy chcesz być nazwany(na) w ten sam sposób?
  • 0

#212 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 14:30

A ja popieram zdanie Dzwoneczka.I nikogo tu nie obraża ,tylko wyraża swoją opinię do której ma prawo.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#213 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 14:52

Wybacz Nika ja nie chciałabym aby ktoś mówił o mnie dno tylko z tego powodu, że mam inne zdanie na dany temat.
To że są ludzie korzystający z usług galerianek czy prostytutek to już w starożytności było wiadome. Wielu panów sprawnych czy niesprawnych pozwala sobie z nimi "baraszkować". Czy Tobie to w czymś przeszkadza?
Mnie nie. Jeżeli nie byłoby zapotrzebowania to nie byłoby galerianek.
Ja się z tym nie zgadzam więc nie korzystam z płatnego sexu, ale to nie znaczy , że mam wszystkich, którym się to podoba znienawidzić czy obrażać.
  • 0

#214 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 18:17

Lidi, podobnie jak Nika5 uważam, że galerianki to dno. Chociaż nie korzystałem, ale poznałem kilka prostytutek i one w większości były tam dlatego, że nie ułożyło im się w życiu, a nie dlatego, że chcą zabłysnąć nową spódniczką, czy koszulką. Za przeproszeniem 'dawać d......y' za ciuchy to poziom znacznie powyżej normy...i przede wszystkim poniżej ludzkiej godności!
  • 0
Bartosz

#215 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 19:32

Twoja wypowiedź świadczy o tym, że o prostytutkach nie masz pojęcia i do tego nie szanujesz ludzi. Co to znaczy, że się "życie nie ułożyło"? Co Ty mówisz? To dlaczego większość z tych, którzy z jakiegoś powodu znajdują się na życiowym zakręcie podejmje inne nawet uważane za "gorsze" prace? Zaproponuj prostytutce prace, zobaczysz co Ci odpowie. Żadna z nich za 1500 złotych do pracy nie pójdzie. Ale to wszystko nie upoważnia mnie, Ciebie , ani nikogo innego mówić dno o drugim człowieku. Oby o Tobie nikt nigdy tak nie powiedział.
  • 0

#216 wrzos

wrzos

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 02 styczeń 2010 - 14:38

Galerianki? Jeste przeciwna wszelkim formom gdzie się wykorzystuje innych: ich nieporadność, biede, niedojrzałość itd. tak więc dla mnie galerianki, prostytutki męskie i żeńskie są "aut", ale każdy ma wolną wolę i sam podejmuje decyzje za siebie, jeśli nie ma obrzydzenia dla siebie samego, potrafi zachowa szacunek do swojej os. to niech robi co chce, ja nie jestem od oceniania jego zasad moralnych.

,P.S w każdym razie galeriankom mówie NIE, a wy "róbta co chceta".

Powtórzę jeszcze raz, dla mnie "aut", ale nie ocenie innych, ten kto nazywa innych "dnem" niech się przyjży dokładniej swej postawie, jeżeli jest ideałem (choć takich nie ma) to i tak nie ma prawa poniżać nikogo.
" Nie oceniajcie, a niebędziecie ocenieni".
To tyle w temacie galerianek.
  • 0

#217 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 03 styczeń 2010 - 20:50

Jak już musisz to zamów sobie panienkę na telefon bo za sex z nieletnią możesz świat oglądać w kratkę
  • 0

#218 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 20:33

Jak już musisz to zamów sobie panienkę na telefon bo za sex z nieletnią możesz świat oglądać w kratkę

16 - tka jest juz letnia :cool: ale najlepiej - przed - sprawdz legitymacje szkolną czy cuś :lol:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#219 japitoja

japitoja

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 grudzień 2011 - 21:35

Hmm witam, po co płacić wymyślać a potem głodować trzeba być bardziej otwarty i przyjazny dla siebie pieszczoty czy sex jest i był zawsze dobry i potrzebny, ale bez przesady gadasz z laską grasz dowcipkuje się, lecz jak chcesz się popieścić choćby wirtualnie to już od razu słychać w słuchawkach joby ze zboczeniec erotoman a już przyjechać do siebie na weekend pokochać się i po wszystkim to już można zapomnieć, po co ta pusta gadka i ja w niej uczestniczę nie potrzebnie za miast się kochać i być kochanym to właśnie jak ktoś napisał (WAŁKUJE SIĘ TEMAT ZA TEMATEM A LATA PŁYNĄ A CZŁOWIEK JAK BYŁ SAM TAK I JEST NADAL) i dla tego znudziło się te gadanie tylko jest się na skraju rozpaczy załamania i zostaje tylko BURDELLO i cale szczęście ze są tylko, czemu takie ceny kosmiczne maja toć [słowo wulgarne- edycja moderatora] nie mydełko ot i cala prawda jak byśmy my niepełnosprawni więcej luzu sami sobie zrobili to na pewno by każdy sobie żonę juz i dzieci miał a tak to czytamy te pierdoły i nic to nie daje ja być na wózku cale życie jakiś arthygripozis coś tak się nazywa ta moja choroba, choć jestem na wózku cale życie I szukam tej zony to wy właśnie kobiety jesteście nie dostępne i wy szukacie królewicza z bajki zamiast brać nas tych pokręconych, lecz wiernych jak pies towarzyszy tylko gadać potraficie i wymyślać bez obrazy, ale to jest bardziej chore od tych chorób, na które w rzeczywistości chorujemy:facepalm::hehe::(:huh::mistrz::gaah: 

a jeszcze jedno jak się pyta człowiek o kamerki gg skype to już całkiem kosmos i odpowiedz się czyta nie mam nie potrzebuje nie miałam nie wiem o co chodzi jakie kamerki zboczeńcu poszedł won i lepiej już się więcej nie odzywał tak się kończy znajomość
:angel::dodgy::):coffee::facepalm::gaah::hehe::mistrz::D
  • 0

#220 japitoja

japitoja

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 grudzień 2011 - 21:52

a jeszcze jedno jak się pyta człowiek o kamerki gg skype to już całkiem kosmos i odpowiedz się czyta nie mam nie potrzebuje nie miałam nie wiem o co chodzi jakie kamerki zboczeńcu poszedł won i lepiej już się więcej nie odzywał tak się kończy znajomość
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych