Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

galerianki i seks dla ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#181 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 17:30

Ralf powtórz jeszcze raz swoje pytanie , bo się pogubiłam. Dalej chodzi Ci o te galerianki?
  • 0

#182 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 18:21

Raczej o sponsorowany seksik :D
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#183 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 18:31

No, ja to mam nadzieję, że wciąż chodzi mu o galerianki jak i darmowe usługi dziwek, bo w końcu tego tyczy się temat ;) :P
  • 0

#184 tomgrabal

tomgrabal

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 18:50

A w Holandii świadczą takie usługi On przygotowane do tego pielęgniarki i nikt się burzy, oczywiście w naszym kraju było by to nie możliwe. Tu nawet jest problem, żeby naprawić durny wózek elektryczny, a co dopiero o takich potrzebach mówić.
  • 0
Serdecznie pozdrawiam
T.G.

#185 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 18:52

Na darmowe niech nie liczy, bo żadna panienka lekkich obyczajów za darmo nie daje. A jak ma ochotę na panienkę niech zapłaci sam. Panienka to nie artykuł pierwszej potrzeby.
  • 0

#186 figlarka60

figlarka60

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 10 listopad 2009 - 08:36

Powiem, szczerze, że nie rozumiem Was, sex za kasę hmm co to za przyjemność?? Ale widocznie faceci inaczej podchodzą do "tych" spraw, dla mnie musi być uczucie, jakaś więź, a potem sex, ale to moja opinia. Pozdrawiam
  • 0

#187 piotrekl

piotrekl

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 17:40

Przecież te dziewczyny były niepelnoletnie, to przestepstwo. Zresztą jak dla mnie to moralne samobójstwo, jak tak mozna....
  • 0

#188 anioleczek

anioleczek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 21:11

A w Holandii świadczą takie usługi On przygotowane do tego pielęgniark
i i nikt się burzy, oczywiście w naszym kraju było by to nie możliwe. Tu nawet jest problem, żeby naprawić durny wózek elektryczny, a co dopiero o takich potrzebach mówić.

Pielęgniarki?????????:rolleyes:


A że w naszym kraju niemal wszystko napotyka przeszkody, to inna sprawa...

no a w temacie: po c o Wy, faceci, się nie szanujecie?
  • 0

#189 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 21:30

[quote name='tomgrabal]A w Holandii świadczą takie usługi On przygotowane do tego pielęgniarki i nikt się burzy' date=' oczywiście w naszym kraju było by to nie możliwe. Tu nawet jest problem, żeby naprawić durny wózek elektryczny, a co dopiero o takich potrzebach mówić.[/quote']
A w Afryce murzyni mieszkaja w lepiankach z gówna I nikt sie nie burzy Oczywiście w naszym kraju nie byłoby to możliwe prawda ? :cool:
W Holandii również jest legalna eutanazja
Pomyśl jakie to w gruncie rzeczy fajne :cool:
Nie rozumiem dlaczego kilku facetów tak strasznie przyczepiło sie do seksu który im sie niby należy ... bo to ich potrzeba Fizjologiczna jak np jedzienie, sikanie itp... - no bo własciwie do tego to sprowadziliście - co jest lekko obrzydliwe Jak dla mnie No ale moze ja nie musze potwierdzać hmmm męskości skamląc publicznie o pielęgniarki - prostytutki refundowane z NFZ Jakoś nie moge sobie wyobrazić seksu sprowadzonego do czynności wysmarkania nosa w chusteczkę i wywalenie jej do kosza
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#190 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 21:50

No,nareszcie wypowiadają się prawdziwi faceci .Super post Sith :)
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#191 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 19 listopad 2009 - 23:30

Oj nareszcie :) a już myślałam że wszyscy faceci mają jeden pogląd na to :)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#192 pete

pete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 23 listopad 2009 - 13:52

Kiedyś widziałem filmik, od kitajców zdaję się z przedstawionym przybytkiem w postaci budek, na których wytapetowana jest naga kobieta (na drewnianej ścianie dziurka w miejscu dziurki). Podchodzi biznesmen, ściąga gatki w dół i wsadza interes do dziupli. Pod drugiej stronie na stołeczku siedzi babka w wieku 50/60 lat, między nogami ma wiaderko, na rękach rękawiczki, w jednej dłoni papierowy ręcznik, drugiej po chwili używa. Myk myk... po sprawie. Należy się 9,99. :)
  • 0

#193 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 23 listopad 2009 - 20:52

[quote name='pete]Kiedyś widziałem filmik' date=' od kitajców zdaję się z przedstawionym przybytkiem w postaci budek, na których wytapetowana jest naga kobieta (na drewnianej ścianie dziurka w miejscu dziurki). Podchodzi biznesmen, ściąga gatki w dół i wsadza interes do dziupli. Pod drugiej stronie na stołeczku siedzi babka w wieku 50/60 lat, między nogami ma wiaderko, na rękach rękawiczki, w jednej dłoni papierowy ręcznik, drugiej po chwili używa. Myk myk... po sprawie. Należy się 9,99. :)[/quote']
9.99 w promocji ? :cool: A juz myślalem ze temat zmarł śmiercia naturalną
Tyle naprawdę pięknych kobiet jest w "randkach" na iponie a wy dalej o małolatach za jeansy ? ;)
Może wszyscy faceci na zakładkę "randki" ?:)
Mam dac przykład czy co :lol::lol::lol:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#194 pete

pete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 23 listopad 2009 - 21:30

Nie wychwyciłeś niezbyt ukrytego sensu mojej wypowiedzi. :)
  • 0

#195 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 11 grudzień 2009 - 11:24

pewnie zalozyles ten temat po obejrzeniu filmu "galerianki" w kinach ;d
  • 0

#196 Laali

Laali

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 11 grudzień 2009 - 23:41

Tak naprawde poco wam jakieś specjalne pielegniarki, dziwke moze zamówić kazdy zdrowy czy chory dla nich to bez różnicy.

A swoją drogą temat sexu w Polsce jest nadal dość trudnym wyzwaniem ,a osoby niepełnosprawne wogóle sa odsexualnione...temat pracy,braku wykształcenia ,PFRON, Integracja ..tak.....ale SEX?!Po co im sex?
I tak to wygląda..żenada.

A swoją droga sex jest potrzeba i biologiczna i emocjonalna wiec w jakimś sensie jest jak każda inna potrzeba. I fajnie jesli można ja realizowac z kochaną osoba..ale sa tacy którzy na znalezienie partnera maja szanse bliskie zeru i dla tych osób sex nie istnieje i taki pomysł holenderski jakimś wyjsciem jest. Czy dobrym czy zlym inna bajka.Ale jakiś napewno. A unas jaki jest pomysł na realizowanie potrzeb sexualnych dla takich osob,ktore na przykład nie ruszaja ani reka ani noga ?Zaden.
Niema co wszystkich mieżyc własną miara....każdy chciałby jaknajpełniej realizować swoje życie.
A spędzanie go tylko na marzeniach i fantazjach...no coz.
  • 0

#197 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 01:23

Lali teraz juz mam pewność ze Twoje studia psychologiczne obywały sie korespondencyjnie W Krakowskiej Szkole Wyższej - czyli Kup Sobie Wykształcenie
No chyba że poziom wykształcenia psychologów sprowadza sie do bełkotu
Gratulacje dla przyszłych pacjentów :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#198 wrzos

wrzos

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 08:32

Chyba muszę częściej zaglądać na to forum, bo ciekawe tematy tu się czasami przewijają :)
Zastanówmy się sex, a niepełnosprawność?
Dla mnie takie same przejściowe problemy jak u reszty świata, to nie ma wiele wspólnego z niepełnosprawnością (po za tym, że nie wszędzie damy rade się dostać by poznać 2-giego człowieka).
Galerianki? Jeste przeciwna wszelkim formom gdzie się wykorzystuje innych: ich nieporadność, biede, niedojrzałość itd. tak więc dla mnie galerianki, prostytutki męskie i żeńskie są "aut", ale każdy ma wolną wolę i sam podejmuje decyzje za siebie, jeśli nie ma obrzydzenia dla siebie samego, potrafi zachowa szacunek do swojej os. to niech robi co chce, ja nie jestem od oceniania jego zasad moralnych.

Zgodzę się ze zdaniem Lilith24 cyt " pewna kobieta powiedziala nie widzi mojego wozka i postrzega mnie jako osobe zdrwa usmiechnieta i cieszaca sie zyciem. "
Właśnie inni nie postrzegają nas tylko po po przez pryzmat:wózków, kól, protez, balkoników ect. Napewno piersza reakcja jest taka, ale gdy widzą w nas człowieka, radosnego, uśmiechniętego, z poczuciem himoru to zapominają o niedoskonałościach naszego jak i ludzkiego ciała w ogóle. Moi znajomi często się łapią na tym, że proszą mnie o coś co jest dla mnie niewykonalne, dopiero jak im przypomnę "a ja niby jak?" reflektują się , przepraszają i jest wiele zabawy dla wszystkich.
Tak więc od nas samych zależy czy odnajdziemy to czego szukamy, po tem jest trudniej, gdyż jesteśmy już MY a nie tylko JA i potrzebny kompromis. :)

P.S Zboczyłam z kursu hahahaha sorki, w każdym razie galeriankom mówie NIE, a wy "róbta co chceta".
  • 0

#199 Laali

Laali

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 14:14

Oj ugodziłes moją ambicje Sith hehe, Twoje argumenty sięgneły szczytu:)? A moze jeszcze nie?:)Napisz coś jeszcze,tak ładnie przynudzasz chętnie poczytam jakiejś następnej wersji:)
  • 0

#200 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 12 grudzień 2009 - 14:20

hmm, to już odbiega od tematu... są inne możliwości wyrażania emocji " kto się lubi ten się czubi" :P ( ech dzieciaki, dzieciaki)
jeśli chodzi o temat... galerianki oczywiście, że nie.. przeraża mnie to zjawisko.. nikt nie napisał jak można temu zaradzić.. czy jest jakaś alternatywa dla tych dzieci?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych