Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rodzaj niepełnosprawości w randkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_PPrzemuSS_*

Gość_PPrzemuSS_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2009 - 20:57

No przecież jest rubryka "o mnie". Możesz tam pisać do woli o swej niepełnosprawności. A czy ja kogoś informuję o swojej chorobie czy nie, to moja sprawa.
  • 0

#22 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 21:06

Mi jest to obojętne, ale może faktycznie nie którzy się wstydzą podawać swoją chorobę
  • 0

#23 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2009 - 21:25

alcest2008 jesli poznaje sie osobe na takim portalu jak IPON i to jeszcze na randkach wiadomo ze jest to osoba niepelnosprawna...a czy to na prawde wazne na co choruje? Jesli kogos sie zapoznaje to po prostu sie mowi jakiego rodzaju sie ma niepelnosprawnosc podczas rozmowy to wychodzi. Ja jeszcze nigdy nie spotkalam sie tu z osoba ktora predzej czy później nie zapytala mnie na co jestem chora.
  • 0

#24 ppryga

ppryga

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 04 lipiec 2009 - 10:32

Ale każdy na randkach wybiera osoby takie którę bedą pasować do swoich wymagań. Ja się nie wstydze że jestem na wózku , a tym bardziej wole od razu powiedzieć. W czasie rozmowy osoba dowiaduję że jestem na wóżku i co ? Zaczyna mniej rozmawiać albo ignorowac bo np. kobiecie to nie pasuje . A tak jeśli od razu napiszemy cna co chorujemy to odezwną do nas te osoby którym np wózek nie będzie przeszkadzał?? Jak wolicie albo ukrywac się i dostawac baty albo konkretnie
  • 0

#25 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 04 lipiec 2009 - 10:56

hey! wszytskim wypowiadajacych ie jesli chodzi omnie to ja nie wypytuje sie kto naco choruje, rozmowca sam z czasem moze powiedziec otym, pozdrawiam
  • 0

#26 moody

moody

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 09 lipiec 2009 - 13:42

Ja zauważyłem że na stronie dla ON jaką jest ipon (dokładniej w zakładce randki) nie jest ważne kto ma jaką niepełnosprawnośc tylko kolor włosów, podejście do alkoholu i papierosów i liczba dzieci.
  • 0

#27 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 09 lipiec 2009 - 14:54

Birąc pod uwagę owe kryteria,to brakuje tylko wymiarów ;)
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#28 Ocalony

Ocalony

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 09 lipiec 2009 - 16:29

Jestem za, zresztą kto chce to poda lub nie.
  • 0

#29 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 08:07

Jak druga strona jest zainteresowana drugą strona to nie wazne jaką ma ON.W końcu liczy się "wnętrze" a nie to co się ma na zewnątrz (bo jak bedziesz starym dziadziusiem to i tak to juz bez znaczenia będzie :D )
Według mnie pomysł średni.
  • 0

#30 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 08:22

Kris,nie zupełnie - ja np. boję się i jak ognia unikam osób z niepełnosprawnością psychiczną i gdybym wiedziała,że dana osoba ją posiada nigdy bym się nie zdecydowała na najmniejszy kontakt z takimś takim.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#31 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 06:17

ten pomysł jest troszkę poronionym pomysłem, takie jest przynajmniej moje osobiste zdanie. Taki ranking niczego nie będzie wnosił do forum. Główny argument to ten że taki ranking będzie w jakimś tam stopniu upośledzał większość dyskusji bo będziemy patrzeć przez pryzmat choroby na to co ktoś napisał.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#32 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 08:05

Nadziejo,tu nie chodzi o podawanie rodzaju niesprawności na forum,tylko w dziale randek.A tam przecież możesz mieć zupełnie inny nick niż na forum.Więc ja osobiście jestem jak najbardziej za pomysłem założyciela wątku.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#33 TARNINA

TARNINA

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 15:19

... że w ogromnej większości tylko osoby z URK mają odwagę otwarcie mówić o swojej niepełnosprawności.

co oznacza ten skrót ?
  • 0

#34 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 16:37

URK - uraz rdzenia kręgowego /najczęściej wózek/
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#35 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 15 lipiec 2009 - 19:04

Jakkolwiek kto co napisze to nie zawsze może być prawdą. Różni ludzie się przewijają i rzeczywiście Nika5 masz rację, najgorzej jest z osobami psychicznie chorymi. Nawet po dłuższych rozmowach nie opowiadają się o swojej chorobie, temat omijają "wielkim łukiem". Trzeba odpowiednio podejść taką osobę, żeby w końcu się przyznała. Dlatego trzeba podchodzić bardzo ostrożnie i rozsądnie do nieznanych nam osób.
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#36 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 11:58

MariannaW to ja bym musiał wpisać że jestem szalony :) :lol:
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#37 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 17 lipiec 2009 - 18:28

nonames Kim jest osoba szalona?
Osoba szalona jest zdecydowana na wszystko. Nie zastanawia się długo nad żadnym wyborem. Żyje chwilą, spontanicznie. To osoba popełniająca też błędy, ale nie trzeba być szalonym by je popełniać. To osoba, której życie toczy sie szybko, z dnia na dzień. Nie snuje planów, co będzie to będzie. Osoba szalona nie wie co to spokój. Dużą zaletą jest to, że jej życie to jedna wielka niespodzianka....hahaha :lol::lol:
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#38 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 23:29

czekam na tę niespodzianke jedną szaloną ostatnio i nie wiem co ją UROZMAICA ale ponoć mogę się dowiedzieć choć to zależy od kogoś :>
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#39 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 18 lipiec 2009 - 00:09

nonames, to Ty tak sobie nie czekaj, tylko działaj. Zazwyczaj na niespodziankę i to w dodatku UROZMAICONĄ trzeba sobie zasłużyć :)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#40 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 20 lipiec 2009 - 11:08

Nie ma za co Tarnino :)
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych