Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rodzaj niepełnosprawości w randkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 14 wrzesień 2009 - 07:10

Obudź się w realnym świecie - selekcja była,jest i będzie i nie ma różnicy,czy wśród sprawnych,czy niepełnosprawnych.Po drugie kto tu mówi o podawaniu szczegółów swojej niepełnosprawności.Jeśli np.przy twoim profili będzie info URK,to nikt nie wymaga podawania na jakiej wysokości itp. By nie udawać fałszywej tolerancji ,bo mogę tolerować fakt zamieszkiwania np.po sąsiedzku osoby z chorobą psychiczną,a wiem,że nigdy nie związałabym się z kimś takim.I tu jestem nietolerancyjna,bo w moim życiu nie ma miejsca na stworzenie związku z taką osobą.I jestem pewna,że podobnie myśli wiele ludzi,tylko właśnie fałszywa tolerancja,poprawność wszelakiego typu zamyka im usta.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#2 moody

moody

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 11:33

Witam. Mam pomysł aby w randkach pod płcią, regionem, wiekiem znalazła by się pozycja Rodzaj niepełnosprawności. Wystarczyło by wpisac np. SM, MPD, URK-para/tetra. Wtedy ludzie mogliby łatwiej znalezc osobę podobną do siebie, mającą to samo schorzenie i wymienic swoje poglądy. Co wy na to?
  • 0

#3 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 11:41

To może jeszcze wymiary, rozmiar buta, IQ i orientacja polityczna :D
Szukaj osoby o podobnym podejściu do życia, poglądach etc.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#4 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 11:44

moody, hey! Jesli chodzi omnie to moglo by tak byc jak piszez by wymienic rodzaj niepelnosprawnosci, lecz niewiem czy zauwazyles natomiast tu takze przebywaja osoby zdrowe ktozy studiuja i potrzebuja np informacji wypisanie ankiety do pracy magisterskiej i oni moga tez zle nato patrzec, aczkolwiek jestem zatym by byla taka opcja przy rejestrwowaniu sie ''rodzaj niepelnosprawnosci'' Pozdrawiam
  • 0

#5 moody

moody

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 11:49

Zdrowe osoby obok Rodzaj niepełnosprawności pisały by wtedy - brak albo po prostu zdrowy.
  • 0

#6 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:08

moody tak tak wiem, lecz chodiz oto ze gdy zdrowy zobaczy naco sie choruje to bedzie odzucany
  • 0

#7 moody

moody

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:15

tak czy siak jak zdrowy napisze do chorego i dowie sie na co choruje to tez go może odrzucić.
  • 0

#8 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 21:54

sam się przekonałem pisac tu z jedną osobą ze jak by pisać na co sie choruje to tu nie które osoby by nie zapisywały się na profilu randkowym a nawet by omijały ten portal. choć uważam ze na takich portalach nikt nie powinien się wszydzić na co choruje.
  • 0

#9 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 20 czerwiec 2009 - 17:46

Moody pytasz o wpisanie rodzaju niepełnosprawność na randkach. Jestem zdecydowanie przeciw.To są randki,ludzie się poznają, rozmawiają ze sobą,lubią a potem spotykają-tak jak w prawdziwym życiu. A gdy byś spotkał na ulicy kogoś niepełnosprawnego zaczepił byś go i na dzień dobry zapytał na co choruje?
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#10 iwonakaminska76

iwonakaminska76

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 17:54

Ja jestem za tym zeby otwarcie mowic na tym forum na co chorujemy Przeciez nie jestesmy gorsi a jak komus przeszkadza jakakolwiek niepelnosprawnosc to WON z tego forum
  • 0

#11 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 18:44

Nie bądź taka szybka w wyrzucaniu kogoś z forum.Nie każdemu odpowiada np. kolor włosów blond,tak samo ma prawo nie odpowiadać zawieranie znajomości z osobą o konkretnej niepełnosprawności.
Uważam,że pomysł Moody wcale nie jest pozbawiony sensu.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#12 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 20 czerwiec 2009 - 21:29

A może ktoś nie ma ochoty pisać na co choruje...przynajmniej na początku,
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#13 Anna_Maria79

Anna_Maria79

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 00:08

pomijam już fakt o tzw ochronie danych...
zły pomysł:(
  • 0

#14 skokins

skokins

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 23 czerwiec 2009 - 16:48

Śpieszmy się wszystkich ludzi kochać-bo szybko odchodzą!!!.............?!

Dodano wto 23 cze 18:05:57 2009 :
Ludzie Sorki-że tak zamotalem z tym doborem partnera!A sam jestem samotnym i smutnym nie mogącym korzystać z życia36-latkiemLudzie kochajmy się!!!Bo co nam na tym padole pozostalo!!!!

Dodano wto 23 cze 18:13:17 2009 :
Hej!!..Mody Ty to masz pomysly-by w zwiąsku szybko doszlo do" Riki-Tiki-tak"Tylko co na to inni powiedzą????Chyba pełne zgorszenie???-Może nie?!
  • 0

#15 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 27 czerwiec 2009 - 21:25

jak niema ochoty to dać wybór "nie podaje" czy coś podobnego a ja jestem za - zdrowy chyba ze stan umysłu też się liczy to nienormalny
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#16 mody

mody

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 11:54

Dodanie takiego pola nie jest złym pomysłem.
Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie ono obowiązkowe.
Kto będzie chciał to je wypełni.

Pozdrawiam
  • 0

#17 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 12:00

Przecież teraz jest nieobowiązkowe i jak ktoś chce,to podaje rodzaj swojej niesprawności w opisie swojej osoby.
A tak nawiasem,po przejrzeniu tych nieszczęsnych randek zauważyłam,że w ogromnej większości tylko osoby z URK mają odwagę otwarcie mówić o swojej niepełnosprawności.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#18 ppryga

ppryga

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 29 czerwiec 2009 - 12:08

Jestem za . Przynajmniej konkretnie .
  • 0

#19 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2009 - 17:55

A mi sie wydaje ze nie jest to potrzebne to kurde nie jest jakis kiermasz gdzie mozna sobie wybrac "lepszy egzemplarz" ...dziwny pomysl jak ktos chce wiedziec to poprostu niech zapyta tym bardziej ze wiele osob jest niesmialych albo po wypadku i ciezko jest im sie z tym jeszcze afiszowac.
  • 0

#20 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 20:44

Dziwie sie ludziom, ktorzy neguja ten pomysl. Dla mnie jest on super. A pomyslcie, ze jezeli nawiazujecie kontakt z jakas osoba i wszystko uklada sie dobrze. Nagle nadchodzi moment, ze musicie tej osobie powiedziec o swojej chorobie, a ona zorientowawszy sie o co chodzi Was olewa, to co wtedy? Dramat? Widzac osobe niepelnosprawna na ulicy, od razu wiemy, ze jest On, a z jakiego powodu, to juz nie wazne. To jest portal dla niep[elnosprawnych i to co mysla zdrowi odwiedzajacy ta strone jest niewazne.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych