Ogłoszenie

Specjalista ds. rekrutacji

Nr ogłoszenia: 6983

Cena: 0,00 PLN

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska
Do naszego zespołu kadrowego poszukujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji. Praca w pełni w formule zdalnej.

Zadania:
  • Wsparcie i koordynacja procesów rekrutacyjnych,
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie wstępnych, telefonicznych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,
  • Budowanie bazy kandydatów,
  • Przeprowadzenie testów języka angielskiego u wybranych kandydatów.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (w międzynarodowej korporacji – mile widziane),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Wykształcenie minimum średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość technik rekrutacyjnych i narzędzi (Hrappka),
  • Doświadczenie w pracy w środowisku osób z niepełnosprawnościami – mile widziane,
  • Biegła obsługa komputera (Outlook, Word, Excel),
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z kandydatami w sposób empatyczny,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa oraz proaktywne podejście do pracy,
  • Umiejętność organizacji własnej pracy.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w InnoThink,
  • Pracę w 100% w formule zdalnej,
  • Wdrożenie i możliwość doszkolenia w obszarach związanych z obsługą kadrową,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

Województwo:: cały kraj
Firma: InnoThink

Powiat: cały kraj

dodano: 2024.06.05
ważne do: 2024.10.03
wyświetleń: 253