Ogłoszenie

Pracownik do działu księgowości

Nr ogłoszenia: 6886

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Poszukujemy pracownik do DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI dla firmy, która od wielu lat zaznacza swoją mocną pozycję w Kielcach.

STANOWISKO – PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
MIEJSCE PRACY – KIELCE

MY:
  • dajemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • oferujemy wynagrodzenie 4500 - 7000 zł brutto miesięcznie
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej grupie kapitałowej
TY:
  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności
  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( finanse i rachunkowość, ekonomia, kurs księgowych w Stowarzyszeniu)
  • dobra znajomość pakietu MS Office - program Excel
  • wiedza merytoryczna – podatki CIT i VAT, ustawy o rachunkowość
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność
  • umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu, komunikatywność
  • sprawna organizacja swojej pracy, odpowiedzialność za terminową realizację zadań
TWOJE ZADANIA:
  • rozliczanie podatków CIT, VAT, itp.
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • współpraca przy sporządzaniu sprawozdania skonsolidowanego
  • weryfikacja poprawności ewidencji operacji księgowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • rejestrowanie, monitorowanie, raportowanie transakcji finansowych
  • księgowanie wyciągów z kart płatniczych oraz monitorowanie transakcji nierozliczonych
BRZMI CIEKAWIE? SKOPIUJ LINK APLIKUJ JUŻ DZIŚ.

Województwo:: świętokrzyskie
Firma: ZAFON Management

Powiat: kielecki
Miasto: Kielce

dodano: 2024.01.24
ważne do: 2024.05.23
wyświetleń: 162