Ogłoszenie

Asystentka / Asystent Biura z niepełnosp…

Nr ogłoszenia: 6308

Cena: 0,00 PLN

Szczegóły oferty:

OPIS
Dla Klienta w branży zarządzania platformami biznesowymi,
poszukujemy Asystentki lub Asystenta Biura w systemie
pracy zdalnej w międzynarodowej firmie.
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej
Dołączając do Naszego Klienta, będziesz:
  •  Będziesz mógł się zrealizować - ściśle współpracując z biznesem i ludźmi, którzy są zorientowany na rozwiązania
  • Zdobędziesz pracę w międzynarodowej, zorientowanej na inicjatywę organizacji, która jest również wszechstronna i zorientowana na Klienta
  • Mieć możliwość dokonywania zmian w Firmie każdego dnia.
Twój Zakres Obowiązków:
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Uzupełnianie danych w systemach
  • Wysyłkę paczek do Kandydatów / nowych Pracowników
  • Wsparcie Specjalisty ds. Komunikacji Wewnętrznej oraz Marketingu w zarządzaniu wizytówkami pracowników
  • Pomoc w zadaniach projektów marketingowych
  • Praca przy imprezach firmowych
  • Opieka nad wizytami firmowymi
  •  Śledzenie zamówień sprzętu IT i jego wysyłki
Nasze wymagania:
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Swoboda wypowiedzi w mowie i piśmie w języku angielskim, bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, ze szczególnym naciskiem na Excel
  • Umiejętności pracy z portalem Linkedin
  • Punktualność oraz zorganizowanie
  • Mile widziane doświadczenie na recepcji lub doświadczenie pracy w Korpo bądź w prowadzeniu sekretariatu
  • Rozumienie zagadnień marketingowych i sprzedażowych
Co oferujemy:
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń rozwojowych oraz produktowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie negocjowane indywidualnie
  • Benefity Pracownicze
  • Niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon
  • Praca w systemie pracy zdalnej
  • Oferta dotyczy pracy na stałe
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia już od grudnia.
Województwo:: cały kraj
Firma: InnoThink

Powiat: cały kraj

dodano: 2022.11.25
ważne do: 2023.03.25
wyświetleń: 345