Ogłoszenie

Analityk Biznesowy - praca zdalna

Nr ogłoszenia: 6056

Cena: 3 300,00 PLN

Analityk biznesowy z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, praca zdalna

Dla Klienta z branży produkcyjnej w branży FMCG (artykuły spożywcze), poszukujemy pracowników do działu analiz w systemie pracy zdalnej.

Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej

Twój Zakres Obowiązków
l Analiza raportów dostarczonych przez pracodawcę
l Przygotowywanie analiz wspomagających decyzje biznesowe
l Budowa modeli statystycznych, które wspierają kluczowe miejsca decyzyjne w procesie biznesowym
l Eksploracja danych w celu poszukiwania istotnych zależności statystycznych
l Udział w testowaniu procesów biznesowych
l Zauważenie i odnotowanie głównych tendencji rynkowych
l Opracowywanie rekomendacji na podstawie danych uzyskanych z narzędzi do analiz danych
l Wykonywanie analiz tematycznych na temat danego produktu / marki
l Wykonywanie analiz cen produktów
l Wykonywanie analiz Konkurentów na rynku

Nasze wymagania:
l Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
l Bardzo zaawansowana znajomość Excel
l Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
l Mile widziane wyższe wykształcenie magisterskie - zarządzanie, statystyka lub kierunki pokrewne lub studia na ostatnim roku
l Umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i projektowej
l Zdolności analitycznego myślenia
l Nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy branżowej
l Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej
l Znajomość obsługi MS Office
l Dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy od połowy czerwca

Co oferujemy:
l Pakiet profesjonalnych szkoleń rozwojowych oraz produktowych
l Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
l Atrakcyjne warunki finansowe
l Niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon
l Praca w systemie pracy zdalnej
l Oferta dotyczy pracy na stałe

CV wraz z poniższą klauzulą prosimy kierować na adres mail: kariera@innothink.com.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Województwo:: cały kraj
Firma: InnoThink

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2022.06.10
ważne do: 2022.10.08
wyświetleń: 377