A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Operator Wprowadzania Danych - j. angiel…

Nr ogłoszenia: 5743

Cena: 2 800,00 PLN do negocjacji

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Opis
Jesteśmy firmą działającą w obszarze IT. Zatrudniamy poniżej 50 pracowników na zasadzie telepracy. Klienci korzystają z usług naszej firmy od prostej naprawy komputera po development i wdrażanie kompleksowego oprogramowania przez okres wielu lat. Jesteśmy lubiani i znani, jako firma, która rozwiązuje codzienne problemy małych firm.
CV proszę wysyłać na adres: fs.contact@datateam.us

Wymagania:
 • dobra znajomość j. angielskiego pozwalającą na swobodną pracę z dokumentami i obsługą skrzynki mailowej
 • dobra znajomość obsługi komputera
 • dobra znajomość Google.docs., Pakiet Office, Excel,
 • obsługa komunikatorów Skype i Discord
 • mile widziane doświadczenie w pracy w programach CRM-u
 • pisanie minimum 160 zn na minutę z poprawnością 95% +
 • umiejętność skupienia się na wykonywanym zadaniu
 • umiejętność pracy pod presją czasu
 • umiejętność pracy w zespole
 • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy
 • pracę w przyjaznej atmosferze, z młodym, sympatycznym zespołem ludzi
 • pracę w międzynarodowym zespole 
 • pracę zdalną, telepracę
 • praca pomiędzy godzinami: 14 - 22 (7h dziennie)
Prosimy kandydatów o określenie swoich oczekiwań finansowych wraz z nadesłaną aplikacją.
Nie zapomnij dodać w CV klauzuli, która umożliwi nam wykorzystanie Twojego zgłoszenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
 Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez Friendly Solutions Polska Sp. z o.o., potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”
RODO:
1. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Friendly Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Leszczyńskiego 4/29.
2. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
3. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.
4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.
5. Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy, do następujących krajów: USA.
6. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
7. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku, liczonego od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.
8. Administrator nie przekazuje Twoich danych do innych podmiotów.
9. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami kontaktując się z nami poprzez wiadomość na portalu OLX. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
10.  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, żądania sprostowania danych, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.
11.  Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Województwo:: cały kraj
Firma: Friendly Solutions
 
Powiat: cały kraj
Miasto: cały kraj
 
dodano: 2021.10.26
ważne do: 2022.02.23
wyświetleń: 250
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia