Ogłoszenie

Specjalista BHP z niepełnosprawnością

Nr ogłoszenia: 5259

Cena: 0,00 PLN

Szczegóły oferty:

Praca tylko zdalna dla kandydatów z niepełnosprawnością
Twój zakres obowiązków
·       Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i PPOŻ,
·       Bieżące informowanie kadry zarządzającej o stwierdzonych zagrożeniach oraz zapewnianie wniosków zmierzających do ich usuwania,
·       Udział w regularnych audytach, rekomendowanie i implementacja rozwiązań stwierdzonych niezgodności z wymaganiami,
·       Prowadzenie dokumentacji wymaganej prawem oraz wynikającej z wewnętrznej działalności firmy,
·       Udział w tworzeniu planów i działań prewencyjnych zmierzających do poprawy warunków pracy,
·       Prowadzenie szkoleń wstępnych, organizacja szkoleń okresowych oraz ich ewidencjonowanie.

Nasze wymagania
·       Wykształcenie kierunkowe zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów odnośnie tego stanowiska
·       Uprawnienia dla Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej,
·       Co najmniej roczne doświadczenie we wdrażaniu wymagań w zakresie BHP i PPOŻ,
·       Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Praca w szybko rozwijającej się firmie, która wspiera rynek budowlany zarówno w Polsce jak i za granicą.
Praca w oparciu o umowę o pracę w modelu zdalnym.

Kontakt: kariera@innothink.com.pl

CV prosimy przesyłać z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Województwo:: cały kraj
Firma: InnoThink

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa

dodano: 2021.04.07
ważne do: 2021.08.05
wyświetleń: 381