Ogłoszenie

Asystent w dziale finansowym

Nr ogłoszenia: 5221

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Praca dla osób z niepełnosprawnością
PRACA ZDALNA

Kogo poszukujemy - pomocy merytorycznej związanej z finansowymi aspektami rozliczania określonych projektów, wsparcie w sprawach finansowych, nadzorowanie realizowanych projektów pod kątem księgowym.

Obowiązki specjalisty ds. finansowych

- prowadzenie analiz ekonomicznych i finansowych
- analizowanie potrzeb inwestycyjnych firmy
- przygotowywanie oferty dotyczącej produktów rynków finansowych
- sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych
- kontrolowanie kosztów w określonym obszarze działalności firmy

Wymagania

Od kandydata na stanowisko specjalisty ds. finansowych wymaga się znajomości zasad rachunkowości finansowej, umiejętności podstawowej sporządzania raportów czy analiz finansowych.
Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe, uzyskane na kierunkach tj. finanse i rachunkowość, bankowość, ekonomia.
Obsługa Excela na wysokim poziomie jest dodatkowym atutem

Cechy dobrego specjalisty ds. finansowych
- umiejętność pracy zespołowej
- komunikatywność
- umiejętność rozwiązywania problemów
- samodzielność
- organizacja pracy własnej
- sumienność
- dokładność
- umiejętności analityczne
- znajomość prawa finansowego i przepisów podatkowych

Co oferujemy
- Pracę w oparciu o umowę o pracę u stabilnego dużego pracodawcy.
- Benefity pracownicze
- Premie uznaniowe

Kontakt: kariera@innothink.com.pl

CV prosimy przesyłać z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Województwo:: cały kraj
Firma: InnoThink

Powiat: cały kraj

dodano: 2021.03.09
ważne do: 2021.07.07
wyświetleń: 723