Ogłoszenie

Księgowa/księgowy

Nr ogłoszenia: 4975

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w księgowości do pracy w strukturach Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu na stanowisku:
Księgowa / Księgowy
Zadania:
  • Prowadzenie księgowości spółek z grupy zgodnie z przepisami prawa
  • Terminowe i bezbłędne ujmowanie operacji w księgach prowadzonych spółek, wyjaśnianie niezgodności na kontach
  • Terminowe i bezbłędne przygotowywanie deklaracji podatkowych i innych danych wymaganych prawem do urzędów skarbowych, GUS i innych instytucji
  • Terminowa realizacja płatności
  • Przygotowywanie sprawozdań na koniec każdego miesiąca (podatkowych) i kwartalnych (klient wewnętrzny, banki itp.), przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i dokumentów z tym związanych
  • Czynny udział w badaniu sprawozdań finansowych oraz w powierzonych projektach
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Raportowanie do Kierownika Działu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu: finanse i rachunkowość)
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów finansowych, księgowych i podatkowych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy na systemach COMARCH lub Symfonia
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, nastawienie na cel
  • Rozwinięte umiejętności w obszarze komunikacji interpersonalnej oraz współpracy z innymi działami / podmiotami zewnętrznymi
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w strukturach Centrum Usług Wspólnych, będącego częścią grupy kapitałowej skupiającej ok. 40 podmiotów
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku, w dobrej atmosferze i przyjaznym środowisku
  • Elastyczność względem formy współpracy (zależnie od preferencji kandydata)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
Prosimy aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=603152dbeaf24b938b80c8fb031cb2ae
Województwo:: wielkopolskie
Firma: Grupa Soltex

Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań

dodano: 2020.12.01
ważne do: 2021.03.31
wyświetleń: 430