A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Analityk danych (praca zdalna)

Nr ogłoszenia: 3989

Cena: 2 250,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
  • Analiza informacji reklamowych
  • Wprowadzanie wskazanych informacji do wewnętrznego systemu
Wymagania:
  • Dobra znajomość obsługi komputera i umiejętność korzystania z zasobów Internetu,
  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego czytania,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (znaczny)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pracę w stałych godzinach od pon. do pt. (6:00 - 13:00)
Aplikacje proszę wysyłać na adres: rekrutacja.owd.ac@gmail.com Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Województwo:: cały kraj
Firma: AMP Sp. z o.o.

Powiat: cały kraj

dodano: 2019.12.19
ważne do: 2020.04.17
wyświetleń: 1165
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia