A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Verso – biuro nieruchomości Wrocław

Nr ogłoszenia: 3904

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Verso to zespół profesjonalistów, doskonale znających rodzimy, jak i zagraniczny rynek nieruchomości. Jednym z naszych największych atutów jest zgromadzone na przestrzeni wielu lat doświadczenie, dzięki któremu pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom w nabyciu, sprzedaży i wynajęciu nieruchomości na terenie Polski.

Samo znalezienie lokalu handlowego, biura, powierzchni magazynowej, czy jakiejkolwiek innej nieruchomości często stanowi dopiero początek. Jako wiarygodna, ceniąca sobie zadowolenie klientów firma, prowadzimy klienta krok po kroku poprzez formalności, aż do sfinalizowania transakcji i uzyskania pełnej operacyjności związanej z zakupioną bądź wynajętą nieruchomością.

Jako doradcy, tworzymy w obrębie firmy kilka zespołów, z których każdy specjalizuje się w innej dziedzinie. Dzięki temu klienci mogą postawić na współpracę z kimś, kto najlepiej zrozumie ich oczekiwania i jak najskuteczniej je spełni. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych usługami naszego biura nieruchomości.

Zapraszamy na naszą stronę: https://www.verso.com.pl/
 
Województwo:: dolnośląskie
Firma: Verso
 
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 53-235
Ulica: Grabiszyńska 208
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://www.verso.com.pl/
 
dodano: 2019.11.29
ważne do: 2020.03.28
wyświetleń: 334
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia