Ogłoszenie

Poszukujemy konsultantów do telefoniczne…

Nr ogłoszenia: 3666

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

Pilnie poszukujemy!
Konsultantów do telefonicznej obsługi klienta B2B w modelu zdalnym.
Wymagania:
- umiejętność sprzedaży telefonicznej,
-dobra znajomość obsługi komputera,
- łatwość w budowaniu pozytywnej relacji z ludźmi,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność organizowania pracy własnej,
- zaangażowanie i odpowiedzialność,
- mile widziane doświadczenie w serwisie IT,
- stałe, dobre łącze z Internetem.
Oferujemy:
- stabilną pracę w dynamicznym zespole, - atrakcyjne wynagrodzenie,
- szkolenia i rozwój.
Obowiązki:
- umawianie spotkań handlowych dla managerów wyższego szczebla, umawianie konsultacji telefonicznych ze specjalistami, oferowanie szkoleń, ankietowanie, badanie satysfakcji klienta, - profesjonalna obsługa klienta,
- nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami,
- budowanie i utrzymywanie więzi z klientami firmy,
- pozyskiwanie nowych klientów, - kształtowaniem pozytywnego wizerunku firmy.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres kariera@innothink.com.pl
Województwo:: cały kraj
Firma: Innothink

Powiat: cały kraj
Miasto: Cały kraj
Strona www: http://innothink.com.pl

dodano: 2019.10.10
ważne do: 2020.02.07
wyświetleń: 979