Ogłoszenie

Pomocnik w magazynie

Nr ogłoszenia: 3634

Cena: 1,00 PLN

Brak zdjęć.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydata na stanowisko: pomocnik magazyniera

Zadania:
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Utrzymywanie porządku w magazynie
  • prace pomocnicze
Oczekujemy:
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Aktualnej książeczki Sanepidu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Pracę na pełny etat
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 28 lat
Administratorem danych osobowych jest HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-411) przy ul. Nad Strugą 7. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane - w oparciu o przepisy prawa - upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres mailowy lub do najbliższego biura HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Województwo:: śląskie
Firma: HR Quality

Powiat: m. Zabrze
Miasto: Zabrze
Kod pocztowy: Wybierz
Ulica: Handlowa
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2019.10.02
ważne do: 2020.01.30
wyświetleń: 335