Ogłoszenie

Zatrudnimy grafika

Nr ogłoszenia: 3201

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków
  • przygotowywanie wizualizacji na potrzeby zlecanych projektów graficznych
  • tworzenie grafik użytkowych (banery i grafiki do stron www, oferty dla klientów, katalogi)
  • tworzenie spójnych koncepcji kreatywnych na potrzeby promocji i kampanii reklamowych
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • tworzenie animacji i prezentacji video
Wymagania
  • wysokie poczucie estetyki i kreatywność w tworzeniu
  • znajomość programów graficznych i zagadnień związanych z projektowaniem graficznym
  • praktyczna umiejętności składu i przygotowywania materiałów do druku
  • umiejętność tworzenia animacji i video
  • doświadczenie w pracy na stanowisku grafika
Oferujemy
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy i doświadczenia
  • dofinansowanie do karty Fitsport
  • pracę z mega pozytywnym i ambitnym zespołem
  • pyszną kawę i herbatę jaką tylko chcesz
Informacje dodatkowe
Praca tylko i wyłącznie stacjonarnie w biurze w Białymstoku
Województwo:: podlaskie
Firma: SEMPAI

Powiat: m. Białystok
Miasto: Białystok
Kod pocztowy: 15-814
Ulica: ul. J. Hallera 14B

dodano: 2019.07.19
ważne do: 2019.11.16
wyświetleń: 539