Ogłoszenie

Szukam Pracy - telepraca

Nr ogłoszenia: 3178

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Ogłoszenie
Poszukuje pracodawcę, który mnie zatrudni
[Referent Biurowy z orzeczeniem niepełnosprawności]
Miejsce pracy: Cała Polska(praca zdalna)
Charakter -
Praca o charakterze zdalnym. Mógłbym pojawiać się od czasu do czasu w biurze, pod warunkiem, ze firma znajduje się blisko Ursynowa. Męczą mnie dojazdy. Oszczędzam przy okazji energię na dojazd.
Zadania:
– Wprowadzanie danych do systemu elektronicznego
– Robienie prostych projektów w Excelu
– Projekty z pakietem Office
  • Mógłbym również dodawać ogłoszenia i zajmować się kandydatami i zapraszać ich na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Kontakt mailowy, zawsze odpiszę na wiadomość mailową, bo nie zawsze firmy odpisują.
  • Bez żadnych programistycznych projektów.
Wymagania:
– Umowę na czas nieokreślony(niepełny wymiar czasu)
  • Elastyczne godziny pracy( 8-12, 9 -15, 10-15)
  • niepełny wymiar czasu na 4-5-6 godzin
Oferuje
Komunikatywność.
Obsługa maila; czyli odpowiadanie, itd
Mógłbym sporadycznie zadzwonić, ale nie sprawie sprzedaży
Dyspozycyjność do godziny 15:00 .
Ulgi dla pracodawcy, bo zatrudniając osobę z orzeczeniem niepełnosprawności mają państwo dodatkowe ulgi.
Pensja podałem w netto.

Dużo wymagam ?
Ogłoszenie jest ważne cały czas.
Czekam na maile oraz telefon
Odrzucam podejrzane oferty oraz typu Call Center
Kontakt:
Numer telefonu: 530-290-310
Mail: piotr-ber@wp.pl
Województwo:: mazowieckie
Osoba: Piotr

Powiat: piaseczyński
Miasto: WARSZAWA
Kod pocztowy: 05-500
Telefon: Odkryj numer
GG: Odkryj GG
Skype: Odkryj skype

dodano: 2019.07.15
ważne do: 2020.07.09
wyświetleń: 476