A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Pomoc Kuchenna - Warszawa Wilanów

Nr ogłoszenia: 2435

Cena: 2 500,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Warszawie zatrudni osoby na stanowisko:

Pomoc Kuchenna
Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 513-338-158

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Darmowy posiłek w trakcie pracy
- Świetną atmosferę pracy
- Wsparcie Zespołu i przełożonego
- Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
- Pracę od 6.00 do 18.00 także w weekendy (dwa dni pracy, dwa dni wolnego lub dzień pracy, dzień wolnego-do ustalenia)

Oczekujemy:
- Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
- Aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej

Zadania:
- Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
- Udział w produkcji i przygotowaniu potraw
- Obróbka produktów spożywczych
- Dbanie o porządek w miejscu pracy
- Zarządzanie narzędziami niezbędnymi w organizacji funkcjonowania kuchni

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!
Województwo:: mazowieckie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-105
Ulica: ul. Twarda
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2019.02.25
ważne do: 2019.06.25
wyświetleń: 301
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia