A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Rozpoczęliśmy WIELKIE POLOWANIE i poszuk…

Nr ogłoszenia: 1296

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Rozpoczęliśmy WIELKIE POLOWANIE i poszukujemy SENIOR FRONT-END DEVELOPER

Zakres obowiązków:
rozwój i ciągłe usprawnianie systemu e- commerce pod kątem UI i UX
dobra znajomość LESS/SASS

Wymagania:
- znajomość nowoczesnych technologii front-endu
- znajomość SCRUM oraz GIT
- doświadczenie z REST Web API.JSON
- mile widziane doświadczenie jako WEBdeveloper
- bardzo dobra znajomość technologii internetowych

Oferujemy:
- forma zatrudnienia B2B
- możliwość pracy na pół etatu
- częściowo praca zdalna (2 dni w tygodniu)

Miejsce pracy: Ustroń
Stawka: 4000 – 10 000 zł

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
beata.koziel@polskihr.pl, tel. 693 329 986  |  lukasz.koperski@polskihr.pl, tel. 506 826 132
biuro: os. Bohaterów Września 82 (I piętro), 31-620 Kraków
Województwo:: małopolskie
Firma: Polski HR - A-Trybut

Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-620
Ulica: os. Bohaterów Września 82 (I piętro)
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://www.a-trybut.eu/

dodano: 2018.01.25
ważne do: 2018.05.25
wyświetleń: 727
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia