Ogłoszenie

Asystent/-tka Managera (praca zdalna)

Nr ogłoszenia: 1173

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania zapleczem firmy zarządzanie kalendarzem spotkań
  • pomoc w codziennej organizacji i koordynacji działań przełożonych
  • tworzenie zestawień raportów, analiz, prezentacji
  • samodzielne redagowanie pism, dbałość o właściwą formę dokumentów wychodzących
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • współpraca z usługodawcami, kontakt z klientami firmy
  • samodzielne prowadzenie zleconych projektów
  • obsługa sprzedaży
  • inne prace związane z codzienną działalnością administracyjną biura
  • proponowanie optymalizacji mających usprawnić pracę
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • skrupulatność
  • komunikatywność
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)
  • pozytywne nastawienie, optymizm i energia
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i biura
  • umiejętność ustalenia priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • zdolność pracy w systemie zadaniowym
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu MS Office,
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w bardzo zgranym, otwartym zespole
  • zdobycie doświadczenia we wszystkich obszarach biznesu
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz duża samodzielność
  • pakiet dodatkowy: ubezpieczenie grupowe,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Miejsce pracy:
Praca zdalna we własnym miejscu zamieszkania
Województwo:: cały kraj
Firma: bkr.pl

Powiat: cały kraj

dodano: 2017.11.16
ważne do: 2018.03.16
wyświetleń: 2506